Şimdi Ara

### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
8.337
Cevap
83
Favori
287.137
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Dell >> ### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi
Giriş
    475 Mesaj
    Arkadaşlar siparişi bu gün verdim ama aklıma takılan bi sorun var HDMI ile denediniz olduma FIFA NBA gibi oyunları ekran kartına herhangi bi sorun oluyor mu daha fazla ısınma gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Asus MG279Q / Zotac AMP 1080 Ti / Ryzen 5 2600 / 1 Tb M2,240 Gb, 120 Gb SSD, 1 TB HDD / Sound Blaster Z /2x8 GB Ram / 650W Seasonic Titanium Fanless PSU/ Corsair Carbide Spec03 / Logitech G513 G-Lineer / Logitech G502 Lightspeed, G305 Lightspeed Mouse / AudioEngine HD6 / Sennheiser Momentum Wireless 2.0, Turtle Beach Stealth 400
  • Binbaşı
    1734 Mesaj
    |
    |
    Fallout kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2106 Mesaj

|
    |
    Asus MG279Q / Zotac AMP 1080 Ti / Ryzen 5 2600 / 1 Tb M2,240 Gb, 120 Gb SSD, 1 TB HDD / Sound Blaster Z /2x8 GB Ram / 650W Seasonic Titanium Fanless PSU/ Corsair Carbide Spec03 / Logitech G513 G-Lineer / Logitech G502 Lightspeed, G305 Lightspeed Mouse / AudioEngine HD6 / Sennheiser Momentum Wireless 2.0, Turtle Beach Stealth 400
  • Çavuş
    71 Mesaj
    Wifi sorunu çözüldü mü veya çözülebilcek bişey mi ? online oyunlarda ping sorunu da çözülebilir mi ? almayı düşünüyorum ama bu sorunlar kafamı karıştırıyor.
    |
    |

Orijinalden alıntı: marcorcun

aşağıdaki ürünü satın almıştım, 5-6 ay olmuştur herhalde satın alalı, normal hdd'lerde mekanizma motorlu olduğu için güç tüketimi, sarsılmadan dolayı bad sector oluşması, gürültü (hele ki fan sesinden çok hdd sesi duyuluyor bizim laptoplarda :)), performans, kısaca her anlamda geride kalıyor. eski laptopumdaki işletim sistemini kullanıyorum uygulamaları tekrardan yüklememek için haziran'da format atıp win8.1 ile performansın tadını çıkartmak istiyorum :))

http://www.kingston.com/en/ssd/hyperx

Hocam sizdeki urun kac gb lik ?

|
    |

• Yüzbaşı
    934 Mesaj

120 GB'lık olan modeli kullanıyorum
    |
    |
    Bahsedilenler: üzümsuyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

120 GB'lık olan modeli kullanıyorum

Bilgiler icin sagolun

|
    |

aşağıdaki ürünü satın almıştım, 5-6 ay olmuştur herhalde satın alalı, normal hdd'lerde mekanizma motorlu olduğu için güç tüketimi, sarsılmadan dolayı bad sector oluşması, gürültü (hele ki fan sesinden çok hdd sesi duyuluyor bizim laptoplarda :)), performans, kısaca her anlamda geride kalıyor. eski laptopumdaki işletim sistemini kullanıyorum uygulamaları tekrardan yüklememek için haziran'da format atıp win8.1 ile performansın tadını çıkartmak istiyorum :))

http://www.kingston.com/en/ssd/hyperx

Hayırlı olsun beni 480'den aşağısı kurtarmaz oda neredeyse 1000 lira o yüzden daha erken :)
    |
    |

• Binbaşı
    1940 Mesaj
    Geçen haftaki fiyat bandına (1400 TL) çekilirse bu günlerde, bende aranıza katılıyorum arkadaşlar.

|
    |
  • Er
    7 Mesaj
    geçen hafta sadecenotebook tan aldım bu bilgisayarı. 1640'a.

görünüşü çok şık. sessiz. ama ekranı benim eski samsung r520 kadar bile iyi değil gibi.

bunun dışında yine eski bilgisayarımı koyduğum yerin aynısından wi-fi daha düşük çekiyor ve bağlantıda kopmalar oluyor.

ayrıca dvd rw ve vga lazım olursa bunlar yok.

oyun performansı yüksek. malzeme kalitesi ve sağlamlığı üst düzeyde. dell kalitesi resmen belli oluyor tasarım ve sağlamlıkta...
    |
    |
    arkadaşlar 8.1e güncellemek istedim makineyi fakat yönetici hesabı olarak gözükmeme rağmen mağazadan güncellemeyi indirmeye kalktığımda yönetici yetkisi lazım diyor. bunu nasıl aşıp güncelleyebilirim?

bu problemleri yaşamayan kimse yok mu?

almak konusunda çok kararsızım.

hocam 1 ay oldu daha toplam alalı makineyi.
    wifimde sıkıntı yok ama dota2 ve fm dışında henüz online oyun oynamadım o yüzden tam bilemem. klavye esmemem falan yok.
    touchpadin bastırılabilmesi ise kasıtlı olarak yapılmış birşey mouse tuşu olarak daha rahat kullanılması için. elinizi çekmeden touchpadi kullanmaya devam edebilmeniz için ki çok kullanışlı oluyor bana. kapanıp açılma hakkında hiçbir bilgim yok. ses sorunu olarak sony zx300 kulaklığımda ilginç bir şekilde ses alırken bunda cızırtı oluyor ama kulaklık kaynaklı da olabilir. epeydir makinenin konusuna girmediğim için saydıklarınızın kronik sorun olup olmadığını dahi bilmiyorum.
    |
    |
    dady123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacro00 -- 20 Mayıs 2014; 10:03:08 >
    |
    |
    bundan 2 yıl kadar once dell notebook almıstm metal kasaydı 2.nesıl i5..o zaman 2 kullanmıstm.sesı son sevıyede cızırtılıydı..ve asırı ısınıyordu.dedım galıba metal kasa ısınmasını artırıyor.bunun uzerıne acer ıle degsm yaptm o zaman ıcın dogru bı kararmıs acer yarı yolda bırakmadı ama su kosullarda z510 ve dell on planda ank nova da ınceleyebulırsm alacagm.ebrar veya pc depodan aldıgımzda garantısı ıcın daıma oraya mı kargolayacagız ank da servısı var mı elden goturmek adına

|
    |
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj
    Sahip olan arkadaslardan daha cok inceleme,resim ve test bekliyoruz

|
    |

Goruntusu muhtesem. Aksamda w8.1 i yukleyip driverleri guncelleyince bakiyim birde performansi nasil ;)

Canlı Tv izle
emek server
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.