Şimdi Ara

DELL INSPİRON 7567 SORULARIM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: since

Bir de Lenova Y520 ye bakmanı öneririm.

Hocam Y520 nin hem 1050ti lı modelini bulamadım hem de Dell den daha pahalı.Dell her halikarda daha iyi gibime geldi.
  • Beyler bu arada Vatan Computer 4.200 e koyduğu Dellin fiyatını bi anda 5.000 e yükseltmiş ne ayak?
  • WexDosa kullanıcısına yanıt
    kdv indirimi vardı haftasonu, bitmiş. bazı geceler indirimli fiyatıyla satışa girebiliyor, takip edebilirsiniz.
  • Ya arkadaş bi anda 5.200 e cikmis 4.200 den bu nasi kdv.Laptobun amerika satiş fiyati 800$ yani 2.400 tl olmasi gerekiyo tamam hadi kdv falan koy ama 2.800 tl kdv nedir ya?Böyle ülkenin ekonomisini ben...Ulan kdv bilgisayardan pahali lan.5.000 tl lik 1060 li msi da 6.000 e çıkmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şuan moralim çok bozuldu kaç günden beri 128 gb SSD li modeli 4000almaya çalışıyorum hemde freedos burada ise 4200 hem 256 gb SSD hemde Windows 10 inşallah inşallah inşallah 😂😅 hem stoga girer hem 4200 olur buradan vatana sesleniyorum 😅

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_n95

Şuan moralim çok bozuldu kaç günden beri 128 gb SSD li modeli 4000almaya çalışıyorum hemde freedos burada ise 4200 hem 256 gb SSD hemde Windows 10 inşallah inşallah inşallah 😂😅 hem stoga girer hem 4200 olur buradan vatana sesleniyorum 😅

Bakalım yazın girer inşallah başka hiçbir yerde windows 10 lu ve 256gb ssdli sürüm yok.
    Her 1 saatte bir bakıyorum ama tık yok 😅😅

• quote:

Her 1 saatte bir bakıyorum ama tık yok 😅😅

Şu sıralar yapmayabilirler hocam bilmiyorum orda indirim olunca haberdar et seçeneği falan var bakarsın hiç indirim falan da olmayabilir.1200tl lik cihaza 4000tl kdv bindiren ülkedesin krdş ne bekliyon
    Vatan tatatatan 😂güldür be yüzümüzü ben vatana güveniyorum buradan benim sesimi duyacak sizde valla duydu diyeceksiniz veriyorum pozitifi sizde öyle olun alıcaz onu

• quote:

Vatan tatatatan 😂güldür be yüzümüzü ben vatana güveniyorum buradan benim sesimi duyacak sizde valla duydu diyeceksiniz veriyorum pozitifi sizde öyle olun alıcaz onu

Ya tam zamanında indirim yapmışlar karne günü diye yav 11 temuzdan sonra yapsana üniciler alsın
  • avrupadan aldığım ve toplamda 10 saat kullandığım 7567 satıyorum fiyat 3850 isteyen pm'den ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keopsdd

avrupadan aldığım ve toplamda 10 saat kullandığım 7567 satıyorum fiyat 3850 isteyen pm'den ulaşabilir.

Niye satıyorsunuz hocam ?.Tam özelliklerini yazarmısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: izopropil

quote:

avrupadan aldığım ve toplamda 10 saat kullandığım 7567 satıyorum fiyat 3850 isteyen pm'den ulaşabilir.

ultrabook alacağım.
    cihazın özellikleri:

i7-7700hq
    gtx 1050Tİ
    16gb ram
    256gb ssd
    1tb hdd
    Win 10 pro
  • quote:

quote:

quote:

ultrabook alacağım.
    cihazın özellikleri:

i7-7700hq
    gtx 1050Tİ
    16gb ram
    256gb ssd
    1tb hdd
    Win 10 pro

Tam olarak nerden almıştınız hocam avrupadan demişsiniz de bir sitemi yoksa avrupadamı yaşıyorsunuz?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ultrabook alacağım.
    cihazın özellikleri:

i7-7700hq
    gtx 1050Tİ
    16gb ram
    256gb ssd
    1tb hdd
    Win 10 pro

Tam olarak nerden almıştınız hocam avrupadan demişsiniz de bir sitemi yoksa avrupadamı yaşıyorsunuz?

ailem belçikada yaşıyor. onlara sipariş ettirdim. dell'in kendi sitesinden siparişi geçtiler.ben türkiyedeyim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ultrabook alacağım.
    cihazın özellikleri:

i7-7700hq
    gtx 1050Tİ
    16gb ram
    256gb ssd
    1tb hdd
    Win 10 pro

ailem belçikada yaşıyor. onlara sipariş ettirdim. dell'in kendi sitesinden siparişi geçtiler.ben türkiyedeyim.

Dell Türkiyeye getirmiyor değil mi galiba?Sitesinde bulamadım 7567 yi

• UnStuNk kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-i7-16gb-1tb-128ssd-gtx1050ti-P151390841?cid=604001&gclid=CPXB_crIwNQCFde6GwodCy8I7w&gclsrc=aw.ds

Dellden ucuz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetemin54

http://m.n11.com/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-i7-16gb-1tb-128ssd-gtx1050ti-P151390841?cid=604001&gclid=CPXB_crIwNQCFde6GwodCy8I7w&gclsrc=aw.ds

Dellden ucuz hocam

bu da dell kardeşim :) 128 gb ssd freedos versiyonu bu
  • quote:

Bende onu bekliyordum ama ümidi kestim olmadı HP var onu alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 23 Haziran 2017; 1:28:41 >
  • HP hangi modeli

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.