Şimdi Ara

Dell inspiron 1525 Kullananlar Kulübü (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
720
Cevap
5
Favori
104.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya windows link varsa yükledim webcam calımıyor lütfen bir link verın kurtarın benı
  • ya windows 7yükledim webcam calımıyor lütfen bir link verın kurtarın benı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamit_28

ya windows 7yükledim webcam calımıyor lütfen bir link verın kurtarın benı

Vista driverı işe yarayacaktır, ben yine de link vereyim:
    1525 Webcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbey

Arkadaşlar Dell inspiron 1525 kullanıcısıyım..

2 gb ram vardı makinada 4 gb yaptım.

İşlemci Cor duo 2 1,66 mhz ama yükseltmek istiyorum
    en fazla ne destekler hangi işlemciler destekler bilgi verebilirmisiniz

bende araştırmıştım T9500 ve üzeri işlemcileri destekliyor görünüyor:

http://ark.intel.com/chipset.aspx?familyID=28117
  • Arkadaşlar Merhaba,
    Laptopumun bataryası sizlere ömür. İstanbul Avrupa yakasında, hızlı temin edebileceğim bir yer bilen var mı?
  • arkadaslar bu dahili kamera ve mikrofonu tamamen ortadan kaldıramıyor muyuz? ben siliyorum otomatik kendini yüklüyor.ayrıca mikrofonu nerden kapatıyoruz hala daha bilmiyorum.
  • arkadaşlar windows 7 yükledim vistanın üstüne drıverları falan kurmadım,sadece bluetoot la ses sorunu var onları nasıl halledicem drıverlarını aradım ama bulamadım.sitedeki bluetoot u indirdim ama olmadı ,ses sorunum ise normalde çalışıyor ama proğramı yüklü olmadığı için kulaklık ve mikrofon girişleri çalışmıyor bana en ok onlar lazım o sorunu nasıl halledicem acaba ?
  • arkadaşlar benim laptobunda ekran menteşesi iyiden iyiye yalamalaştı kapağı isteğim gibi açamıyorum bunu sıkmanın bir yolu varmı
  • Arkadaslar 1525 icin media direct dvd gerekiyor bi turlu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim 1 hafta oldu vista kuramadim
  • Arkadaslar 1525 icin media direct dvd gerekiyor bi turlu bulamadim yardimci olursaniz sevinirim 1 hafta oldu vista kuramadim
  • İdare ediyor ama tam bir ev bilgisayarı. Hediye geldiği için de değiştiremiyorum, çoğu oyunu kaldıramıyor bile. Mobile Intel(R) 965 Express Chipset Family, vasatın da altında bir ekran kartı. Arkadaşlar bir şey soracağım bu inspiron 1525'de ekran kartı değiştirilebiliyor mu?
  • Ram ve hdd değiştirmeyi düşünüyorum.

Ram mhz'si 667 mi 800 mi destekliyor? 2x2 4 gb ram yapmayı düşünüyorum

Hdd 500 gb almayı düşünüyorum herhangi bir problem olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konex -- 17 Haziran 2010; 22:25:16 >
  • Bende de dell inspiron 1525 laptop var. Bilgisayarı güç düğmesinden normal kapattım tekrar açtığımda dell yazısı çıktıklan sonra windows xp başlar gibi yapıyor yani windows xp yazısı görünüyor sonra birden bire bir an mavi ekran çıkıyor ardından bilgisayar açılır gibi oluyor ama açılmıyor. windows birtürlü başlamıyor. biraz bekledikten sonra ekran simsiyah oluyor. güvenli modda başlatıyorum, çalışan enson ayarlarla başlatıyorum fakat hep aynı sorun devam ediyor. Bu problem nedir ve nasıl çözülür bilen varmı acaba?
  • elinize sağlık
  • Arkadaslar dell 1525 kullanıyorum format attım işletim sistemim vista fakat wirelles kuramıyorum bır turlu yardımcı olabılırsenız sevinirim şimdiden cok tesekkürler....
  • Arkadaslar dell 1525 kullanıyorum format attım işletim sistemim vista fakat wirelles kuramıyorum bır turlu yardımcı olabılırsenız sevinirim şimdiden cok tesekkürler....
  • Arkadaslar merhaba,

1525 im de; t7500 serisinde uzun süredir sorunsuz olarak, phlips lcd tv'ye HDMI kablo yardımıyla baglayıp ordan kullanıyordum.
    Wideo muzik aklınıza ne gelirse rahatlıkla yapabiliyordum.
    Ancak gecen gün HDMI kablosu ile baglanıp tekrar wideo izlemek istediğimde çaaat vdeo sinyalı yooooooook:(
    Bi haftadır yapmadığım iş kalmadı ama hic bir şekild ebağlayamadım. fFarklı kablo ile denedim farkli bilgisayarlada denedim sorun kablo yada tv de degil kesinlikle.

Sonra eksi yöntem Donanım yöneticisine bi girip baktım ki other system deveci( base system device) yanında???!!!! işaretleri yani sorun var.

O kadar aradım dell e mail attım ama HDMI DRIVER ına ulaşamadım.

Sizden ricam elinizde mevcut ise bi yere yükleyip gönderseniz, birazda sevaba girseniz, ilk izlediğim film ve sonrasında duacınız olsam diyorum:)))

Bu arada orginalinde vista home , yanlız ben xp prof yukleyıp kullanıyorummmm.

ACIL YARDIMMMMM LUTFEEEENNNNN

• Kapatma düğmesinin yanındaki ev resimli tuş ne işe yarıyor. Bastığımda hiç bir şey olmuyor.
  • dell 1525 anakart lazım arkadaşlar yardımcı olursanız seviinirim
  • arkadaşlar bana acil dell 630m ve dell 1525 anakart lazım intel işlemci. yardımcı olursanız çok sevincem :)
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.