Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 B7700D128F161C i7 16GB 1TB 128SSD GTX1050Ti 4.169,99 TL!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
5
Favori
11.097
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://urun.n11.com/dizustu-bilgisayar/dell-inspiron-7567-b7700d128f161c-i7-16gb-1tb-128ssd-gtx1050ti-P151390841

n11'in puan kampanyaları ile de birleştirilirse çok iyi duruyor. taksit imkanı da var. ikinci el fiyatları daha yüksek gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kamalak -- 20 Temmuz 2017; 1:44:11 >

• 4170 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kargo tarihi 28 haziran dikkat. kargoda falan problem olsa temmuza bile kalabilir. önsipariş gibi düşünmek lazım. ben aldım yalnız rakibi yok f/p konusunda. 200tl çekim vardı 3969'a geldi.
  • Bundaki ekran kartı masaüstü modeliyle aynı mı? İşlemcinin sonunda m ibaresini giremedim. Ayrıca laptoplarda ekran kartının performansı artırılmış modeli mx olarak kodlaniyor. Bunda masaustundeki gibi ti olarak kodlanmış

• quote:

Orijinalden alıntı: brktmr

Bundaki ekran kartı masaüstü modeliyle aynı mı? İşlemcinin sonunda m ibaresini giremedim. Ayrıca laptoplarda ekran kartının performansı artırılmış modeli mx olarak kodlaniyor. Bunda masaustundeki gibi ti olarak kodlanmış

Çok takip etmiyorum ama 1000 serisi Nvidia gpu'lar sanırım az enerjiyle çalışıp, az ısı çıkardığı için laptoplarda da yer bulabiliyor.
    1060 modeli de aynı şekilde gördüm bazı modellerde.
    GPU benchmark sitelerinde 1000 serisine özel m ile biten model göremedim. 970m, 960m gibi birşey yok sanırım.

Çalışma frekansı vs'si düşürülüyor mu bilmiyorum. Belki masaüstü modelleri OC ile geliyordur araştırmak lazım.
  • https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html

frekansları düşürülmüş biraz,

The notebook version differs a bit in terms of clocks, but is equipped with 768 shader units, just like the desktop model. It is shipped with up to 4 GB GDDR5-VRAM attached via 128-bit interface and a 7 Gbps memory data rate (112 GB/s).

GeForce GTX 1050 Ti (Notebook) 768 @ 1493 - 1620 (Boost) MHz 128 Bit @ 7000 MHz
    GeForce GTX 1050 Ti (Desktop) 768 @ 1290 - 1392 (Boost) MHz 128 Bit @ 7008 MHz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 17 Haziran 2017; 16:46:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_tol

https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html

frekansları düşürülmüş biraz,

The notebook version differs a bit in terms of clocks, but is equipped with 768 shader units, just like the desktop model. It is shipped with up to 4 GB GDDR5-VRAM attached via 128-bit interface and a 7 Gbps memory data rate (112 GB/s).

GeForce GTX 1050 Ti (Notebook) 768 @ 1493 - 1620 (Boost) MHz 128 Bit @ 7000 MHz
    GeForce GTX 1050 Ti (Desktop) 768 @ 1290 - 1392 (Boost) MHz 128 Bit @ 7008 MHz

bu tabloadaa düşürülmüş değilde arttırılmış gibi durmuyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende fırsat olarak paylaşayım mı diye düşünmüştüm. 200tl çeki 35 TL ye aldım forumdan. 4000e mal oldu. Ben aldıktan sonra sonraki gün kargo olayını kaldırdılar stok nedeni ile. Bugün elime geçti bilgisayar, güncelleme yapıyorum şuan. Kullanıcılar ana konusu 150 sayfa olmuş. Oradan bilgi alabilirsiniz. F/P rakipsiz şuan.

• aynen arttırılmış, mobilde daha güçlü ekran kartı ilk defa görüyorum.
  • quote:

aynen arttırılmış, mobilde daha güçlü ekran kartı ilk defa görüyorum.

Frekans arttırılması daha güçlü oldugu anlamına gelmiyor başka özellikleri kısılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: RavenoLL

quote:

aynen arttırılmış, mobilde daha güçlü ekran kartı ilk defa görüyorum.

Frekans arttırılması daha güçlü oldugu anlamına gelmiyor başka özellikleri kısılıyor

hangi özellikleri?

notebook modeli özellikler:

Codename N17P-G1
    Architecture Pascal
    Pipelines 768 - unified
    Core Speed * 1493 - 1620 (Boost) MHz
    Memory Speed * 7000 MHz
    Memory Bus Width 128 Bit
    Memory Type GDDR5
    Max. Amount of Memory 4096 MB
    Shared Memory no
    DirectX DirectX 12_1
    Power Consumption 70 Watt
    technology 14 nm
    Features Multi-Projection, G-SYNC, Vulkan, Multi Monitor

Desktop özellikleri:

Codename N17P-G1
    Architecture Pascal
    Pipelines 768 - unified
    Core Speed * 1290 - 1392 (Boost) MHz
    Memory Speed * 7008 MHz
    Memory Bus Width 128 Bit
    Memory Type GDDR5
    Max. Amount of Memory 4096 MB
    Shared Memory no
    DirectX DirectX 12_1
    technology 16 nm
    Features Multi-Projection, VR Ready, G-SYNC, Vulkan, Multi Monitor

Notebook modeli 14nm, arttırılmış frekansla önde gözüküyor. anladığım kadarıyla 14nm'nin daha az ısınmasıyla frekansları arttırmışlar. 3dmark 11 desktop puanı 9810, 3dmark11 notebook puanı 9122. desktop modeli önde %8 civarı performans farkı var.

sitede %3 genel ortalama vermiş zaten desktop lehine.
    https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Desktop.181032.0.html
    https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1050-Ti-Notebook.168400.0.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x_tol -- 17 Haziran 2017; 23:53:19 >
  • Cihazın incelemesi burda yapılmış.
  • sertaga kullanıcısına yanıt
    "Malzeme kalitesi oldukça başarılı" dan sonrasını izlemedim. Kullanmasam inanacam. Menteşeleri catırdayan vasat düzeyde malzeme kalitesine sahip bir cihaz. Fiyatı makul olduğundan dolayı tercih edilebilir. Yanlız 7559 un aksine bu cihaz tn panel ile geliyor ve ektan kalitesi kötü. Kalitesiz bir tn panel kullanmış dell.

• 4115 liraya geliyor baba11 kuponuyla. Hakikaten sıcak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24.

"Malzeme kalitesi oldukça başarılı" dan sonrasını izlemedim. Kullanmasam inanacam. Menteşeleri catırdayan vasat düzeyde malzeme kalitesine sahip bir cihaz. Fiyatı makul olduğundan dolayı tercih edilebilir. Yanlız 7559 un aksine bu cihaz tn panel ile geliyor ve ektan kalitesi kötü. Kalitesiz bir tn panel kullanmış dell.

f/p cihazı bi msi dominator kalitesi beklememek lazım
  • o kadar para verdikten sonra paneli kötü çıkarsa inanın bütün zevkinizi öldürüyor. Sonuçta sürekli oyun oynamayacaksiniz, günlük kullanım film izlemek içinde alıyorsunuz

• başlığa fiyatı yazar misin

• Bu model ile monster abra a5 v11.1.2 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ?

https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V11-1-2.html?utm_source=criteo-sempeak&utm_medium=cpc&utm_campaign=lowerfunnel#.WUZtCut97IU

• x_tol X kullanıcısına yanıt
    Ekranı incelemeden almayın derim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.