Şimdi Ara

### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.512
Cevap
79
Favori
304.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: marcorcun

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BabyIcey

Arkadaşlar pcdepo mui ebrar bilgisayar mı daha güvenilir. Bu ürünü almaya karar verdim, Gidip elden teslim alacağım internetten almak yerine. Birde en son sipariş verenler yorumlarını yazıp tecrübelerini aktarırlarsa çok iyi olur.

sadecenotebook.com üzerinden al ordan da elden teslim alabiliyorsun 100 tl gibi daha uygun fiyatı daha uygun oluyor.

İlginiz için teşekkür ederim, siz oradan mı almıştınız ? Bir de bu ürün neden teknosa, vatan gibi mağazalarda yok nedenini biliyor musunuz ?

iyi forumlar

aynı soruyu ebrar bilgisayara sordum bende ebrar bilgisayardan almayı planlıyordum mağazaya gittim ürünü görebilir miyim dedim dell teşhir ürünlerde sıkıntı çıkartıyormuş nedenini bilmiyorum tezgahlarda bu yüzden göremiyoruz vatan ve teknosa'da da laptoplar tezhaglarda sergilendiğinden dolayı dell'de teşhir ürünlerde problem çıkarttığından dolayı anlaşmazlık çıkıyor sanırım.. ebrar'da da görüp alamayacaksam o zaman 100 liraya daha ucuz yerden alırım dedim sadecenotebook.com'dan siparişi vermiştim bende :)

Anladım, teşekkür ederim. İyice karar verip doğru bir adım atmak istiyorum. Alalı baya olmuş fakat yine de hayırlı olsun. Sorunsuz kullanımlar dilerim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler, bir haftadır kullanıyorum :) aslında 14" lik laptop almayı planlıyordum görmeden aldım ama kesinlikle pişman değilim ısı sorunu yok, sağlam kasa, 16gb'a kadar ram desteği, ışıklı klavye, uzun pil ömrü, hafif, estetik dersen bir çok markayı geride bırakır, kesinlikle dönemin en iyi fiyat/performans ürünü ;)
  • quote:

teşekkürler, bir haftadır kullanıyorum :) aslında 14" lik laptop almayı planlıyordum görmeden aldım ama kesinlikle pişman değilim ısı sorunu yok, sağlam kasa, 16gb'a kadar ram desteği, ışıklı klavye, uzun pil ömrü, hafif, estetik dersen bir çok markayı geride bırakır, kesinlikle dönemin en iyi fiyat/performans ürünü ;)

Kesinlikle öyle. 1500 - 1700 TL arasında alınabilecek en iyi özelliklere sahip ürün Dell Notebook 7537. Bu aralar çok inceliyoruz dediğim gibi 1 ay içerisinde bende alacağım. Bakalım araştırmaya devam..

• Arkadaşlar siparişi bu gün verdim ama aklıma takılan bi sorun var HDMI ile denediniz olduma FIFA NBA gibi oyunları ekran kartına herhangi bi sorun oluyor mu daha fazla ısınma gibi

• Ekrana mat Film çekebiliyor muyuz bu laptoplara telefonlar gibi?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi sorunu çözüldü mü veya çözülebilcek bişey mi ? online oyunlarda ping sorunu da çözülebilir mi ? almayı düşünüyorum ama bu sorunlar kafamı karıştırıyor.
  • quote:

aşağıdaki ürünü satın almıştım, 5-6 ay olmuştur herhalde satın alalı, normal hdd'lerde mekanizma motorlu olduğu için güç tüketimi, sarsılmadan dolayı bad sector oluşması, gürültü (hele ki fan sesinden çok hdd sesi duyuluyor bizim laptoplarda :)), performans, kısaca her anlamda geride kalıyor. eski laptopumdaki işletim sistemini kullanıyorum uygulamaları tekrardan yüklememek için haziran'da format atıp win8.1 ile performansın tadını çıkartmak istiyorum :))

http://www.kingston.com/en/ssd/hyperx

Hocam sizdeki urun kac gb lik ?

• 120 GB'lık olan modeli kullanıyorum
  • Ssd alacaklar varsa kliksa.com'da Sandisk Ultra Plus 128 gb 200 lira. Bir bakın derim. 2013 model ve Sandisk kalitesi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

120 GB'lık olan modeli kullanıyorum

Bilgiler icin sagolun

• quote:

aşağıdaki ürünü satın almıştım, 5-6 ay olmuştur herhalde satın alalı, normal hdd'lerde mekanizma motorlu olduğu için güç tüketimi, sarsılmadan dolayı bad sector oluşması, gürültü (hele ki fan sesinden çok hdd sesi duyuluyor bizim laptoplarda :)), performans, kısaca her anlamda geride kalıyor. eski laptopumdaki işletim sistemini kullanıyorum uygulamaları tekrardan yüklememek için haziran'da format atıp win8.1 ile performansın tadını çıkartmak istiyorum :))

http://www.kingston.com/en/ssd/hyperx

Hayırlı olsun beni 480'den aşağısı kurtarmaz oda neredeyse 1000 lira o yüzden daha erken :)

• Geçen haftaki fiyat bandına (1400 TL) çekilirse bu günlerde, bende aranıza katılıyorum arkadaşlar.

• 1400 e gelirse bana da haber gonderin

• geçen hafta sadecenotebook tan aldım bu bilgisayarı. 1640'a.

görünüşü çok şık. sessiz. ama ekranı benim eski samsung r520 kadar bile iyi değil gibi.

bunun dışında yine eski bilgisayarımı koyduğum yerin aynısından wi-fi daha düşük çekiyor ve bağlantıda kopmalar oluyor.

ayrıca dvd rw ve vga lazım olursa bunlar yok.

oyun performansı yüksek. malzeme kalitesi ve sağlamlığı üst düzeyde. dell kalitesi resmen belli oluyor tasarım ve sağlamlıkta...
  • arkadaşlar 8.1e güncellemek istedim makineyi fakat yönetici hesabı olarak gözükmeme rağmen mağazadan güncellemeyi indirmeye kalktığımda yönetici yetkisi lazım diyor. bunu nasıl aşıp güncelleyebilirim?
  • wifi, klavye esnemesi, touch pad ses sorunu, kapanıp-açılması...bunlar ciddi sorunlar ve üzücü.

bu problemleri yaşamayan kimse yok mu?

almak konusunda çok kararsızım.
  • dady123 D kullanıcısına yanıt
    hocam 1 ay oldu daha toplam alalı makineyi.
    wifimde sıkıntı yok ama dota2 ve fm dışında henüz online oyun oynamadım o yüzden tam bilemem. klavye esmemem falan yok.
    touchpadin bastırılabilmesi ise kasıtlı olarak yapılmış birşey mouse tuşu olarak daha rahat kullanılması için. elinizi çekmeden touchpadi kullanmaya devam edebilmeniz için ki çok kullanışlı oluyor bana. kapanıp açılma hakkında hiçbir bilgim yok. ses sorunu olarak sony zx300 kulaklığımda ilginç bir şekilde ses alırken bunda cızırtı oluyor ama kulaklık kaynaklı da olabilir. epeydir makinenin konusuna girmediğim için saydıklarınızın kronik sorun olup olmadığını dahi bilmiyorum.
  • Klavye esnemesi dediginiz olay butun chicklet klavyelerde vardir bu pcye ozgu bisey degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nacro00 -- 20 Mayıs 2014; 10:03:08 >
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.