Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de öyle. Oyuna girince ne olursa olsun sonuna kadar açıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eno123

Arkadaşlar. Dün Vatan a ekranın ıps mi TN mi olduğu hakkında bir soru sormuştum. Bana verdikleri cevaba göre şuan ki seri de IPS imiş ekran. Yanlış mı cevap verdiler acaba.

Dün bende sordum,banada ips dendi,dedim ordaki görevliye tn falan yazıyo internette,ips değil bu falan diye,yok ips dedi illa,şaşırdım açıkcası.
  • Thonci08 kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle oyun hdd kurulu nvidiadan optimizasyon yaptım fiş takılı değilken 70 fps civarındaydı ara sıra takılmalar oluyordu fiş takılıykende 90 fps civarında sabit oynanıyor arkadaşımda monster var 270+ fps alıyorum ben diyor ilginç durum. Oyunda hayvan gibi olmasada fan açıyor 1 oyun boyunca 1 kere en yüksek derecede açtı haricinde birşey olmadı ama fps düşüklüğü neden olabilir. Rust oynadım Fiş takılı değilken 35-42 fps fişi takınca 50 fps sabit oldu ultra ayarda bu oyunlara göre daha fazla vermesi gerekmez mi oyunlar hdd kurulu farkı olur mu fpsde vesaire ?
  • Arkadaşlar son sipariş edenler gelince bilgi verebilir mi,

Vatandaki elemanlar ips ekran diyip duruyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • IPS gelse ne sevinirim var ya.. P.tesi gelince yazarız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ips ekran konusunda bilgi gelirse beni bilgilendirirmisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcetin23

IPS gelse ne sevinirim var ya.. P.tesi gelince yazarız

İmkansız gibi birşey, vatana da güvenmiyorum açıkçası geçiştirmek için söylemişler gibi ama bi umut işte IPS gelirse dehşet olur ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Hocam vatanda 5bin küsür gozukuyor nasıl indirimde yanlıs yere mı bakıyorum?

Bana kalırsa o fiyata ya da biraz daha farka 1050ti verselerdi müthiş olurdu.

1050ti hocam zaten, demek istediğinizi anlamadım ?
  • Biz satın aldığımızda da Vatan'ı arayan arkadaşlara oradaki yetkililer hep IPs panel demişlerdi, ama Tn panel geldi. Belki bu sefer doğrudur
  • Vatan daha önce de soran arkadaşlara yanlış bilgi vermişti. Emin olmak istiyorsanız mail ile sorun. Elinizde belge olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

quote:

Orijinalden alıntı: FearMaster

quote:

Orijinalden alıntı: -RAUL

Hocam vatanda 5bin küsür gozukuyor nasıl indirimde yanlıs yere mı bakıyorum?

Bana kalırsa o fiyata ya da biraz daha farka 1050ti verselerdi müthiş olurdu.

1050ti hocam zaten, demek istediğinizi anlamadım ?

Sanırım yanlış alıntı yaptım. Ben Monster'ın i5li cihazları için demiştim bunu.

• Arkadaslar oyunlarda inanilmaz bir fps dusuklugu var neden acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

Arkadaslar oyunlarda inanilmaz bir fps dusuklugu var neden acaba ?

Pcyi sipariş vermeden önce yorumların %90'ı poizifti yahu noluyor
  • Syrius S kullanıcısına yanıt
    Valla hocam al benden de o kadar yahu. Benim eski i5 işlemcili 635m kartlı laptop bile çok yüksek optimizasyonda 200+ fps deviriyordu Lol'de inanılmaz yahu. Prize takılı nvidia optimizasyonu ile Cs:Go 150-170 fps - LoL 130-110 fps arası Rust ise 50 fps inanılmaz yahu. Kocaman kart farkı var arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan Abanoz

Valla hocam al benden de o kadar yahu. Benim eski i5 işlemcili 635m kartlı laptop bile çok yüksek optimizasyonda 200+ fps deviriyordu Lol'de inanılmaz yahu. Prize takılı nvidia optimizasyonu ile Cs:Go 150-170 fps - LoL 130-110 fps arası Rust ise 50 fps inanılmaz yahu. Kocaman kart farkı var arada

Valla benim 8 senelik bilgisayar Geforce 9600 GT, Intel Core 2 Duo E8500. Lol 100 fps alıyorum karmaşık bir takım savaşı durumu olmadığı sürece. Şimdi 8 sene geçmiş ben bu bilgisayarla anca 130a çıkacaksam olmaz yani Dur bakalım pazartesi gelsin bi bilgisayar optimizasyon driver falan hallettikten sonra yazarım Lol'deki fps durumunu
  • Arkadaslar işletim sistemini SSD'ye mi HDD'ye mi kuruyorsunuz? Ne tavsiye edersiniz?
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Ssd kur hocam işletim sistemini
  • Pazartesi günü servisi vermiştim Perşembe günü format'lanmış şekilde telim ettiler.
    Arıza devam ediyor TV ye kablosuz ekran yansıtması yaparken mavi ekran verip kendini resetliyor...

Elden teslim için gittiğim dükkanda elime telefon tutuşturup Koç sistem üzerinden kayıt açtırmam istendi tabi telefonu açan 3-5dk olmuyor ses kaydı bırakıyorsunuz 5-10dk sonra anca sizi arıyorlar..Garipsediğim bir durum..

Teslim alırken elemana dedim sen nasıl bir yazılım yükledin söyle bakayım da sorunu çözdün bak yarın hata verir soluğu burada alırım diye altınıda çizdim sözde 1 gece test etmiş :/ Salı günü yeniden servise bırakıcam 4e kadar yolu var pişkin elemana resim gönderdim beğenmedi video çektim yolladım :))

En son Asus un servisi taşerona geçti diye sitem ederken daha kötüsü olabiliyormuş 18-20 yaşında henüz tam vasıf sahibi olamamış kişiler tarafından işlem görüyor servise bıraktığımız cihazlar.

• Arkadaşlar siz hangi siteden alıyorsunuz bi yol gösterseniz

• neksusb N kullanıcısına yanıt
    Vatanda geçtiğimiz Perşembe gecesi saat 23:30 sularında 5.200TL'den 4.500'e düşmüştü 256SSD ve W10 olan. O sıra almıştım. Vatanda ona denk gelmeden önce N11'den Ebrar Bilgisayar'ın ürününü almayı düşünüyordum. Vatanda tekrar indirime girer mi bilmem ama takip etmende fayda var.
  • 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.