Şimdi Ara

Dell Inspiron 6000, Centrino Yorumlariniz!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar Dell Inspiron 6000, Centrino 1.73GHz, almayi dusunuyorum ama kararsiz kaldım fazlada anlamiyorum laptopdan
    fiyati 2.000ytl özellik olarakhttp://www.pcdepo.com/asp/show_stock.asp?Product_ID=LSDTINS6000TXH inceleye bilirsiniz sizce bu fiyata alinmalimi? bu fiyat araligina ve bu ozelliklere göre bakildiginda dell'den daha iyi laptop varmi yada su laptop dell'den daha iyi ve daha verimli ve ayni fiyat diyebileceniz varmi?
    -/+ bu laptop degerlendirebilirmisiniz görüslerinizi ,eleştirilerinizi yazarmısınız. iyi günler

• dell notebook konusunda dünyanın en kaliteli markasıdır dell notebboklar stabil çalışma ve sağlamlığıyla ün salmıştır ancak tasarımları çok göz alıcı değildir ama bu 6000 modeli gerçekten harika bir görünüme ve estetiğe sahip ekran kartı paylaşımlı ama delin bütün modellerinde olduğu gibi bu modelindede en yüksek özelliklerde grafik uygulamalarını ve oyunları çalıştırabilirsin
  • dell sağlam ürünleri ile ün yapmıştır ama pcdepo.com hafta sonu kampanyası yapmış cuma akşamı konuştum pazartesi fiyat yükselecekmiş bence buğünden siparişini ver
  • dostum fiyatı normal ne pahalı ne ucuz aynı statüde degerlendirme yaparsak diyer notebooklar ile dell acık ara once gider

Dell Inspiron 6000, Centrino 1.73GHz 512mb 60gb

FUJITSU SIEMENS M1425 CENT. 1.7GHZ 15.4" - 512 MB - DVD-RW - 60 GB

ASUSTEK A6V SONOMA 1.86Hz 512MB 80GB 15.4

TOSHIBA SATL.L10-194 DOTHAN 1.7 512MB 60GB 15TFT

CASPER PRESTIGE NOTEBOOK CPS2000-7604B
  • yavaşşşş. fs asus toshiba.neyi tartışıyosun anlayamadım
    quote:

Orjinalden alıntı: parcauz

dostum fiyatı normal ne pahalı ne ucuz aynı statüde degerlendirme yaparsak diyer notebooklar ile dell acık ara once gider

Dell Inspiron 6000, Centrino 1.73GHz 512mb 60gb

FUJITSU SIEMENS M1425 CENT. 1.7GHZ 15.4" - 512 MB - DVD-RW - 60 GB

ASUSTEK A6V SONOMA 1.86Hz 512MB 80GB 15.4

TOSHIBA SATL.L10-194 DOTHAN 1.7 512MB 60GB 15TFT

CASPER PRESTIGE NOTEBOOK CPS2000-7604B

• verdıgın lınkten makıneyı ınceledım bence fıyatı oldukca iyi markasınıda goze alırsan kacırma derim
  • al asus ac ekranı cıksın bak ekrana görürsün ölü noktayı suan yaptıgım sınıflama dell aynı kategori iceren ozelliklere teyit alinarak yaptım bu cihazı alırken birgun satılacagınıda düsünerek arkadasa bilgi verdim bilmem anladinmi? alirsin asus 2ye satarsin 1e
  • dell herzaman altın gibidir o yüden fiyatı yüksektir ama verdiğin link kampanya fiyatı zaten bence kaçırma
  • quote:

Orjinalden alıntı: acer

dell herzaman altın gibidir o yüden fiyatı yüksektir ama verdiğin link kampanya fiyatı zaten bence kaçırma

• yorumlar biraz garip ya.. asus a laf atan kardes.. yakın arkadasım aldı cok memnun hiç ölü nokta yok.. hatta ben de kullandım 1hafta kadar..ölü piksel şans işi kardes.. hepsinde olabilir.. VE manasızca ban lamalar sacma gelior bana bunu da belirtmek istedim..
    iyi gunler
  • ben o makinayı biliyorum birinde vardı kullandım bes para etmez
  • sen ozaman laptop anlamiyorsun kardes kusura bakmada ben kullaniyorum suan dell 6000 gayette guzel laptop'dan anlamayan yada laptop sadece oyun makinasi olarak goren sahislar hic yorum apmasinlar ehe alacak diyer arkadaslarinda akillarinda soru isareti birakmasinlar bu tip insalarri siddetle...
  • quote:

sen ozaman laptop anlamiyorsun kardes kusura bakmada ben kullaniyorum suan dell 6000 gayette guzel laptop'dan anlamayan yada laptop sadece oyun makinasi olarak goren sahislar hic yorum apmasinlar ehe alacak diyer arkadaslarinda akillarinda soru isareti birakmasinlar bu tip insalarri siddetle...

evet katılıyorum urun performans acısından güzel oyunlar icinde gayet güzel ama sadece oyun oynamak isteyenler baska altarnatifler düşüne bilir tabiki herkesin bakış acısı farklı ama az önce pcdepo.com link baktım fiyati 210ytl zam yapılmış şahsen bu fiyata artık alınırmı alınmazmı diye hic bir fikrim yok
  • su an alınacak en kalıtelı en muhteşem notebook dell fiyata yanlış bakmışsın galiba
  • evet suan fiyat 2.067 alcak arkadaslara duyrulur kacirmayin derim
  • su alet 1800 e kadar duser bence cunku butun aynı konfigurasyona sahip aletler 1800 civarında geziyor.
  • mumkun degıl duşmez dell bu fason değil

quote:

Orjinalden alıntı: ugurel

su alet 1800 e kadar duser bence cunku butun aynı konfigurasyona sahip aletler 1800 civarında geziyor.
  • bence dell in şu an yaptığı 510m modelinden sonra alınabilecek en ii model.. bi kere 15.4' olması bence çok ii ve o ekranda 1280x800 çözünürlük var bence çok güzel. bluetooth var kasası da hoşuma gitti multimedyası da kullanışlı ve rahat. yani ben çok beğendim fiyatıda gayet ii bence şu an tavsiye ederim herkese..
  • tamam dell iyi güzelde,benim 6 aylık dell d-505 in ekranın ışıkları gitti,bende sağlam diye biliyordum
    şimd, laptopu el feneri ile kullanıyorum
  • kim ne yazarsa yalakalık yapmak için şak şakçılık yapmayınburaya cevap yazan kac kişi eline alıpta gunlerce kullandıkullan grl konuş

quote:

sen ozaman laptop anlamiyorsun kardes kusura bakmada ben kullaniyorum suan dell 6000 gayette guzel laptop'dan anlamayan yada laptop sadece oyun makinasi olarak goren sahislar hic yorum apmasinlar ehe alacak diyer arkadaslarinda akillarinda soru isareti birakmasinlar bu tip insalarri siddetle...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.