Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (401. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 3 gündür izlediğim veya dinlediğim her video veya müzikte hoparlörden sürekli bir cızırtı sesi geliyodu, hatta kulaklık bağladığımda aynı cızırtı onda bile devam ediyodu. kafayı yedirdi 3 gündür bana, dedim acaba windows kendi kendine ses driverını mı güncelledi de bozuldu ya da farklı bi güncelleme mi bozdu diye. dell forumunda gezerken gördüm, meğer sorun smartbyte uygulaması kaynaklıymış. üç gün önce güncelleme gelmişti smartbyte için ve güncellemiştim, tabi hiç aklıma böyle birşey olabileceği gelmemişti. sorun yaşayan arkadaşlar, smartbyte uygulamasını kapalı duruma getirmeniz yeterli, çok şükür bende kesildi sürekli cızırtı sesi.
  • Merhaba,

Bilgisayara format attım tüm driverları kurdum fakat ekranı kapattıktan sonra bir daha açılmıyor. Uykuya alıp öyle açıyorum tekrar. Bilen var Mısır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Merhaba,

Bilgisayara format attım tüm driverları kurdum fakat ekranı kapattıktan sonra bir daha açılmıyor. Uykuya alıp öyle açıyorum tekrar. Bilen var Mısır?
    bios sürümünüz nedir? bildiğim kadarıyla 1.1.0 öncesi bioslarda benzer sorun var. şuan en problemsiz bios 1.1.0, onu kurmanızı tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

bios sürümünüz nedir? bildiğim kadarıyla 1.1.0 öncesi bioslarda benzer sorun var. şuan en problemsiz bios 1.1.0, onu kurmanızı tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    1.6.0 hocam

• quote:

arkadaşlar 3 gündür izlediğim veya dinlediğim her video veya müzikte hoparlörden sürekli bir cızırtı sesi geliyodu, hatta kulaklık bağladığımda aynı cızırtı onda bile devam ediyodu. kafayı yedirdi 3 gündür bana, dedim acaba windows kendi kendine ses driverını mı güncelledi de bozuldu ya da farklı bi güncelleme mi bozdu diye. dell forumunda gezerken gördüm, meğer sorun smartbyte uygulaması kaynaklıymış. üç gün önce güncelleme gelmişti smartbyte için ve güncellemiştim, tabi hiç aklıma böyle birşey olabileceği gelmemişti. sorun yaşayan arkadaşlar, smartbyte uygulamasını kapalı duruma getirmeniz yeterli, çok şükür bende kesildi sürekli cızırtı sesi.
    Hocam smartbyte nereden yüklediniz ben pcyi aldığımda yüklüydü sonra ben format attım ondan sonra bir daha yükleyemedim. İndiriyorum fakat o uygulama çıkmıyor smartbyte diagnostics diye bir uygulama geliyor sadece. Windows markette var ordada cihazınızla uyumlu değil diyor. ben faydasını görmüştüm o yüzden bayadır yüklemeye çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkpuye

Hocam smartbyte nereden yüklediniz ben pcyi aldığımda yüklüydü sonra ben format attım ondan sonra bir daha yükleyemedim. İndiriyorum fakat o uygulama çıkmıyor smartbyte diagnostics diye bir uygulama geliyor sadece. Windows markette var ordada cihazınızla uyumlu değil diyor. ben faydasını görmüştüm o yüzden bayadır yüklemeye çalışıyorum.

Alıntıları Göster
    http://www.dell.com/support/home/tr/tr/trdhs1/drivers/driversdetails?driverId=2NN6P

• Laptopu monitöre bağlı bir şekilde kullanıyorum. Monitöre bağlıyken kapağını kapatık kapatıp kullandım bir süre fan çıkışı arka tarafta olduğu için kapak kapalıyken laptop kendi ekranını ısıtıyor. Bu bir soruna yol açar mı yoksa devamlı olarak ekranı açık bir şekilde mi kullanmam lazım ?
  • Bilgisayarı temizletmek ve bakım için gönderen ve servisten memnun kalan varmı?
    veya servise sadece bakım macun işleri ve temizlik için göndermek mantıklımıdır ?
    1 sene oldu cihazı alalı
  • demonspeople kullanıcısına yanıt
    Laptop klavyenin üstüne çok ısı iletmiyor. Bende o şekilde kullanıyorum sorun yaşamadım.
  • Arkadaşlar çanta olarak ne kullanıyorsunuz ? Bugün 16" bi çanta aldım fakat bilgisayar malesef sığmadı. Tavsiyesi olan var mı ?

• demonspeople kullanıcısına yanıt
    Bende monitöre bağlı kullanıyorum 2-3 aydır hatta kapağı çeyrek açıyorum güç tuşuna basabilmek için sadece daha bir zararını görmedim. Ayrıca kapağı kaldırmadan harici klavyeye tuş atayıp bilgisayarı açabileceğim bir yöntem varsa öğrenmek isterim biraz zahmetli geliyor kapağı açıp kapatmak fakat sanırım bilgisayar açılmadan klavye işlev görmüyor sanırım. Yardımcı olabilecek arkadaş varsa sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KarGamel97 kullanıcısına yanıt
    Ben bunun 15' olanını aldım. Sığıyor. Çok kaliteli çanta.http://s.click.aliexpress.com/e/cEr8cEou?fromSns

• hala üst versiyon bioslarda reset sorunu yaşayan var mı?
  • quote:

hala üst versiyon bioslarda reset sorunu yaşayan var mı?
    Çıktığı günden beridir BIOS v1.6.0'dayım, bende herhangi bir problem yok.

Ama bazı kullanıclarda halen bataryada iken reset atma sorunu mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Çıktığı günden beridir BIOS v1.6.0'dayım, bende herhangi bir problem yok.

Ama bazı kullanıclarda halen bataryada iken reset atma sorunu mevcut.

Alıntıları Göster
    aynen bende 1.6.0'a yükselttim, 1.1.0 üzerinden ve kurulum biter bitmez bios ayarlarından restore settings diyip ilk seçeneği seçtim. yaklaşık bir haftadır test ediyorum, herhangi bir restart problemi olmadı. dell resmi forumunda da bu yöntemin işe yaradığını söyleyenlerde artış var, tabi yine sorun yaşayanlar da var. sürüm düşüremeyenler bu yöntemi deneyebilir.

• Dostlar ben de bios 6.0 a yükselttim. Birkaç gündür test ediyorum özellikle pildeyken %10 lara kadar deniyorum ama reset sorunu yaşamadım sorun olursa tekrar yazarım ama şu an çözülmüş gibi görünüyor. Onun dışında mouse vs. sorunum yok çok şükür.Tek bir throttle sorunu var onunlada çözümü var sanırsam ama uğraşıcak vakit bulamadım.Şu an mutluyum bilgisayarımla :) (maşallah deyin korktum şimdi)
  • Ben de son biosu yükledim, yüzde 4'e kadar pili kullandım ama reset sorununa rastlamadım. Eğer tesadüf değilse bu sefer sanırım çözmüşler.
  • arkadaşlar pcye format atıcağım, 1709 sürümündeki şaçmalıklar hala devam ediyor mu ? ona göre 1703 kurucağım.
  • begamermc kullanıcısına yanıt
    1709 son gelen güncelleme ile saçmalıktan kasıt sağ tık problemi ise çözüldü dostum.
  • merhabalar uzun zamandır dell 7567 kullanıyorum ve nvidia denetim masası sadece 3 tane seçenek var. ekran vb sekmeler yok bunları nasıl getilebilirim.

bende olan
    Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

istediğim
    Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

• 
Sayfa: önceki 399400401402403
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.