Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (217. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatandan ips ekranlı olanını alan var mı? İps li modelde de usb ler type a mi tn modellerinde olduğu gibi? Yoksa type c mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Carcharies Gold daki IPS panel için rahat olsun.

@headhunter dostum vatandaki ips panelde type c usb yok. Genel olarak 7567 surumlerinde yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodd

@Carcharies Gold daki IPS panel için rahat olsun.

@headhunter dostum vatandaki ips panelde type c usb yok. Genel olarak 7567 surumlerinde yok zaten.

Hocam siparişi iptal ettiniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

quote:

Ettim dostum ebrarin yaptigi tamamen sacmalik cunku ellerinde stock olmayan urunu varmis gibi satiyorlar. Iptal ettim ayni gun aksam n11 parayi iade etti akbank dirkt le odemistim. Gold da satilio ayni model 3999 yada sinerjide var 4065tl bence oralara bak. Ben bu laptop u almaktan vazgectim. Zaten persembe gunu isvece geri donuyorum muhtemelen oradan bakicam bisiler.

• quote:

Teşekkür ederim

• Arkadaşlar hangi siteden alınmalı? Ebrar ya da sadecenotebook fark eder mi?
  • Arkadaşlar baya şey yazılmış okuyamadım benim acilen laptop almam lazım ve Dell 7567 (ips ekran) ile Acer vx5-591g arasında kaldım. Sürekli servise göndermek zorunda bırakmiycak bir laptop arıyorum konudaki 7567 yi önerirmisiniz oyunlardaki performansı nasıl yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Gamgee

quote:

Ettim dostum ebrarin yaptigi tamamen sacmalik cunku ellerinde stock olmayan urunu varmis gibi satiyorlar. Iptal ettim ayni gun aksam n11 parayi iade etti akbank dirkt le odemistim. Gold da satilio ayni model 3999 yada sinerjide var 4065tl bence oralara bak. Ben bu laptop u almaktan vazgectim. Zaten persembe gunu isvece geri donuyorum muhtemelen oradan bakicam bisiler.

Ben de iptal ettim. Aradığımda muhtemelen cuma günü kargolanacağını söylediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: soudexxx

Arkadaşlar hangi siteden alınmalı? Ebrar ya da sadecenotebook fark eder mi?

Dostum yazdiklarimi okumuyormusun ebrardan alma.

• quote:

Orijinalden alıntı: soudexxx

Arkadaşlar hangi siteden alınmalı? Ebrar ya da sadecenotebook fark eder mi?

En azından şimdilik ebrardan alma hocam . Stokta yok. Net tarih de vermiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: taguhsg

Özellikle pubg oyunu için bu bilgiyasarı aldım fps sorunu yaşıyorum neyden kaynaklanabilir yardımcı olabilecek varmı ? Driverlarım eksik mi tammı nerden öğrenebilirim.

Ofise 2 tane aldık bu laptoptan. 2 kişi pubg oynuyoruz. Bizde fps ile alakalı bir problem yok. Sen hangi grafik ayarlarında kaç fps alıyorsun ki?
  • Benide ekleyin 5 dakika önce Sinerji'den sipariş verdim

• Bende pazar günü n11 üzerinden ebrardan siparişimi verdim fakat ne zaman gelceği muamma. Ebrardan ilk ve son siparişim olucak bu süründürüyor milleti resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cumartesi günü N11 üzerinden Ebrar'dan sipariş vermiştim fakat siparişi iptal edip yine N11 üzerinden bu sefer sadecenotebook (Sinerji)'den siparişi verdim. Umarım yarına kadar kargolanır.
  • En ucuz Gold'da değil mi ? Niye kimse ordan almamış?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

En ucuz Gold'da değil mi ? Niye kimse ordan almamış?

gold un mağazasi nerede? internet üzerinden alan herkes sikayetcide gidip almak lazım
  • zodd kullanıcısına yanıt
    Eskiden vardı. Şimdi var mı bilmem.

• Ebrar patlamış. Ürün tükenmiştir uyarısı koymuşlar. Son siparişlerin akıbeti cuma belli olacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: I_can

quote:

Orijinalden alıntı: taguhsg

Özellikle pubg oyunu için bu bilgiyasarı aldım fps sorunu yaşıyorum neyden kaynaklanabilir yardımcı olabilecek varmı ? Driverlarım eksik mi tammı nerden öğrenebilirim.

Ofise 2 tane aldık bu laptoptan. 2 kişi pubg oynuyoruz. Bizde fps ile alakalı bir problem yok. Sen hangi grafik ayarlarında kaç fps alıyorsun ki?

Ekran kartı güncellemesi yaptım 55-60 fps alıyorum bende düzeldi.
  • taguhsg T kullanıcısına yanıt
    Hangi ayarlar acaba ?

• 
Sayfa: önceki 215216217218219
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.