Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bilgisayarı aldım. Mouse imlecinde takılmalar oluyor( mouse kaynaklıdır dedim 4 mouse denedim hepsinde hatta tochpad kullanırken bile oluyor) şimdi nerede oluyor bu takılmalar diyeceksiniz mesela bilgisayara program yüklüyorsunuz örneğin aida64 bunu yüklerken şey diyor bu programın bilgisayarınızda değişiklik yapmasını onaylıyor musunuz gibi olan her yerde mouse takılıyor ve sonra cektiğiniz yere birden ışınlanıyor yönetici olarak çalıştırmayı denediğimizde herhangi bir programı yine aynı sorun oluyor onun dışında bilmiyorum mesela oyun oynarkende arada bir fps drop oluyor ve nedendir bilmiyorum bana mı öyle geldi anlatılanlara göre çok çok fazla ısınıyor gibi görünüyor sanki yardımcı olursanız çok mutlu olurum ve duamı alırsınız. Şu takılma sorununu lütfen bilen birisi varsa anlatsıjn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pekka reis -- 24 Temmuz 2017; 7:18:14 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar IPS'li modeli alan arkadaşlarla bir grup oluşturduk fikir alışverişi yapabilmek adına.
    Katılmak için bu linki kullanabilirsiniz:https://chat.whatsapp.com/33OyQqhMHAYC6aJvw8AUKU
  • N11 de satılan da mı ips geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yugiman kullanıcısına yanıt
    ben n11 den aldım evet ips geldi fakat 3 yorum üstünü okursan bendeki sorunu bi göz gezdir ona göre hepsi aklında bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray2716

ben n11 den aldım evet ips geldi fakat 3 yorum üstünü okursan bendeki sorunu bi göz gezdir ona göre hepsi aklında bulunsun

Sağolun hocam o mause takılması da bios u güncelleyince düzeliyor diye okumuştum

• yugiman kullanıcısına yanıt
    3 kez temiz kurulum attım hepsinde başka şekilde denemeler yaptım birinde herşeyi Windows update ye bıraktım olmadı takıldı 2. sinde dell in siteden ve nvidiadan ortak attım olmadı 3. dede driver booster kuullandım yine olmadı napacagımı anlamadım bende
  • arkadaşlar panel IPS mi diye düşünüp duruyorduk. burada değiştirilmiş falan diye konuştuk ancak mükemmel bir şekilde (ben dahil) kimse IPS'in açılımını bilmediği için service tag'den anlayamadık bunu. service tag ile support'a girince görülen, In Plane Switching kısmı panelin IPS olduğunu belirtiyor. Ebrar Bilgisayar'ın service tag'e müdahale edebileceğini düşünmüyorum. Böyle çok fazla okuyup, çok detaya girdikçe soğumaya başladım ancak herhangi bir laptop'u alsam da bir çoğuyla karşılaşabilirim gibi geliyor.
    http://prntscr.com/fzk614
    sorusu olanlar whatsapp grubumuza katılabilir.
  • IsmailAkdag I kullanıcısına yanıt
    Hocam bravo iyi yakalamışsınız. Kafamızda soru işareti kalmadı böylece.

Alacak arkadaşlara yorumum, Ebrar bilgisayardan IPS panel olarak aldım. Memnunum bi problemim yok.

Bu arada ürün üzerindeki sandisk x400 128gb' i çıkardım, yerine 960 evo taktım. Elimdeki Sandisk SSD yi nasıl çıkarabilirim? Fikri olan arkadaşlar öneride bulunabilir mi?
  • quote:

3 kez temiz kurulum attım hepsinde başka şekilde denemeler yaptım birinde herşeyi Windows update ye bıraktım olmadı takıldı 2. sinde dell in siteden ve nvidiadan ortak attım olmadı 3. dede driver booster kuullandım yine olmadı napacagımı anlamadım bende

Ben de 2-3 kez yeniden kurdum ama devam ediyor. Artık sorun etmiyorum. Yeni bir BIOS güncellemesinde düzeltilmesini bekleyeceğiz artık.

• Arkadaşlar ürün bugün elime geldi. Ebrar bilgisayardan aldım.
    LIQUID CRYSTAL DISPLAY, 15.6FHD, IN PLANE SWITCHING, AG, EDP1.2, AU OPTRONICS CORP
    ekran özelliği bu şekilde gözüküyor.
    Ancak çok üzüldüğüm bir durum var bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.
    İşten geldiğimde tek oyun keyfim var o da Knight Online adlı eski bir oyun bir çoğunuz duymuştur.
    Oyun o kadar çok karanlık ki resmen kör oluyorum renkler çok karanlık.
  • spache kullanıcısına yanıt
    ben bir şey denedim şimdi cs go oynadım oyunu oynarken alt tab yapıp denedim hiç gram takılma olmadı oyundan çıktım çıkar çıkmaz denedim yine takıldı galiba arayüzde bir sorun var
  • emreyusuf01 kullanıcısına yanıt
    Aslında en güzeli ekranı kaliteli bir ips panel ile değiştirmek, ekranı tn olanlar için hele şart gibi bir şey.
  • Arkadaşlar 16 gb ramımın kaç slot olduğunu kasanın altını açmadan yazılım yoluyla nasıl öğrenebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreyusuf01

Arkadaşlar 16 gb ramımın kaç slot olduğunu kasanın altını açmadan yazılım yoluyla nasıl öğrenebilirim?

cpu-z programında SPD kısmından görebilirsin. Slot'ların biri boştur büyük ihtimalle.
  • fps düşmesi yaşayan arkadaşalar problemlemi bulabilen var mı ? bende sorun devam ediyor malesef overwatchden başka oyunda deneme fırsatımda olmadı malesef oyundam mı yoksa bilgisayardan mı olduğunu anlamadım ama ow çok stabil bir oyun bilgisayardan kaynaklandığını düşünüyorum.şu sorun beni pcden soğuttu resmen ağız tadıyla oyunu açıyorum fps düşüp kasmaya başladımı butun zevkim kaçıyor.
  • hocam ben cs go oynadım arada fps droplar oluyor. onunda bilgisayarı yaparlarken az miktarda sürülen termal macundan kaynaklandığını düşünüyorum sizin sürekli mi düşük
  • fps düşmesi yaşandığında cpu, gpu sıcaklık değerleri kaç, bir de fps düşmesi olayı sadece overwatch gibi zorlayıcı oyunlarda mı hepsinde mi var?
  • quote:

hocam ben cs go oynadım arada fps droplar oluyor. onunda bilgisayarı yaparlarken az miktarda sürülen termal macundan kaynaklandığını düşünüyorum sizin sürekli mi düşük

Yok her zaman olmuyor ama çok değişken bazen 3 el atıyorum oluyor bazen başlangıçta oluyor diye uzuyor liste

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 24 Temmuz 2017; 22:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agaig

fps düşmesi yaşandığında cpu, gpu sıcaklık değerleri kaç, bir de fps düşmesi olayı sadece overwatch gibi zorlayıcı oyunlarda mı hepsinde mi var?

Şuan vaktim kısıtlı olduğundan sadece overwatch denetebildim sıcaklık 72C lerde

• Ayın sonuna kadar havale fiyatı 4000 kusurdu şimdi havale fiyatı bile artmış bu nasıl bı fantazidir arkadaş düşürün artık şu fiyatları

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.