Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (385. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler 2 parmakla oluyormuş hiç aklıma gelmedi.
  • barisgurler B kullanıcısına yanıt
    Güç tuşunun altındaki fandan geliyor, HDD ile alakalı değil

Acaba tozlanmadan dolayı başlamış olabilir mi? Sadece arka kapağı açıp temizleme imkanı yok gibi çok kısıtlı bi alan var kapak altında. Tamamen sökmek gerekiyor sanırım.
  • Bügün bir intel güncellemesi yükledim 9 mb bir güncelleme.Sağ tık sorunu çözüldü. Kayıt defterinden düzeltme yapan arkadaşın dediklerini yapmayı düşünüyordum bugün.Güncelleme ile hallolmuş oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvidi@geforce

Bügün bir intel güncellemesi yükledim 9 mb bir güncelleme.Sağ tık sorunu çözüldü. Kayıt defterinden düzeltme yapan arkadaşın dediklerini yapmayı düşünüyordum bugün.Güncelleme ile hallolmuş oldu

hangi güncelleme acaba?

Birde arkadaşlar smartbyte uygulamasını silip tekrar yükleyen oldu mu? Bilgisayarı ilk aldığımda yüklüydü sonra ben format attım ve silindi dellin sitesinden indiriyorum eski uygulama gelmiyor. Bunu nasıl yükleyebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nvidi@geforce

Bügün bir intel güncellemesi yükledim 9 mb bir güncelleme.Sağ tık sorunu çözüldü. Kayıt defterinden düzeltme yapan arkadaşın dediklerini yapmayı düşünüyordum bugün.Güncelleme ile hallolmuş oldu

hangi güncelleme acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aet1995

Hocam 7577 den sonra galiba 7567 ile çok ilgilenmemeye başladılar. Ama yapılan gerçekten haksızlık bu kadar sorundan muzdarip kullanıcılar var. Dell in yapacağı çok da zor bi işlem değil. İsteseler Kısa bi sürede bi yazılım çıkarıp sorunu halledebilirler. Ama ceplerine para girmez tabi bunların. Kullanıcılar daha yüksek daha pahalı modelleri almaz. Onların düşüncesi bu. Bile bile düzeltme yapmıyorlar. Aksine daha da kötüleşiyor gördüğüme göre. Bios 1.1.0 da hiç bir sorun yok. Ama 1.2.0, 1.4.0 ve 1.5.3. gibi sürümlerde sorun üstüne sorun var. Dell in bunu bilerek yaptığı çok bariz bir şekilde ortada

Vallaha 7567 sabimi olmama rağmen 7577 daha çok ilgilenmeleri hoşuma gidiyor, bios 1.4.0 sorunsuz pil reset sorunuda yok, throttle stop sorunuda forumberin yazılımını yükleyerek ve bir kaç ayar çekerek çözdüm sorunu. Şuan tek sorunum fare takılması kaldı onuda bi şekil yöntem bulucağız artık. Buna sorunlara karşın 7577 sahipleri prize takılı olmasına rağmen pil kullanımı sorunu yaşıyor. Bencede dell 7577 daha çok destek vermeleri lazım

• begamermc kullanıcısına yanıt
    Hocam 7577 ile tabi ilgilenmeliler ona bi sözüm yok :). Ama 7567 nin sorunları ile de kullanıcı uğraşmasın. Bu sorunlar zaten onlar için ufak tefek sorunlar.Herkesin bilgisayar bilgisi iyi değil sonuçta. 7577 ile ilgilendikleri kadar 7567 ile de ilgilenseler kötü mü olur :). Fare takılması sorunu Windows 10 kaynaklı hocam bütün modellerde bu sorun var. Windows yakın bi zamanda çözer umarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fare takılması problemi için internete baktım.Konuda GeForce Experience kurmayın hatalara neden oluyor dediğinden kurmamıştım.Fakat internette çözüme bakınca GeForce Experience'ı kurup sağ yukardan paylaşımı kapattım mouse takılması düzeldi fakat bu experience programı eskiden ben kapatsam dahi arkaplanda çalışır ve sağ altta gözükürdü simgesi ama şuan kapattığım zaman direk kapanıyor ve kapanıncada mouse eski haline dönüyor.Bunun bir çözümü var mı?
  • Merhabalar

Güç ve uyku ayarlarında Ekran 1 dakika içinde kapansın diye ayarlıyorum ancak kapanmıyor ve açık kalıyor.

Eskiden böyle bir sorun yoktu kaç dakikaya ayarlı ise o dakikada ekran kapanıyor ve tasarrufa geçiyordu.

Şimdi ise hem pilde hemde pirize takılı durumda 1 dakika içinde ekran kapansın olarak ayarlamama rağmen ekran kapanmıyor ve açık kalıyor.

Sorun neden olabilir ?
  • aet1995 A kullanıcısına yanıt
    Burada bahsedilen çoğu sorun benim PC'de yok. Mouse takılması vardı o da 1.4.0 BIOS güncellemesini yükledikten sonra düzeldi. Oyunlarda arada bir FPS drop oluyordu o da düzeldi onun ne zaman düzeldiğinden emin değilim ama artık yok. Burada kullanıcıların söylediği çözümlerin hiçbirini de denemedim sadece gelen güncellemelerin tamamını yükledim. Geçenlerde SSD sürücüsüne de güncelleme geldi onu da yükledim.

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    Siz şanslısınız hocam. Size sorunsuz bilgisayar gelmiş. Yoksa kullanıcıların çoğu sorunlardan şikayetçi.

• Merhabalar sayın forumdaşlar,

Bir garip sorun ile karşınızdayım. Normalde çok memnunum laptop'tan fakat keyboard beni üzüyor. Aynı anda 3 tuşa basamıyorum. Örnek;
    wow'da çapraz koşarken skill atamamak (w+e+2). Benzer durumda olan var mı? Ya da bunu test edebilecek var mı?
    Üçüncü tuş çalışmıyor ve donanımsal olmasından korkuyorum.

ekleme; aynı sütundaki ikinci tuş, eğer başka bir taneye basılı ise (w+e basılı iken örneğin, 2, s, x ya da 3, c) çalışmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scorn -- 1 Mart 2018; 11:40:8 >
  • scorn kullanıcısına yanıt
    bu sorunu bir arkadaş daha yazmıştı ve çözememişti yanlış hatırlamıyorsam. ben csgo, pubg vs oynuyorum bir sorun yaşamadım. muhtemelen 3 tuşa ihtiyacım olmadı.
  • scorn kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bendede var yokmu bunun bir çözümü acaba ?
  • INTEL(R) SERIAL IO
    Sürüm = 30.100.1725.1
  • Darkpuye D kullanıcısına yanıt
    Ben formatlayıp sistemi yeniden kurdum smartbyte ı 7567 nin driverlerı arasından bulup kurdum Sitede var .
  • shinnok kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar güç ayarı olarak windows un ayarlarını değil de dell in ayarlarını kullanıyor olabilir bi kontrol edin
  • nvidi@geforce kullanıcısına yanıt
    Bunu nereden kontrol edebilirim?

• Arkadaşlar bu bios 1.4.0 da reset atan modeller hangi modeller acaba? Yaşayan arkadaşlar modellerini belirtebilir mi?
    - 256 gb ssd + w10
    - 128gb freedos
    - IPS ekranlı modeller
  • HDD firmware güncellemesi yapmaya çalıştım ama şöyle bir hata verdi:

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Bu kurulumu D:'de yapın diyor ama zaten D:'de yapıyorum. Benzer sorunla karşılaşan oldu mu?
  • 
Sayfa: önceki 383384385386387
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.