Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (330. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar pc de mining deneyeneniz var mı acaba..pc de oyun oynamıyorum ve sürekli açık.. Arkadaş mining yap istrsen boş takılıtosun falan dedi de pek blgim yok..hiç deneyen var mı sonuc alan.. Pc ye zarar verir mi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antika1211

Arkadaşlar pc de mining deneyeneniz var mı acaba..pc de oyun oynamıyorum ve sürekli açık.. Arkadaş mining yap istrsen boş takılıtosun falan dedi de pek blgim yok..hiç deneyen var mı sonuc alan.. Pc ye zarar verir mi..

bildiğim kadarıyla zarar veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nakatakanyilmaz

Dostlar merhaba.

Benim 256 ssdli ips ekran modeli kullanıyorum.

Bu ekran değil de klavyenin bulunduğu kasanın uç kısımlarından pc nin boyasi kalkmaya başladı.

Bu normalmi?

Normalde bile şaka gibi 5 kuruşluk PC değil bu...

Ayrica arada donuyor cihaz YouTube da müzik dinliyordum az önce dinlerken ses dondu 2 sn kadar mouse takıldı filan...

Ekranim hala çerçeveden açık zaten onu vatana götürüp diyeceğim bu ekran nasil cevrceveden ayrildi 1 aylık cihaz bu diye...
    Ekran kapagini kapatirken aşağı doğru açı azaldıkça bı sure sonra pat diye kapaniyor olmasi sanki menteşe sert değilmiş hissi uyandırıyor olmasi...

Cevaplar için teşekkürler...

Benim cihaz 3.ayını doldurdu herhangi bir boya kalkması, çerçeve sorunu yok.

Evet bir süre sonra ekran kapanıyor ama sorun edilecek birşey değil zira diğer açılarda menteşe gayet güçlü.

O saniyelik donmalar, takılmalar Nvidia ile Intel ekran kartı aynı anda çalıştığı için oluyor. Tüm GTX 10xx serisi ekran kartına sahip bilgisayda olan bir sorun bu. Windows'un, Intel'in veya Nvidia'nın güncelleme çıkarması ile çözülebilir anca.

• quote:

Orijinalden alıntı: antika1211

Arkadaşlar pc de mining deneyeneniz var mı acaba..pc de oyun oynamıyorum ve sürekli açık.. Arkadaş mining yap istrsen boş takılıtosun falan dedi de pek blgim yok..hiç deneyen var mı sonuc alan.. Pc ye zarar verir mi..

Ben denedim, hiç verimli olmuyor. GTX 1050 Ti zaten mining için güçlü bir ekran kartı değil. Bilgisayarın ömrünü boşu boşuna kısaltmış oluyorsunuz.
  • Cihazı bugün forumdan ikinci el olarak aldım. Sayfa sayısı çok olduğu için bakamadım, karşılaştığım sorunlar;

1 - Yazı netliği bazen bulanık, bazen normal.

2 - TouchPad Kapatma.

Şuan için bunların çözümünü bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa

Cihazı bugün forumdan ikinci el olarak aldım. Sayfa sayısı çok olduğu için bakamadım, karşılaştığım sorunlar;

1 - Yazı netliği bazen bulanık, bazen normal.

2 - TouchPad Kapatma.

Şuan için bunların çözümünü bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.

İyi forumlar.

1- Windows'un scale sorunlarından dolayı çıkan bir sorun bu. Sağ tık - Display Settings - Scale - %100 yaparsanız çözülecektir.

2-Settings - Devices - Touchpad (on/off) işlemini burdan yapabilirsiniz ayrıca USB ile mouse bağladığınıda touchpad açık kalsın isterseniz hemen altındaki seçeneği de işaretleyin.
  • Devilmaybad kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için çok teşekkürler hocam.
  • Arkadaşlar maalesef ki bugün pc yi cantanin icindeyken düşürdüm ipin kopmasiyla...

Cihazin dışında darbe izi vsvs yok.

Fakat kapatip acarken tak diye ses geliyor sebebi de bu sağ köşeye carparak açılıyor korkuyorum açarken de zaten bi tarafa daha yakindi acarken baya değecek gbiydi.

Bugün aradim dedimki cihazkoseye çarpıyor acilirken tak diye ses cikarip zorlanıyor dedim...

Değişim talebi isteriz dediler fakat 2 hafta sonra finallerden sonra verecegim dedim tamam dediler.

Sizce ne olur dostlar?
    Zaten verecektim yukarıda yazmistin sorunlarını ...
    Ne yapmalıyım ne onerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzavus -- 18 Aralık 2017; 21:54:7 >
  • battlefront 2 oynayan var mı?
    hangi ayarlarda kaç fps alıyorsunuz?
  • Benim pcde de klavyenin olduğu sol köşede ufak bi soyulma var mat olması gereken soyulan kısımda biraz parlak duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: fhm06

Arkadaşlar merhaba kasımda aldığım laptopumu masaüstü toplamak için satıyorum.

Detaylar aşağıdaki linktedir. Fiyat 4100 tl. İlgilenenler mesaj atabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-7567-i7-ips-panel-1050ti-256gb-ssd-win10-orijinal-511601696/detay/

Teşekkürler.

hocam ilanınıza baktım, gerçekten de cok dürüst ve en ufak detayına kadar bilgilendirilen bir ilan olmus, bu kadar şeffaf oldugunuz icin tebrik ediyorum, umarım istediginiz fiyattan satarsınız

• Windows 10 1709'da bazı oyunlarda fps düşmesi yaşayan arkadaşlar, oyunun simgesine sağ tıklayıp, oradan uyumluluk tabını seçip, aşağıdaki seçeneği işaretler iseler, bu sorun büyük ihtimalle çözülüyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 19 Aralık 2017; 12:21:39 >
  • arkadaşlar selam dün bir şey farkettim benim laptopta, ekran panaelini tamamen indirdiğimde tam oturmuyor biraz sola kayıklık kalıyor yani fiziksel bir sorun var civatada sanırım siz de de böyle bir sorun var mı? ekran panelini tamamen kapalı yaptığınz da? var ise çözüm önerecek var mıdır servise vermek istemiyorum laptopumu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vins_3075

quote:

Orijinalden alıntı: fhm06

Arkadaşlar merhaba kasımda aldığım laptopumu masaüstü toplamak için satıyorum.

Detaylar aşağıdaki linktedir. Fiyat 4100 tl. İlgilenenler mesaj atabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-dell-7567-i7-ips-panel-1050ti-256gb-ssd-win10-orijinal-511601696/detay/

Teşekkürler.

hocam ilanınıza baktım, gerçekten de cok dürüst ve en ufak detayına kadar bilgilendirilen bir ilan olmus, bu kadar şeffaf oldugunuz icin tebrik ediyorum, umarım istediginiz fiyattan satarsınız

Hocam benim makinamda satista hicbir sorunu yok maus takilmasi islemci kismasi gibi problemler yok bende 1-2 ,ay once bu konuya yaptigim yorumlar hatta test resimleri var oradan kontrolde edebilirsiniz son rakam 3800 lira ips olan modeli win 10 pro oem key verecegim yaninda.

Sahibinden ilan no : 506825291

• züttürük Z kullanıcısına yanıt
    Bende var hatta bazilarinda surtme bile oluyormuş kasa acilirken.

Farkettiyseniz yamuk monte edilmiş cihazlar aradaki boşluktan anlayabilirsiniz...

• merhaba arkadaşlar dün gg'dan sipariş verdim bende bir adet dell (i7, 16gb, 1050ti olanı). buradaki yorumlar içimi kararttı daha kullanmaya başlamadan. ben yine de bir şans vermek istiyorum. tavsiye edebileceğiniz soğutucu önerisi verirseniz çok sevinirim.
  • edwardweo kullanıcısına yanıt

teemuz sonunda almıştım yazın çok işe yaradı havaların serinlemesi ile de kullanmayı bıraktım gerek kalmıyor bence yaz haricinde kendi fanları yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

merhaba arkadaşlar dün gg'dan sipariş verdim bende bir adet dell (i7, 16gb, 1050ti olanı). buradaki yorumlar içimi kararttı daha kullanmaya başlamadan. ben yine de bir şans vermek istiyorum. tavsiye edebileceğiniz soğutucu önerisi verirseniz çok sevinirim.

Hocam bu sorunlar her makinada yok mesela benim makinada hicbir sikinti yok hicbir sikintiya rastlamadim. Bizde 2 adet var kardesimle bende hicbir sikinti yasamiyoruz ozellikle kardesim saatlerce sabahlara kadar pubg lol oynuyor hicbir sorun yok. Suan bendekini satip masaustu toplayacagim. Bilmiyorum taksitlimi aldiniz ama 3 aylik sifir makinayi 3800 son fiyata satiyorum aklinizda bulunsun.

• teşekkür ederim cevaplar için arkadaşlar. (ne varsa takımdaşlarımda var zaten..) :D
  • 
Sayfa: önceki 328329330331332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.