Şimdi Ara

### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.512
Cevap
79
Favori
304.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aranıza i7, 1080p FHD 7537 ile katıldım arkadaşlar bakalım nasıl tecrübe edineceğiz :) buarada macbookdan sonra kullandığım-gördüğüm en parlak 2. ekran diyebilirim bu cihaza
  • quote:

Orijinalden alıntı: nacro00

Arkadaslar bilgisayar daha yeni ama cok yavas tepki veriyo pentium 4 gibi en ufak biseyi acarken takila takila açıyor sorun bende mi? bilgisyar bu kadar dandik olamaz bence :/ i5 islemci var sonucta acaba ayni problemi yasayan varmi ? Yada cozumunu bilen var mi?

GÜÇ AYARLARINI KONTROL ET ARKA PLANDA ÇALIŞAN UYGULAMALARA BAK İŞLEMCİYİ YORAN Bİ VİRÜS YADA PROGRAM AÇIK OLMALI
  • quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

quote:

Arkadaslar bilgisayar daha yeni ama cok yavas tepki veriyo pentium 4 gibi en ufak biseyi acarken takila takila açıyor sorun bende mi? bilgisyar bu kadar dandik olamaz bence :/ i5 islemci var sonucta acaba ayni problemi yasayan varmi ? Yada cozumunu bilen var mi?

GÜÇ AYARLARINI KONTROL ET ARKA PLANDA ÇALIŞAN UYGULAMALARA BAK İŞLEMCİYİ YORAN Bİ VİRÜS YADA PROGRAM AÇIK OLMALI

Ustat virus olma.ihtimali yok bilgisayari acali 2 saat oldu win7 kurdum ama en saf haliyle bile yavas pc anlamadim.nedendir :/ guc ayarlarinda sadece aygitlarin ne zaman kapatilacagi ile ilgili secenekler var zaten dengeli konumunda :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canobeg

quote:

Ustat virus olma.ihtimali yok bilgisayari acali 2 saat oldu win7 kurdum ama en saf haliyle bile yavas pc anlamadim.nedendir :/ guc ayarlarinda sadece aygitlarin ne zaman kapatilacagi ile ilgili secenekler var zaten dengeli konumunda :/

HOCAM GÖREV YÖNETİCİSİNE BAK HANGİ PRROGRAM NE KADAR İŞLEMCİ YÜZDESİ KULLANIYOR
    Kİ GEREK BİLE YOK AMA BİDE YÜKSEK PERFORMANSA AL CİHAZI

• canobeg kullanıcısına yanıt
    Hocam islemci kullanimi %10u gecmiyo hatta %6-%7 oluyo en fazla ama pc yavas anlamadim :(

• Vay be biz vakti zamanında 1800'e aldık şimdi 1400'e kadar düşmüş demek ki. Teknoloji böyle bir şey işte gözü kör olsun :) Bu arada bu full hd'lisini alan oldu mu? Alan varsa bir ekranın resimlerini çeksin de yollasın. Ondaki panel kalitesi nasıl acaba merak ettim?
  • Dell 7537 s20f65c (i5 li versiyon) hangi Windows sürümü daha fazla performans verir sizce arkadaşlar? Pc yolda geliyor hazırlık yapmaya başlayım yavaştan :)
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Bu linkten bakabilirsin

http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Inspiron-15-7537-Notebook.104976.0.html

• o_delibas kullanıcısına yanıt
    Windows 8.1.1 öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: ens1252

Bu linkten bakabilirsin

http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Inspiron-15-7537-Notebook.104976.0.html

Bu linktekine göre parlak kullanmışlar ama bu Dell'in ürünleri ülkeden ülkeye değişiyor. Eğer buradakiler için yine parlak ekran kullanmışlarsa almaya değmez ki verdiğiniz linkin incelemesinde ekrana sallamışlar yine parlak ekran kullandıklarından. Şahsi fikrim mat panel varken bu iğrenç parlak ekranların kullanılması gereksiz tabii üst düzey kaliteli ah-ips paneller bunun dışında tutuyorum.

• arkadaşlar FULL HD i7'li DEll 7537 modelinde Call Of Duty Ghosts'u extra ayarda 35 fps ile oynuyorum hem gaming, hem iş-okul şeklinde kullanacak arkadaşlar için tavsiye edilecek bir bilgisayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear666

quote:

Orijinalden alıntı: oguzaslan2

quote:

Orijinalden alıntı: nofear666

Çok uzun süredir kullanıyorum kesinlikle hiçbir kusuru yok bana göre. wifide sorun yok ses yok hoparlor sesi iyi açılış kapanış hızlı oyunlarda sıkıntı yaşamıyorum. herhangi bir şekilde kafanıza takılan bir konu varsa veya test etmemi istediğiniz birşey varsa yardımcı olabilirim.

Bilgisayarı dilerim güle güle kullanırsın.Senden birşey rica edicem. Burda wifi sorunundan çok bahsedilmiş ve çok kişi almaktan vazgeçmiş.

Bilgisayarı internet kablolu bağladığında indirme hızı ile wifi ile bağladığında indirme hızlarını yazarmısın.Aynı dosyayı indirirsen memnun olurum.Bir de wifi ile bağladığında modemle aranda 1 oda mesafe olursa sevinirim.

Sırf şu sorun yüzünden 1 aydır z510 ile dell 7537 arasında gidip geliyorum :(

bir oda var arada pek fark yok. hatta şöyle söyleyeyim. League of legends oynuyorum kablolu ile wifi arasında bir fark yok aynı ms i alıyorum. Sadece torrent kullanırken kablo ile 1 mbs ile indiriyosam wifi ile 700 kpbs e düşüyor. Wifi sorunu denilen şey bilgisayar ilk çıktığında wifi tararken bulamıyordu sınırlı bağlantı veriyordu yani sıkıntılıydı. sonra çıkan driverler bu sorunu çözdü. Kesinlikle z510 ile karşılaştırılmaz bu cihaz. Dell marka olarak cidden aşmış. Dediğim gibi uzun süredir kullanıyorum hatta aldığımda tek yer satıyordu ebrarbilgisayar oradan verdim siparişi ne sipariş aşamasında ne de sonrasında bilgisayar ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım. Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir cihaz. Klavye küçük gelebilir yaptığın işe bağlı olarak ben klavye mouse takıyorum harici oyun oynadığım için.
     ### DELL İNSPİRON 7537 KULLANICI PLATFORMU##_ oyun ve işlemci testleri eklendi

Çok sağol kafama takılıyodu sürekli sayende içim rahatladı.

• bunun FreeDOS lu versiyonunu almayı düşünüyorum...

Elimde lisanslı Win8 var zaten..Sorun yaşarmıyız ? Win 8.1 e upgrade edebilirmiyim ondan emin değilim aslında...

Yada Win 7 kursak sıkıntı olurmu driver larda ? Olmaması lazım ama emin olayım istiyorum

Bu arada anladığım kadarıyla SERVİSLERİ beş para etmiyor...Sorun olursa yandık gibi...Ankara dayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 17 Mayıs 2014; 13:52:09 >
  • "MASAÜSTÜ MODU PİLİ ŞARJ ETME" Denen gerizekalı şeyi açmayın sakın. Kafasına göre parlaklıkla oynuyor, ayrıca şarjda mı değil mi anlamıyorsunuz göstergeden. Şarj bozuk sanıyorum 1 saattir uğraşıyorum, şarjda göstermiyor diye, bu salak şey yüzündenmiş. Benim gibi sürekli prize takılı kullanıyorsanız öyle devam edin. En az 2 sene gidiyor sonuçta batarya. Ayrıca bu modun yaptığı şarjı sürekli %99 ile %95 arası tutmak, (söylediği gibi %50-%100 arası tutmuyorr), bununda bataryaya ne yararı olabilir ki.
  • netten dizi falan izlerken tam ekranda takılıyormuş hissi yaşıyorum . Tam performansta kullanmama ragmen. Aynı şekilde sorun yaşayan var mı acaba?
  • Arkadaşlar bende yeni bilgisayar alacağım. Bu ürünün dokunmatik hd ekranlısını kullanan var mı acaba? Eksileri artıları nelerdir. Tavsiye eder misiniz?

http://www.ebrarbilgisayar.com/dell-inspiron-7537-s50w81c-notebook-pmu311453
  • Touchpadi aktif olarak kullananlar. Sizde de ara sıra bu iki parmakla sayfayı aşağı yukarı kaldırıp indirme yaparken saçmaladığı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackpbs

netten dizi falan izlerken tam ekranda takılıyormuş hissi yaşıyorum . Tam performansta kullanmama ragmen. Aynı şekilde sorun yaşayan var mı acaba?

Evet işlemci işlem yapılmadığını sanıp hız düşürüyor nasıl kapatılır bilmiyorum fazla bakmadım pek pc de film izlemediğim için bilen arkadaşlar varsa bizi aydınlatsın lütfen :)

• Arkadaşlar dell i Ankara da hangi magazadan inceleyebilirim.Vatan da yok.Magazalardan çekildi mi dell sadece nette bulabiliyorum

bir de herkes gibi lenovo z510 kararsızlıgım var.gonlum kasa yapısı, aydınlatmalı klavye ve ekran kartı yonunden dell dıyor ama keske hdd daha fazla olsaydı.acer marka ntebook vardı 2. nesil i5 calındı o yuzden almam sart. ufak tefek sorunlar dısında kalıcı bı kronik sorun, cızırtı, ses de fanda problem alıp da ıade eden oldu mu.yada memnun olanlarda biraz bana gaz verebilir mi gidip alayım kararımı vereyim..Son olarak bu aydınlatmalı klavye işe yarıyor mu cidden yksa bos bi ozellık mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 18 Mayıs 2014; 9:43:36 >
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    Eğer ses driverını kurmazsanız cızırtı oluyor. Ancak kurduktan sonra hiçbir sorun kalmıyor ortada. Seside oldukça yüksek. Kasa yapısı eminim sizide hayran bırakacaktır. Klavyedeki aydınlatma olayı muazzam bana kalırsa. Bu aydınlatma olayı hani futbol maçlarında taraftarlar telefonlarının flashlarını açarda güzel bir görüntü oluşur ya, işte aynı öyle :)

Bu Lenovo z510 un iç tasarımı
    http://goo.gl/LFxrDT

Buda Dell 7537
    http://goo.gl/7AIpHl

Karar senin :)

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.