Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (402. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D01ST

merhabalar uzun zamandır dell 7567 kullanıyorum ve nvidia denetim masası sadece 3 tane seçenek var. ekran vb sekmeler yok bunları nasıl getilebilirim.

bende olan

istediğim
    Nvidia Optimus teknolojisi kullanan sistemlerde sadece 3D Ayarları seçenekleri aktif oluyor.

• D01ST kullanıcısına yanıt
    HDMI üzerinden çıkış alırsan tam seçenekleri görürsün.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Kurarsam deneme amaçlı, geri dönüşü var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

Kurarsam deneme amaçlı, geri dönüşü var mı acaba?
    Evet, ilk sayfadaki yöntemi yapmanız yeterli.
  • Hangi ses sürücüsünü kullanıyorsunuz? Bende sitesindeki sürücü oyunlarda ciddi cpu kullanımlarına sebep oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Hangi ses sürücüsünü kullanıyorsunuz? Bende sitesindeki sürücü oyunlarda ciddi cpu kullanımlarına sebep oluyor.
    ben windows kurulumundan sonra gelen sürücüyü kullanıyorum. bildiğim kadarıla realtekin sitesinden yapılan kurulumda MaxxAudioPro uygulaması gidiyo, o yüzden siteden indirmedim gitmesin diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silkolet

Hangi ses sürücüsünü kullanıyorsunuz? Bende sitesindeki sürücü oyunlarda ciddi cpu kullanımlarına sebep oluyor.
    Ses sürücüsü sorunlu malesef. Saçma sapan sorunları var.
  • Genel performansta artış olmadı, hatta az biraz daha yavaş sayılır ama donmalar geçmiş windows 10da son patchler ile. İki gündür kullanıyorum ama üşenmesem gene 8.1e geçerim sanırım.

• Arkadaşlar cihazım satılıktır. İlgilenenler yazabilir. Saygılarımla!

Sıfır Ayarında Dell INSPIRON 7567 (SADECE 5 AY KULLANILDI)

İlan No: 556925666

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-sifir-ayarinda-dell-inspiron-7567-sadece-5-ay-kullanildi-556925666/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak27.

Bilgisayarı temizletmek ve bakım için gönderen ve servisten memnun kalan varmı?
    veya servise sadece bakım macun işleri ve temizlik için göndermek mantıklımıdır ?
    1 sene oldu cihazı alalı
    .
  • ssd taktırmak istiyorum bilgisayara hiç taktıran oldu mu m2 olması şart mı yoksa normal ssd de takabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babacan52

ssd taktırmak istiyorum bilgisayara hiç taktıran oldu mu m2 olması şart mı yoksa normal ssd de takabilir miyim ?
    M.2 olması şart değil ama 2.5" SSD alırsanız bilgisayardaki HDD yi çıkarmanız gerekecek. M.2 almanız daha iyi olur

• Arkadaşlar oyun oynamak için harici bir ekran kullanan var mı ? varsa f/p ürünü tavsiye edebilirmisiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuslatteri

Arkadaşlar oyun oynamak için harici bir ekran kullanan var mı ? varsa f/p ürünü tavsiye edebilirmisiniz ?
    7567'nin harici ekran kartı desteği yok. O özellik 7577'de bulunuyor

7567'de WiFi kartını çıkartarak PCIe x1 portu üzerinden bağlayabilirsiniz fakat hiçbir şekilde ne uğraşa, ne de ödediğiniz ücrete değer.
    m.2 Express portundan Thunderbolt 3'ten daha hızlı bir veriyolu ile harici ekran kartı takılabiliyor 7567'ye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devilmaybad -- 26 Nisan 2018; 16:23:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

m.2 Express portundan Thunderbolt 3'ten daha hızlı bir veriyolu ile harici ekran kartı takılabiliyor 7567'ye.
    M.2 seçeneğini tamamen unutmuşum. Haklısınız
    Hocam yanlış anlaşıldım kusura bakmayın eksik yazmışım . Ekran derken monitörü kastetmiştim 15” ufak bi monitörü olduğu için hani harici bir monitör bağlayan var mı varsa hangi ürünü tavsiye ederler oyun deneyimi için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vuslatteri

Hocam yanlış anlaşıldım kusura bakmayın eksik yazmışım . Ekran derken monitörü kastetmiştim 15” ufak bi monitörü olduğu için hani harici bir monitör bağlayan var mı varsa hangi ürünü tavsiye ederler oyun deneyimi için
    Asıl siz kusura bakmayın hocam ben ekranı görünce direk ekran kartına gitti kafam
    7577'de cpu throttle sorunu varmı? Thunderbolt girişi yüzünden 7577 ye geçmeyi düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1910

7577'de cpu throttle sorunu varmı? Thunderbolt girişi yüzünden 7577 ye geçmeyi düşünüyorum.
    7577'de throttle sorunu yok
  • 
Sayfa: önceki 400401402403404
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.