Şimdi Ara

Dell Inspiron 3542 B51F45C Notebook--1375 tl--i7-4510U (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir şey merak ettim adını duyunca kaçmadığınız bir alışveriş sitesi var mı? merak ettik gerçekten
  • 40yıllık ekran kartı var üzerinde, yakışmamış bu cihaza walla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Dell Inspiron 3542 B51F45C Notebook--1375 tl--i7-4510U

ne saçma bir site bu ya, üye oldum tek çekim alayım diye bir türlü tek çekim alamadım. ürün sayfasında farklı satınalma ekranında farklı fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi babatolia -- 24 Ekim 2015; 0:13:50 >
  • babatolia kullanıcısına yanıt
    Alisverisi tamamla ya tikla kredi karti odeme sec, kart numarani yaz, tum kredi kartlari ile tek secim secenegini sec, tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

40yıllık ekran kartı var üzerinde, yakışmamış bu cihaza walla.

Piyasadaki bilgisayarların %80inin ekran kartı budur güncel olanlardan.Hatırlatayım 2.nesilin en iyilerindendir.Bütün oyunları oynarsınız
  • Böyle fiyat nasil olabilir arkadasya gonderiyorlarmi bu pcleri anlamis degilim.

• pc depodan alışveriş yapan bir sürü forum üyesi var özellikle asus laptopları çok satıyor.Bende asus un bir modelini bu siteden aldım sorun yaşamadım.Bence alışveriş yapmayan kişilerden ziyade alışveriş yapan kişilerin yorumlarına bakarsanız daha iyi olur.Adam ömründe online alışveriş yapmamış yok bu site şöyle bu site böyle diye ahkam kesiyor boş versene.Not: pc depo çalışanı fln değilim sadece alışveriş yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: babatolia

YAAAAA ARKADAŞ BİRİNİZ DE ÇIKIP SÖYLEYİN; """BEN ALDIM MEMNUNUM, BAKMAYIN OLUMSUZ YORUMLARA, SİTE GÜVENİLİR""" DİYİN DE HEPİMİZ PATLATALIM SİTEYİ

Hocam ben aldim iki kişi için ayrı ayrı ikiside zamaninda geldi herhangi bir sıkıntı çıkmadı açılmamış kutuydu

• quote:

Orijinalden alıntı: babatolia

Dell Inspiron 3542 B51F45C Notebook--1375 tl--i7-4510U

ne saçma bir site bu ya, üye oldum tek çekim alayım diye bir türlü tek çekim alamadım. ürün sayfasında farklı satınalma ekranında farklı fiyat

Ödeme türünü sepette ödeme kısmında seçiyorsunuz ödemeniz o fiyattan gözüküyor ama türünü seçtiğinizde sizden çekilecek parayı gösteriyor.

• Dansöz gibi site fiyatı yakaladın, ürünü alamadın. Ürünü aldın, gününü tutturamadın. Siparişi iptal ettin, bekle bakalım.
  • Fiyatı ürüne göre cok iyi
    Ben şub ayında almıstım N11 de 1595 TL ye.
    Daha ucuzunu şimdi gördüm 1375 i kacırmışsınız
    1500 ve altnda olursa alınabilir
    Buna bir SSD takın , çok hızlanıyor, ben oyle kullanıyorum

Kasa kalitesi gerçekten cok kötü, zaten bu kasanın kötülüğünü ben yaydım dikkat edin diye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 24 Ekim 2015; 18:06:29 >
  • fiyat artmış .
  • Ben 3543 kullaniyorum kasa kalitesi cok kotu degil bence. Tamam mat plastik kasa; ama bir kotulugunu gormedim simdiye kadar. Yani 2000 altinda bir bilgisayarda daha ne kadar kaliteli bir kasa olabilir ki? 2000 TL alti Asuslarin kasasindan cok daha kaliteli Dell 3542-3543 kasasi.

Yani foruma bakarak almayin gidin magazaya kendiniz bakin kasasina. Macbook kasasi bekliyorsaniz hevesiniz kirilir; ancak Dell'in onceki nesil 5010 ve 5110 kasalarindan da daha iyi.

Su zamana kadar dizustulerde marka olarak Dell'lerden daha iyi f/p ye denk gelmedim acikcasi. Ha urun olarak farkli markalar da vardir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smhyldz41

Ulan 3300 limit koyduk seytan diyo al sunu idareten takil

Acer nitro v5 black edition

• deathrose6 kullanıcısına yanıt
    Pc nin tam ismi modeli soyleyebilir misin bakiyim bi

• 2 veya 3 hafta beklersiniz gelmesini aceleniz yoksa alın

• bugunde 1600 olmuş sabah 1500'dü harbiden dansöz gibi siteymiş
  • ilgili üründen 6 ay önce aldım...aynı siteden ürün bundan pahalıydı ucuzlamış.freedos geldi kurulumunu yaptım ve harddiskten gelen ses üzerine servise gitti 1. ayda....malzeme kalitesi biraz düşük fakat yine de bu paraya göre alınabilir bir cihaz
  • Bende 3 gündür pc deponun sitesinden bir laptop alayım diyorum ama harbiden dansöz gibi yaa site,
    1699 lira olan pc bir anda 2189 oluyor iki saat sonra 1899 tl, ayrıca yorumlara bakıyorum cihazlar çok gecikmeli gidiyormuş tabi hala gitmeyen ulaşmayan pclerde yok değil, bir kafama takılanda benim bildiğim bir ürünü sanal mağazalardan alırken havale ile daha uyguna indirimli alırsın ama pc depoda ne hikmetse tek çekim karta daha ucuz havale daha pahalı, kart numaralarınımı patlatıyorlar ne iş iyice
    Tırstım arkadaş, en iyisi kliksa yada gittigidiyor gibi sağlam yerlerden almak, en azından kafam rahat olur geceleri rahat yatarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 25 Ekim 2015; 21:59:03 >
  • i7 4720hq işlemcili 4gb ramli 950m 2gb ekran kartlı laptopa 1907 lira havale fiyatı çekmişler sitede var bi sakatlık
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.