Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: garip1mühendis

Sabah inceliyordum forumu, birisi vatan için yorum yazmıştı IPS ekran gelecek diye.

Dell 7567'nin IPS ekranı var mı ki? Yoksa Vatan değiştirip de mi satıyor acaba? 4K modeli değildir herhalde çünkü o çok daha pahalı bildiğim kadarıyla.
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Daha yeni sipariş verdim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zinedine_zidane kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla asusun global garantisi var. Ürün gelince seri numarasıyla birlikte soracağım

• quote:

Orijinalden alıntı: kanlı portakal

Bildiğim kadarıyla asusun global garantisi var. Ürün gelince seri numarasıyla birlikte soracağım

1 yıldır o, onun dışında amazond.de'deki gibi amazona geri yollama yok mu 2 yıl vs. Boyunca, 1 yıl laptop için çok kısa. Zaten çıkartırsa ilk yıldan sonra sorun çıkartıyor aletler genelde.

• Dell Inspiron 7567 - Ana Konu
    10 yıldır Toshiba laptop kullanıyorum ve ben yıllardır bu görüntüden sıkıldım. Görüntüyü notebookcheck'den aldım ve umarım arkadaşın dediği gibi Vatan'a IPS panel gelir.
  • Şu anda aktif olarak Dellin 7559(i7 960) kullanıyorum ve çok memnunum bugün de n11in 150tl indirim kampanyası ile tanıdığıma 4340TL ye 7567 sipariş ettim,şu an da en uygun fiyat bu galiba
  • garip1mühendis G kullanıcısına yanıt
    4K olan dışında yok IPS panel bildiğim kadarıyla, var mı?
  • recoside R kullanıcısına yanıt
    Hocam ekrandan nasıl memnun kalabiliyorsunuz sorabilir miyim acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoside

Şu anda aktif olarak Dellin 7559(i7 960) kullanıyorum ve çok memnunum bugün de n11in 150tl indirim kampanyası ile tanıdığıma 4340TL ye 7567 sipariş ettim,şu an da en uygun fiyat bu galiba

Size özel bir indirim miydi ?
  • BJK kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7567-intel-core-i7-7700hq-2-8ghz-3-8ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b7700d128f161c-p-HBV000004WF2U?magaza=Techburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CLa95aaWuNMCFWsW0wodA00IKA

şunu artık aldım alacağım sizce beklemeli miyim ? bi tavsiye? :)

monsterin 4700 lük modeli ve yeni çıkacak dediğiniz modeller kafamı karıştırıyor.

ayrıca hafta sonu özel vatanda ki indirim bitmeden yakalamam gereken başka laptop var mı lenovonun falan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcanbey -- 22 Nisan 2017; 16:48:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcanbey

http://www.hepsiburada.com/dell-inspiron-7567-intel-core-i7-7700hq-2-8ghz-3-8ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b7700d128f161c-p-HBV000004WF2U?magaza=Techburada&wt_gl=cpc.elk.bilgisayar-notebook.pla&gclid=CLa95aaWuNMCFWsW0wodA00IKA

monsterin 4700 lük modeli ve yeni çıkacak dediğiniz modeller kafamı karıştırıyor.

ayrıca hafta sonu özel vatanda ki indirim bitmeden yakalamam gereken başka laptop var mı lenovonun falan

Aynı ürünün 7566sı daha pahalı

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

• Burak27. B kullanıcısına yanıt
    Hayır n11 kupon dağıtmıştı 150tllik
  • quote:

Orijinalden alıntı: recoside

Hayır n11 kupon dağıtmıştı 150tllik

Ne zaman dağıtılmıştı?

• quote:

Ben 256 GB SSD'li olsun diye bekliyorum. Tabii ne kadar olacak bunu bilmiyorum ama bekliyorum.

Ama size acil lazımdır ya da 128'lik bana yeter derseniz alabilirsiniz.

256'lıkların ne kadar olduğunu bilmediğimiz için önümüzü göremiyoruz. Pahalı gelir ama kdv indirimi vs. ile daha ucuza alabiliriz ya da hesaplı gelebilir. Ama bana acilen lazım olmadığı için bekliyorum.

• quote:

TrueColor programı freedoslarda sıkıntı çıkarıyor diyorlar. O yüzden win10lular ilk tercihim. Bir diğeride vatan bilgisayara ips ekranlı modeli geleceği söyleniyor. Tabii fiyatları görmek gerekiyor. 5500tl üzeri olursa msilara yöneleceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• w10+ips ekran 1000tl civarı yani aşşağı yukarı :)
    true color her ne program ise onu kullanmasam. :=) 256gb ssd, ips ekran ve w10 lu modeli beklemek benim bütçeyi aşacak gibi duruyor. sanırım benim verebileceğim para ve alacağım model bu olacak gibi :D
    kısa bir süre daha dişimi sıkacağım ama pek beklemem , cevaplarınız için teşekkür ederim . (@soulfear ,@BJK ) monster ın çıkardığı 4699tl lik model ayrıca 240 ssd ve ips panel o konuda ne düşünüyorsunuz ? ona yönelsem mantıksız mı hareket etmiş olurum dell varken.
  • quote:

w10+ips ekran 1000tl civarı yani aşşağı yukarı :)
    true color her ne program ise onu kullanmasam. :=) 256gb ssd, ips ekran ve w10 lu modeli beklemek benim bütçeyi aşacak gibi duruyor. sanırım benim verebileceğim para ve alacağım model bu olacak gibi :D
    kısa bir süre daha dişimi sıkacağım ama pek beklemem , cevaplarınız için teşekkür ederim . (@soulfear ,@BJK ) monster ın çıkardığı 4699tl lik model ayrıca 240 ssd ve ips panel o konuda ne düşünüyorsunuz ? ona yönelsem mantıksız mı hareket etmiş olurum dell varken.

IPS ekran o kadar pahalı değil aslında, 70-100 dolar arasında değişiyor. Ama tabii fiyatlarını bilmiyoruz.

Monster kağıt üstünde gerçekten iyi, ama bir arkadaş alıp da incelemesini yapmadı şimdiye kadar. Bazı monster modellerinden forumda ciddi şikayetler var. Ama bazıları da çok memnunlar. Bu modeli alan birinden yorum almak lazım.

• ahmetcanbey kullanıcısına yanıt
    Monster bana göre pişmanlıktır. Özellikle abraların kasa kalitesi çok kötü tasarım olarak msı ama daha kalitesizi.

Birde ilk tercihimin Dell olmasının sebebi servis kalitesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir ton ıvır zıvır gereksiz bilgi yazmışsın ama toplu alımda fiyat ne olacak onu yazmamışsın. fiyat ne fiyat onu söle sen
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Dün Monster kullanan arkadaşımla görüştüm(T7 V9.1.1) ve çok memnun olduğunu söyledi. 30 Nisan'a kadar sürpriz bir olay olmazsa Monster Abra a5 v10.2.2 alacağım gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.