Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (337. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harock

i5 modeli hdd Seagate FireCuda ST1000LX015 1TB

Cihazınızın üretim tarihi nedir? Service tag ile öğrenebilirsiniz sanırım.
  • 1.4'de ne gibi sorunlar var ki? Ben çıktığı günden beri kullanıyorum 1.4'ü. Bir sıkıntısını görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Orijinalden alıntı: raptor19

Benim cihazımda SSD Toshiba, HDD Western Digital marka.

Driverlara baktım hepsinin driverı var Dellin sitesinde anlaşılan farklı modeller koyulmuş laptoplara ancak Toshiba HDD driverini göremedim. Aygıt Yöneticisinden bakıyorum son sürüm 2006 yılı diyor.

O Windows sürücüsü. O herkeste aynı.

HDD'ler için firmware update çıkmaz genelde. Eğer bir sorun olursa çıkarılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

1.4'de ne gibi sorunlar var ki? Ben çıktığı günden beri kullanıyorum 1.4'ü. Bir sıkıntısını görmedim.

pilde çalışırken restart problemi vardı ya 1.2.0'da, o sorun devam ediyo ve çözüm olarak yaptığımız 1.1.0'a downgrade yapmayı da engellemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 25 Aralık 2017; 21:26:9 >
  • quote:

1.4'de ne gibi sorunlar var ki? Ben çıktığı günden beri kullanıyorum 1.4'ü. Bir sıkıntısını görmedim.

Hocam 1.2 de restart problemi yaşayanlar 1.1 dönmüş aynı sorun 1.4 de de varmış. Ben dün gece pilde indirmeye bıraktım bilgisayarı bir sorun olmadı(1.2 sürümündeyim). Şimdi 1.4 güncellemek istemiyorum şuan sorun olur diye. Hemde 1.4 de CPU Throttle işini halletmişler mi onu kesin öğrenmek istiyorum.

-forumber- hocam siz şuan hangi BİOS sürümünü kullanıyorsunuz?
  • Bu zamana kadar bütün windows güncellemelerini ve bios güncellemelerini yaptım şu an da hepsi son sürümde hiç pildeyken restart sorunu yaşamadım her gece twitch açık uyuyorum pildeyken
  • bios güncellemeleri manuel mi oluyor?Herhangi bir bildirim geliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gurney5

quote:

Hocam 1.2 de restart problemi yaşayanlar 1.1 dönmüş aynı sorun 1.4 de de varmış. Ben dün gece pilde indirmeye bıraktım bilgisayarı bir sorun olmadı(1.2 sürümündeyim). Şimdi 1.4 güncellemek istemiyorum şuan sorun olur diye. Hemde 1.4 de CPU Throttle işini halletmişler mi onu kesin öğrenmek istiyorum.

-forumber- hocam siz şuan hangi BİOS sürümünü kullanıyorsunuz?

1.4.0 hocam. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım ben şu ana kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

bios güncellemeleri manuel mi oluyor?Herhangi bir bildirim geliyor mu?

Dell'in kendi sitesinden indirip kuruyorsunuz.
  • Ben 1.2 de de reset problemi yaşamamıştım. Pil %40lara gelene kadar film izlediğimi biliyorum.

Bu arada benim makine w10lu sürümdü. Freedos değil. Acaba freedoslarda mı uyumsuzluk oluyor. W10'lu alıp reset atan var mı?

Aynı zamanda reset atan arkadaşlar hangi windows sürümündeler? Ben hep 1607 kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisgurler

BIOS 1.4.0'a geçip kapanma sorunu yaşayan varsa, 1.4.0 ile aynı günde yayınlanan 3 güncelleme daha var. Onları kurmayı deneyin. Özellikle Intel Management Engine (IME).

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu

Not: Ben hiçbir BIOS sürümünde kapanma sorunu yaşamadım.

Bilgisayarımdaki Wifi sürümü 19.51.0.4 ancak son çıkan sürüme yükseltmek istediğimde bu sürümün bilgisayardakinden daha düşük bir sürüm olduğunu belirterek güncelleme yapmıyor, BIOS 1.4.0 iki gün sorunsuzdu ancak bu akşam pilde %10 civarlarında makina 2 defa reset attı, geri dönüş yolumuzda sağolsun Dell tarafından kapatılmış...

• 7577 ti li versiyon , 4020 lira sinerji de.. almayı düşünenler için uygun fiyatlı. tabi dolar düşerse daha o ayrı
  • Quaresssma kullanıcısına yanıt
    Eğer Axess ve Paraf varsa Ebrar'ında kendi sitesinde uygun olabiliyor. Değerlendirilebilir, kararsızım.
  • quote:

Ben 1.2 de de reset problemi yaşamamıştım. Pil %40lara gelene kadar film izlediğimi biliyorum.

Bu arada benim makine w10lu sürümdü. Freedos değil. Acaba freedoslarda mı uyumsuzluk oluyor. W10'lu alıp reset atan var mı?

Aynı zamanda reset atan arkadaşlar hangi windows sürümündeler? Ben hep 1607 kullanıyorum.

Sanırım Vatan dan aldınız. Win10 lu almıştım 1.2 BİOS 1709 Win sürümü kullanıyorum şuanda bir sorun görünmüyor.
  • Bende 1709 da işlemci de Throttle başladı ve sağtıklamalarda donmalar başlamıştı. Sizde yok mu bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bende 1709 da işlemci de Throttle başladı ve sağtıklamalarda donmalar başlamıştı. Sizde yok mu bu?

Sağ tıklama olayı var. CPU Throttle konusunda bir bilgim yok. Hiç bakmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 26 Aralık 2017; 9:51:15 >
  • Bu windows 10 creator gerçekten suyunu çıkarttı. Gereksiz donmalar, kasılmalar oluyor. Program açarken bir iki saniye donuyor bilgisayar. Word'de bir şey yazarken, silerken donuyor ne la bu?

8.1'e geçme niyetim var da işlemci uyumsuzluğu düşündürüyor. Patch ile sağlıklı, verimli kullanılabiliyor mu? Kurulum yapıp, uzun süredir test eden var mı?
    Çok oyun oynamıyorum, oynadığım zamanda da sıkıntı yaşamadım. Ama gündelik kullanımda sanki p4.
  • quote:

Ben 1.2 de de reset problemi yaşamamıştım. Pil %40lara gelene kadar film izlediğimi biliyorum.

aslında benimki de vatandan alınma windows sürümlü ama cesaret edip kuramadım bios 1.1.0 üstünü. yazılım ile uğraşarken kapanma riskini göze alamadım açıkçası.

• Ben test ettiğimde vardı. Birkaç sayfa önce testi resim olarak koydum. Bu bilgisarda en iyi çalışan 1607.

Kapanma sorunu Windowsdan olamaz mı?

• quote:

Ben test ettiğimde vardı. Birkaç sayfa önce testi resim olarak koydum. Bu bilgisarda en iyi çalışan 1607.

Kapanma sorunu Windowsdan olamaz mı?

yalnız kapanma sorunu olanlar 1.1.0'a downgrade ettiğinde sorun kalmadığını söylüyodu.
  • 
Sayfa: önceki 335336337338339
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.