Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (536. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Valla yeni laptop da alamıyorsun gibi, 15 binden başlıyor zamanının Dell gibi olan laptopları. Şu dolar, ekonomi böyle olmasaydı ama işte Dell Inspiron 7567 - Ana Konu 

• Merhaba, herkese iyi forumlar.

Arkadaşlar oyunlarda fps drop yaşıyorum, bunun bir çözümü var mıdır? Bir de tam böyle fps drop olup donmaya başladığı zaman hoparlörden de pıt pıt diye sesler geliyor, gerçekten can sıkıcı bir problem.

Şimdiden çok teşekkürler.

• Bence işlemci darboğazı oluyor ThrottleFix yüklü mü ?

https://forum.donanimhaber.com/dell-inspiron-7567-cpu-throttle-cozumu--130133630

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unimportant -- 5 Ağustos 2022; 23:14:24 >
  • Cihazı ilk aldığımda içinde m2 ssd toshiba 256gb ürünü çıkmıştı ancak performansı m2 lere göre çok çok düşük, üstelik internette bu ssd ile ilgili hiç bir bilgi bulamıyorum. Aramızda içerisinden toshiba m2ssd çıkan oldu mu?

• unimportant kullanıcısına yanıt

Hocam yüklü değil, sadece dell sitesinden ve nvidia geforce programından sürücüleri güncelliyorum, başka bir şey yapmadım. Bu işlemin ne gibi bir faydası oluyor? Sizler yaptınız mı?

Bir de bu performans olayından ayrı olarak sürekli hoparlörden pıt pıt diye ses geliyor, bunun sebebi nedir hocam, karşılaşan oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MattJohn48 -- 10 Ağustos 2022; 13:17:59 >
  • MattJohn48 M kullanıcısına yanıt

Verdiğim linkteki paketi yükle dostum, bi öyle dene kasma sorunu ortadan kalkacaktır.

• Hocam oyun oynarken zaten ısınıyor, bunu yükleyince daha fazla ısınmaz umarım. Bir sorun yaşayan oldu mu hiç? İki oyun oynayalım diye aleti yakmayalım.

Bu arada bahsettiğim hoparlörlerden pıt pıt diye ses gelme olayı YouTube'da da oluyor, oyunla çok alakası yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllar sonra yurtdışında yaşamanın getirisi olarak 3080li laptop aldım. Allah'ım bu nasıl bir çileymiş çektiğimiz. Yıllarca fan sesinden kafamın ağrıması, yazılım sorunundan ses çatlamaları, fps dropları, klavyede tuşların çalışmaması derken sonunda kurtuldum. Darısı sizin başınıza arkadaşlar. Bu cihazı yapan mühendisin, ar-gecinin...

• Merhabalar, önceden bu kısımda intel olan grafik kartı da gözüküyordu ve seçim otomatikteydi. Geçenlerde termal macun yeniledim ondan sonra mı kayboldu acaba?

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu
  • lakers45 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun, hangi marka aldınız?

• Arkadaşlar oğlumun kullandığı bu model laptop sabah sarj almadı zaten pil takılı olmadan kullanıyorduk sabah prize taktı güç tuşuna basiyor ekran veya klavyede ışık yok sonra power tuşu sönüyor öndeki ışık 3-5-3-5-3 şeklinde yanıp sönüyor PC çok zorlanmadı başına böyle birşey gelen oldu mu

• Bilmediğim bilgisayarcı ya teslim etmek istemiyorum kötü anılarım var. Daha bakmadan birisi anakarttir dedi ama ışığın yanıp sönme sayısı 3_5 olarak 2 li olarak satılıyor ise GUC RAYİ ARİZASİ geçiyor ben İstanbul'dayım fikri olan başından geçen yardımcı olabilecek arkadaşımız varmi forumda tamirci arkadaşımız varsa en azından sorunu öğrenip ona göre çıkar bir yol arariz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigman03 -- 31 Ağustos 2022; 13:31:28 >
  • Arkadaşlar merhaba. Bu woofer mıdır hoparlör mü neyse sinir etti beni ya. Woofer olduğunu düşünüyorum çünkü bilgisayarın sol tarafından geliyor. Arada böyle pıt pıt çat diye sesler geliyor. Yani sistemi zorlayacak bir şey de yapmıyorum, masaüstünde fln gezinirken bile oluyor çok saçma. Allah aşkına buna çözüm bulabilmiş biri varsa yazsın.

ses driverı ile ilgili olabilir konu içinde aram yaparsanız uygun bir driver vardı sanırım.

• Maximus Meridus kullanıcısına yanıt

Hocam gerçekten ses driver'ı ile ilgiliymiş. Gezginler'deki son Realtek ses driver'ını yükledim düzeldi.

Bu arada garip bir şekilde jack girişi de bozulmuştu benim, ben öyle sanıyordum yani. Ses driver'ı yükleyince o da düzeldi anında, çalışıyor şimdi.

Ben şu an üstte de bahsettiğim gibi Gezginler'deki son Realtek ses driver'ını kullanıyorum, daha güncel bir sürüm varsa haber verebilirsiniz.

Teşekkürler :)

çalışıyosa güncelleme yapma abi bios falan da gerekmedikçe güncelleme bence. çözüldüğüne sevindim

• Arkadaşlar merhaba elimde çok temiz Dell 7567 var 32GB ram 256SSD li buraya nasıl ilana verebilirim yardımcı olur musunuz ?

• tolciya T kullanıcısına yanıt

fps drop ve yuksek ram kullanımı sorununu çözdünüz mü? Çözemediğiniz için mi satıyorsunuz?

• ikisi de formattan sonra ve çözüldü gizliden Ram kullanan bir virüs bulaşmış masa üstü PC ye geçtim o nedenle satıyorum zaten hiç dışarı çıkmadı laptopa gerek yokmuş

• Batarya konusunda son karar alfa bilgisayar mı şimdi?
    Ben ağır oyunlar oynamadığım için şimdiye kadar pek sismeden gitti ama artık farkedilmeye başladı. Alttan üstten bombe yapıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 534535536537538
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.