Şimdi Ara

Dell Inspiron 7567 - Ana Konu (305. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
10.806
Cevap
131
Favori
549.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kapak oturmamış sadece. Vidayı dikkatlice söküp kapağı çıkarıp tekrar oturtun hiçbi sorun kalmaz.
  • Serviste garanti kapsamında menteşeyi düzeltiyorlar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tmm denerim sağolun, windows 10 kurma sorunu yaşayan var mı benim gibi. usbyi boot menüsünde en üste taşıyorum ama flash bellekten boot etmiyor sonra ben kendim dell ekranında f12 ye basıyorum orda en üstte görünüyo usb ona enter diyorum bi sayfa açılıyo hata veriyo oradaki hata cihaz bulunamadı tarzı bişeydi galiba.
  • Arkadaşlar RAM arttıranınız oldu mu acaba? tek slotum boş 16gb takacağım ne önerirsniz ? bir de 16 yerine 8 gb taksam sorun olur mu ?
  • arkadaslar bu sağ tıklama olayını düzeltirken sanırım kör gözlerim sebebiyle context menu handlers in içindeki her şeyi sildim :D sadece work... kısmı kaldı oda sil diyince hata veriyor zaten :D sağ tıklama menum bom boş kaldı yeni bir klasör bile ekleyemiyorum bunu nasıl eski haline döndürebilirim yardımcı olun lütfen ya
    sağ tık menüm resimdeki gibidir

o klasördeki bütün anahtarların değerlerini ve isimlerini atabilirseniz belki çözebilirim yardımınızı beklemekteyim simdiden çok teşekkürler
    mail veyahut dm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babaygskasıyor -- 19 Kasım 2017; 17:1:58 >

• babaygskasıyor B kullanıcısına yanıt
    http://www.nirsoft.net/utils/shell_menu_view.html şu program işinize yarayabilir
  • Bu kendi kendine reset atma için bios 1.1 e nasıl geri dönebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/125378661 bu yorumdaki adımları eksiksiz takip et. Usb'yi rufus larken dosya sistemi ve ayırma birimi boyutunu varsayılan olarak seç. Usb bellek ve usb port uyumlu olsun yani ikisi de 2.0 veya 3.0 olsun. Hala sorun oluyorsa farklı bi usb bellek ile dene.
  • Merhabalar, 5 gün önce i7 256 ssd li windows kurulu modelini aldım. tam kodu : 7567-4B70D256W161C

10 ayrı açılış-kapanış denemesi yaptıktan sonra ortalama sonuçlarım şöyle:

Açılış süresi : 21,4 sn (Güç düğmesine basıştan başlayarak, masaüstünde kum saatinin bitişine kadar (Parola kullanmıyorum))
    Kapanış süresi : 15,1 sn (Bilgisayarı Kapat'a basıştan başlayarak, güç düğmesi ışığının sönüşüne kadar)

Bu süreler normal mi acaba? Herhangi bir profesyonel test yapmadım, program-oyun denemesi de yapmadım. Herhangi bir klasör açtığımda da yarım saniye gecikmeli açılıyor ancak kum saati çıkma, takılma vb. olmuyor; sadece tıklar tıklamaz önüme belirmiyor. Windows 10 u ilk kez kullanıyorum, klasörlerin yavaş açılması alışkın olmadığım için olabilir diye düşünüyorum.

Ancak i7 işlemcili, ssd li bir bilgisayardan açılış süresi olarak 10 saniyenin altında beklemek hakkım değil mi? Bilgisizliğimin kusuruna bakmayın. Garantiye mi göndersem diye düşünüyorum. Lütfen kuruntumu(!) giderin. Şimdiden teşekkür ederim

• Bilgisayarı almayı düşünüyordum sorunları gördükten sonra almaktan vazgeçtim ne önerirsiniz?

• oguz_vince O kullanıcısına yanıt
    2 deneme yaptım kapanış süresi( alt f4 kapattan ışık sönmesine kadar geçen süre) 9 saniye - 9 saniye

açılış süresi düğmeye basmadan masaüstünün ilk göründüğü ana kadar 19 saniye - 15 saniye
  • Gejvdx5 G kullanıcısına yanıt
    Ben Mayıs'ta aldım, sorun yaşamadığım için yazmıyorum konuya. Sadece arada ne var ne yok diye bakıp çıkıyorum, böyle çok kullanıcı var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gejvdx5 G kullanıcısına yanıt
    Hocam Windows 10 sürümünüz nedir? Bios sürümünüz?

• spache kullanıcısına yanıt
    Windows sürümünüz nedir?
  • Valla nazar değmesin ama bende aldığımdan beri sorunsuz kullanıyorum. Biosumda güncel windowsumda güncel hiçbir sıkıntım yok i5 li cihazım. SSD de aldım taktım cillop
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Firenze-

Arkadaşlar RAM arttıranınız oldu mu acaba? tek slotum boş 16gb takacağım ne önerirsniz ? bir de 16 yerine 8 gb taksam sorun olur mu ?

Merhabalar Hocam,
    G-Skill 8GB ram ekli bende hiçbir sorun yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nefret1998

Dell 7567 için hangi çantaları kullanıyorsunuz ya da hangisini önerirsiniz?

+1 Hocam takipteyim bulursanız beni de bilgilendirir misiniz ?
  • Magnu M kullanıcısına yanıt
    Donanımsal olarak kullananların çok çok büyük kısmında sorun yok. Menteşenin 1 milimetre sağa kaymış olması kronik yani üretimsel bi hata. Kullanıcı deneyimini etkilemiyor ama simetri hastasıysanız bilemem. Donma takılma reset atma gibi sorunlar ise yazılımsaldır. Dell ve Windows'un güncellemelerinden sonra oluşan uyumsuzluklardan dolayı olan şeyler. Eski sürümleri kullanırsanız veya biraz sabredip güncelleştirme gelmesini beklerseniz almamanız için bi neden yok.
  • battlefield 1 de fps drop çok oluyor neden acaba , nasıl düzeltirim. bios sürümüm en güncel olanı
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Hocam laptop 1050ti ultrada 45-60 arası geziniyordu multide ben mediumda 40 fps üstüne çıkamıyorum çok saçma geliyor 25leri dahi görüyor

Edit: Benim kart 1050 söylemeyi unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xientina -- 19 Kasım 2017; 21:18:44 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.