Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (431. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpererez

waves maxxaudio programı mı siliniyo acaba? baya sesi güzelleştiriyo bu program sanki. eğer öyleyse bende uzak durayım.

Alıntıları Göster
    Yok o duruyor ama subwoofer etki etmiyor.

Bu arada Dell bu sürümden sonra bildiğim kadarıyla subwoofer kullanmadı ama ses kalitesinde, müzik dinlerken falan subwoofer çok fark ettiriyor. Bunu daha iyi anladım. İyi ki bu seriyi almışız

• quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Kendi sitesindeki 26 temmuz 2017 diyor, bu kadar eski mi önceki sürümü?
    evet. maalesef.

http://www.realtek.com.tw/downloads/downloadsview.aspx?Langid=1&PNid=14&PFid=24&Level=4&Conn=3&DownTypeID=3&GetDown=false

Buradan da en son sürümünü indirip kurabilirsiniz.

• emir1910 kullanıcısına yanıt
    Steamin oyunlari tuttuğu bir klasor var orada common diye bir klasör daha olacak orda yüklü oyunların var oyunların için de de ece dosyaları mevcut hepsine tek tek aynı işlemi uygulaman gerekiyor. Masaüstündeki kisayollara uygulanmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • StealheX kullanıcısına yanıt
    Sorunu display driver uninstaller kurup ekran kartı driverini tamamen kaldırarak çözdüm hiç bir sorun kalmadı saol yardımın için.
  • Beyler hala en stabil bios sürümü 1.1.0 mı ? En son drop oluyordu, bilgisayar prize takılı değilken kapanıyordu, oyunlarda gpu tamamen kullanmadığında fps düşüklüğü oluyordu bu sorunlar çözüldü mü ?

W10 1803 sürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ranegade95 -- 13 Eylül 2018; 0:21:4 >
  • cidden realtek driverının son sürümüyle subwoofer iptal oluyo. subwooferın sesini sonuna kadar kısıyorum sonrada sonuna kadar açıyorum ama değişiklik yok. tekrar eski sürüme döndüm bende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ranegade95

Beyler hala en stabil bios sürümü 1.1.0 mı ? En son drop oluyordu, bilgisayar prize takılı değilken kapanıyordu, oyunlarda gpu tamamen kullanmadığında fps düşüklüğü oluyordu bu sorunlar çözüldü mü ?

W10 1803 sürüm
    Ben son biostayım drop yaşamıyorum en azından şu oyunlarda , PUBG , for honor , rise son of roma. Eskiden bf1 de çok drop oluyor diye silmistim tekrar yüklesem anlarım hala drop oluyormu diye.

• ranegade95 kullanıcısına yanıt
    w10 1803 bios 1.6.0. drop pubg dışında hiç olmuyor, pubgde de çok nadiren.
  • Merhaba arkadaşlar.

Bilgisayarımı KoçSistem'e göndermiştim. 16 iş günü geçti ne durumda diye aradım parça siparişi verildi bekliyoruz dediler. 20 iş gününü aşacak gibi duruyor.

Şimdi sorum şu: Eğer 20 iş gününü aşarsa ve yeni bir cihazla değişimini istersem ne olacak? Cihazı satın aldığım yere mi yönlendirecekler? Orada cihazın yenisi yoksa ne yapacağım?
    Para iadesi almak istemiyorum çünkü cihazın şu anki fiyatı satın aldığım fiyattan 3000 lira daha pahalı. Cihaz yok vs diye geçiştirme şansları var mı?
  • tolgakutukcu kullanıcısına yanıt
    Hangi nvdia sürücüsü var?

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    6.0.1.8142 linkini verirmisiniz hocam bende 8186 sürümü var stabil değil gibi sanki bazen wave audio devrede oluyor bazen olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DIDYMA

6.0.1.8142 linkini verirmisiniz hocam bende 8186 sürümü var stabil değil gibi sanki bazen wave audio devrede oluyor bazen olmuyor
    https://downloads.dell.com/FOLDER04338524M/1/Realtek-High-Definition-Audio-Driver_8WWJK_WIN_6.0.1.8142_A04.EXE
  • BIOS 1.8.1 çıkmış, indirip kurmak isteyenler için;

https://downloads.dell.com/FOLDER05191580M/1/Inspiron_14_15_7000_Gaming_1.8.1.exe
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

BIOS 1.8.1 çıkmış, indirip kurmak isteyenler için;

https://downloads.dell.com/FOLDER05191580M/1/Inspiron_14_15_7000_Gaming_1.8.1.exe
    İndirip kurdum. Henüz bir anormallik görmedim

• quote:

Orijinalden alıntı: Sucuk_Ekmek

İndirip kurdum. Henüz bir anormallik görmedim

Alıntıları Göster
    bende de sorun çıkmadı bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thonci08

Merhaba arkadaşlar.

Bilgisayarımı KoçSistem'e göndermiştim. 16 iş günü geçti ne durumda diye aradım parça siparişi verildi bekliyoruz dediler. 20 iş gününü aşacak gibi duruyor.

Şimdi sorum şu: Eğer 20 iş gününü aşarsa ve yeni bir cihazla değişimini istersem ne olacak? Cihazı satın aldığım yere mi yönlendirecekler? Orada cihazın yenisi yoksa ne yapacağım?
    Para iadesi almak istemiyorum çünkü cihazın şu anki fiyatı satın aldığım fiyattan 3000 lira daha pahalı. Cihaz yok vs diye geçiştirme şansları var mı?
    Hocam değişim için ıslak imzalı kaşeli fatura istiyolar. Nerden aldıysan bilgisayarı ordan alacaksın faturayı. Ben hepsiburadadan istedim 3 gündür vermemek için 40 takla atıyolar. Sen şimdiden istemeye başla. Değişim yapılmayacak olsa bile fatura elinde bulunsun. Acil lazım olursa ben gibi sinir krizi geçirme

Cihaz yok derlerse 7577 iste onu gönderirler. İade kabul etme hiçbir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALTAYYYY -- 15 Eylül 2018; 9:37:11 >

• Sadece steam oyunlarında fps drop yaşıyorum. Hem de oyun ne kadar hafif olursa olsun yaşıyorum. Acaba bunun sebebi nedir? İnternette aradım taradım bulamadım.
  • Bugün 1803 windowslu tertemiz bir format attım. Fps'lerde düşüşler olmuştu bilgisayar toparladı :) tavsiye ederim.
  • Birkaç gün önce fan ve macun bakımın yaptırttım. İnanılmaz fark yarattı. Gpu'da 7-8 derece, cpu'da 10 derece düşüş gördüm. Temizliği yapan eleman fanların zaten çok kötü durumda olmadığını söyledi (birkaç ay önce süpürgeyle çekmiştim). büyük ihtimalle macun yenilenmesi fark yarattı.
  • 
Sayfa: önceki 429430431432433
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.