Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (436. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Muhtemelen router problemli hocam. Ya da şöyle olabilir mi ? Aynı anda ağa bağlı birçok cihaz var. Mi Box Tv, Telefonlar,Tabletler,Notebook vs... Ondan da oluyor olabilir belki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anthony Quinn

Muhtemelen router problemli hocam. Ya da şöyle olabilir mi ? Aynı anda ağa bağlı birçok cihaz var. Mi Box Tv, Telefonlar,Tabletler,Notebook vs... Ondan da oluyor olabilir belki.
    Hepsi de 5 GHz'e bağlı olamazlar hocam. Üstelik 5 GHz ağlar o tür şeylerden kolay etkilenmiyorlar.
  • Servise batarya için veren olsu muydu? 7577 modeli kullanıyorum. Batarya değişimi için servise vereceğim yeni batarya gelene kadar 1 hafta felan serviste mi durmak zorunda laptop?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realtek ses sürücüsünü güncelledikten sonra bilgisayarın sesi bana kötü gelmeye başladı, özellikle baslar artık hiç duyulmuyor. Bir çözümü var mı veya güncellemeyi nasıl geri alabilirim ? Ekolayzır a falan da ulaşamıyorum artık
  • -Firenze- kullanıcısına yanıt
    Onu silip bir sürüm önceki ses sürücüsünü yüklemen gerekiyor. Son sürücü Subwoofer'ı devre dışı bırakıyor ; bass sesleri ondan duyamıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gtagucu

Onu silip bir sürüm önceki ses sürücüsünü yüklemen gerekiyor. Son sürücü Subwoofer'ı devre dışı bırakıyor ; bass sesleri ondan duyamıyorsun.
    hocam sürücüyü nasıl sileceğim acaba?
  • -Firenze- kullanıcısına yanıt
    ayarlar/programlardan realtek high definition audio driver'ı kaldırınca siliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Niye downgrade ettiniz ki hocam? 1.6.0 versiyonunu silmişlerdi siteden, tekrar eklemişler sadece.

Alıntıları Göster
    son yüklenen olunca bi ara da aynısını yapmışlardı, daha eski sürümü koymuşlardı siteye. ben de 1.7 1.8'i silip 1.6 yaptılar en son diye düşündüm. sonradan bakınca gördüm daha üst sürümlerin olduğunu
  • serviste soğutucu parçasını değiştiren oldu mu? Olduysa ne kadar süre serviste kaldı.
  • Arkadaşlar merhaba, bugün pcyi açık bırakıp salonda oturmaya gittim geldiğimde yeni bir windows update'i olmuş pc yeniden başlamış. Şu an ses hiç açılmıyor sağ alt köşede çarpı işareti var tıkladığımda sorun gider penceresi açılıyor ancak bir sonuç olmuyor? Sorunu yaşayan var mı?
  • Windows denen mal ses sürücüsünü siliyor. Allahın belası. İşin garibi düzeltmeye de müsaade etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamerasker

Arkadaşlar merhaba, bugün pcyi açık bırakıp salonda oturmaya gittim geldiğimde yeni bir windows update'i olmuş pc yeniden başlamış. Şu an ses hiç açılmıyor sağ alt köşede çarpı işareti var tıkladığımda sorun gider penceresi açılıyor ancak bir sonuç olmuyor? Sorunu yaşayan var mı?
    aynısı bende de var nasıl düzelteceğim diye uğraşırken mesajınızı gördüm. uğraşıyorum hala
  • fhm06 F kullanıcısına yanıt
    Update'i devre dışı bırakıp Dell'in sitesinden halihazırdaki ses sürücüsünün bir önceki versiyonunu yükleyince düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donnarumma

Windows denen mal ses sürücüsünü siliyor. Allahın belası. İşin garibi düzeltmeye de müsaade etmiyor.
    Windows Update açık hocam bende, hiç öyle bir sorunla karşılaşmadım.

Windows 10'lu modeli mi almıştınız siz?
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Şu an son sürüm bios hangisi ?
  • Benim real tech sürücüsünü de kaldırmış windows

Gittim wooferı tanımayan sürücüyü kurdum bu sefer de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 11 Ekim 2018; 12:48:48 >
  • gtagucu kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü nereden indirdiniz hocam. Benim ses sürücüsünü de silmiş nomissiz windows
  • Düzelmiyor arkadaş woofersız kaldık eskiyi kuruyorum anında yok ediyor.

edit. şuan tamamen gitti ses.

Wifi alıcısı da bozuldu bu arada, bilgisayar açılınca otomatik bağlanmıyor modeme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marty.McFLY -- 11 Ekim 2018; 17:53:40 >
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Eski sürümümü indirdim. İsmi bu Realtek-High-Definition-Audio-Driver_8WWJK_WIN_6.0.1.8142_A04. Ses geliyor ama galiba benim de subwoofer gitti. Subwoofer'ın çalışıp çalışmadığını tam olarak nasıl test ederiz?
  • 
Sayfa: önceki 434435436437438
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.