Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BJK

Aynı zamanda almıştık değil mi , Vatan'dan mı yoksa Sinerjiden mi almıştın?

Alıntıları Göster
    Hocam çok temiz kullanmışsınız valla ikiniz de, sanırım benim kullanımımda bir sorun var %63 wear nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: alperturgutb

Cpu sıcaklığım oyunlardayken 95 leri görüyor termal macun değişimi fan temizliği falan yapıldı, tertemiz oldu dediler bir şey değişmedi Bir de ben deniyeyim diyorum termal macun alıp ama daha önce önereceğiniz bir şeyler var mı acaba şunu yap şunu kontrol et diye
    Hocam turbo açıkken mi 95 dereceyi görüyor kapalıyken mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metrika

Hocam çok temiz kullanmışsınız valla ikiniz de, sanırım benim kullanımımda bir sorun var %63 wear nedir

Alıntıları Göster
    hocam tam dolu kapasitede ne gorunuyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

hocam tam dolu kapasitede ne gorunuyor?

Alıntıları Göster
    27400 mWh civarı hocam. Sanırım kalibrasyonunda da sıkıntı var, fişten çekince yüzde 70'lerde kapanıyor.
  • eğer garantiniz devam ediyorsa ücretsiz değiştiriyorlar ben geçenlerde değiştirdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proprietor

eğer garantiniz devam ediyorsa ücretsiz değiştiriyorlar ben geçenlerde değiştirdim
    Maalesef hocam, 2017'de aldım doldu garantim.
  • metrika kullanıcısına yanıt
    Turboyu nasıl açtığımızı bile bilmiyorum hocam. Pil ayarı dengelide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Turboyu nasıl açtığımızı bile bilmiyorum hocam. Pil ayarı dengelide
    Throttle stop programı var forumda 7567 başlığıyla birlikte onu kurabilirseniz windows üzerinde açıp kapatabilirsiniz. Yoksa bios üzerinden de yapılabiliyor.
  • Selamlar!

RDR2 bizim alette nasıl? Paraya kıyıp alınır mı güzel ayarlarda oynanabiliyor mu? Deneyenler vardır umarım
  • quote:

27400 mWh civarı hocam. Sanırım kalibrasyonunda da sıkıntı var, fişten çekince yüzde 70'lerde kapanıyor.

Alıntıları Göster
    hocam şişme falan var mı? eğer kalibrasyondan değilse sıkıntı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguz298

hocam şişme falan var mı? eğer kalibrasyondan değilse sıkıntı var.

Alıntıları Göster
    Kasayı veya arka kapağı esnetecek bir boyutta olmasa da şişme olduğu gözle fark edilebilir seviyede hocam. Kalibrasyonu nasıl yapabilirim?
  • Daha önce internetten pil siparişi veren olduysa teslimat süresi ve orijinal harici bir ürün aldıysa yorum yapabilirse sevinirim.
  • lakers45 kullanıcısına yanıt
    Orta ayarlarda 25-30 fps arasında oynadım. Yalnız oyun tam bir şaheser. İndirimle 180 liraya almıştım, verdiğim her kuruşa değdi. İleride bir gün sırf bu oyunu full grafik oynamak için bilgisayar yükseltebilirim.
  • metrika kullanıcısına yanıt
    Sanırım açık şuan . Bu değerler üzerinden yorum yapılabilir mi acaba
    Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

• quote:

Kasayı veya arka kapağı esnetecek bir boyutta olmasa da şişme olduğu gözle fark edilebilir seviyede hocam. Kalibrasyonu nasıl yapabilirim?

Alıntıları Göster
    hocam şişmiş bataryaların kullanımı patlamalara kadar gidebilir, bataryayı değiştirmelisiniz bence.

kalibre etmeyi bilmiyorum fakat otomatik kalibre etmeli kendisini 0-100 yapınca.
  • quote:

Sanırım açık şuan . Bu değerler üzerinden yorum yapılabilir mi acaba
    Termal macun değişikliğini evde yapmak zorlu bir süreç, bence ters gidebilecek pek çok ihtimal var. Dolayısıyla bu işe girişmeden önce turboyu kapatıp tekrar bir test edin derim. Frekansı düşürmek çözüm olabiliyor bazen. Bence altta linkini koyduğum konudaki programı kurup "disable turbo" seçeneğini işaretleyin ve tekrar deneyin. Fazla işlemci gerektirmeyen oyunlarda 2.2 GHz'e kadar dahi düşürüyorum ben serinliği koruyabilmek için.
    https://forum.donanimhaber.com/dell-inspiron-7567-cpu-throttle-cozumu--130133630

• Herkese selamlar. Bizim pc ile ilgili şöyle bir kanal var.

https://www.youtube.com/channel/UCRLyShsm0Tv0OCqkK27PTXA

Buradaki arkadaş yeni videolar da atıyor. Bir çok oyunun bizim pcde nasıl durumu onu gösteriyor. Belki işinize yarayabilir hangş oyunda nasıl performans gösteriyor.

• Hala alınır mı beyler

• Berkantass B kullanıcısına yanıt
    bence alınır son derece memnunum.
  • Intel® Graphics - Windows® 10 driver güncellemesi gelmiş Intel'de. Dell 6 ay daha yayınlamaz sürücü. Sizce yüklesek nasıl olur?
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.