Şimdi Ara

Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ] ★KULLANICILAR KULÜBÜ★ (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
520
Cevap
7
Favori
20.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Doctor-

Bi de ayriyeten ben 2 gb ekran kartlı 960m bi model tercih etsem oyunlarda çok fark olur mu bu konuda

Yanlış anlamayın ancak kendi kendinize kafanızı bulandırıyorsunuz gibi geliyor bana.
  • Bi türlü alamadım bilgisayarı hocam hepsiburada dan sipariş ettim 5 gündür 2 kere güvenlik bilmem nesine takıldı şimdi de iade ettim yolladık dediler ben de istemedim geri iade ettim bu kadar zamandır alamadım acaba nasip değil mi diye de başka modellere bakıyorum aynı zamanda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doctor-

Bi türlü alamadım bilgisayarı hocam hepsiburada dan sipariş ettim 5 gündür 2 kere güvenlik bilmem nesine takıldı şimdi de iade ettim yolladık dediler ben de istemedim geri iade ettim bu kadar zamandır alamadım acaba nasip değil mi diye de başka modellere bakıyorum aynı zamanda

Bütçeniz kapsamında bir ya da iki cihaza odaklanıp fırsatı bulunca almak en iyisidir her şeyde. Seçenekleri elemezseniz alamazsınız :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

FPS için bir ayar yapmadım, cs oyuncuları yapıyor sanırım genelde fpsyi yükseltmek için. Otomatik grafik ayarlarıyla bu şekilde. Kayıt almazken 70-80 fps , kayıt alırken de videodaki gibi. Denememi istediğiniz ayar varsa deneyebilirim.

Ben cs go da ayar yaptım fakat 100-110 fps üstüne çıkamadım youtube dan videolara bakıyorum 200 fps alanlar var çözemedim gitti

• Doctor bilgisayar güzel ben masaüstü pcden geçtiğim için haliyle bana göre yavaş kaldı biraz Tek eksiği ssd oda ileri zamanlarda takılır zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsPaTRoNsSs

quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

FPS için bir ayar yapmadım, cs oyuncuları yapıyor sanırım genelde fpsyi yükseltmek için. Otomatik grafik ayarlarıyla bu şekilde. Kayıt almazken 70-80 fps , kayıt alırken de videodaki gibi. Denememi istediğiniz ayar varsa deneyebilirim.

Ben cs go da ayar yaptım fakat 100-110 fps üstüne çıkamadım youtube dan videolara bakıyorum 200 fps alanlar var çözemedim gitti

Var o işin ince detayı da , bilmiyorum :)
  • Pcden herşeyi performans moduna aldım ekran kartının ince ayarını yaptım oyun içindeki ayarlarıda kurcaladım ama çözemedim bulursan benide haberdar et sana zehmet

• zulu123 Z kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Bu linkleride deniyeceğim. İnstallation order'a göre kuramadım çünkü win uptade ve dell uptade hepsini otomatik halletti. Sadece sata driver ve true color falan kalmıştı. Sata driver kurdum fakat true color kuramadım. Birde benim imajda problem var galiba. Bir türlü kurulm yapmadı bu yüzden microsoftun sitesinden win 10 home indirdim. Doğal olarak driverlar kurulu değildi. Bu arada hocam emeğinize çok teşekkür ederim sağolun dize ve fasakasa arkadaşa.

• arkadaşlar yüklemeye çalıştığımda böyle bir hata alıyorum. 2 farklı versiyon ve 2 farklı hata.
    Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ]   ★KULLANICILAR KULÜBÜ★Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ]   ★KULLANICILAR KULÜBÜ★
  • burada resmi gözüküyor ama neden indirime girmemiş. girer mi sizce?
    Dell Gaming 7566 GTX960M i5 6300HQ [ ANA KONU ]   ★KULLANICILAR KULÜBÜ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nuhkse1 -- 18 Şubat 2017; 20:34:52 >
  • nuhkse1 N kullanıcısına yanıt
    Takip etmeye devam et hocam bu sefer indirime girmedi ama birkaç haftaya girer bence

• ben şimdi bu bilgisayarı m2 ssd ile birlikte alıcam ve baştan ssdye uefi w10 kurucam windows lisansı almam gerekicek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuhkse1

ben şimdi bu bilgisayarı m2 ssd ile birlikte alıcam ve baştan ssdye uefi w10 kurucam windows lisansı almam gerekicek mi?

Hayır cihaza bir kere win 10 kurulduğunda daha sonra otomatik tanıyor ve aktif oluyor sistem.
  • arkadaşlar merhaba. ilginç bir sorunla gene karşınızdayım. şimdi diyeceksiniz ki arkadaş ne cenabet adamsın ama maalesef aynen öyleyim. neyse sorunuma gelince elimde 2 adet usb bellek var ikiside usb 3.0 destekli. evimde de 2 adet işletim sistemi var win 7 ve bunda olan win 10. şöyleki her iki usb belleğim çalışıyor fakat bir tanesi bu pc (dell 7566) de çalışmıyor. win 7 de çalışan usb bellek win 10 da "Usb Aygıt tanınmadı.. Bu bilgisayara bağladığınız en son usb aygıtı arızalı olduğundan windows bu aygıtı tanımadı." şeklinde hata alıyorum. çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • crazyhgost C kullanıcısına yanıt
    Abdest var mı

• fasakasa kullanıcısına yanıt
    olmazmı hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazyhgost -- 21 Şubat 2017; 19:4:21 >
  • Witcher 2 Enhanced Edition videosu. FPS değeri videoda gözükmemiş nedense ama high ayarlarda fraps açık değilen 30un altına düşmüyor fps. Ultraya çekince ise 15-20 arasında oluyor. Otomatik ayarları kullanıp High değerde kaydettim videoyu.

• Hocam bu laptop için M2 SSD tavsiyesi verir misin? Galiba bunların da dişlerine göre farklılıkları oluyormuş hangi tip m2 ssd bakmam gerek? 120 veya 250 gb civarı düşünüyorum dahasına gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caughter

Hocam bu laptop için M2 SSD tavsiyesi verir misin? Galiba bunların da dişlerine göre farklılıkları oluyormuş hangi tip m2 ssd bakmam gerek? 120 veya 250 gb civarı düşünüyorum dahasına gerek yok.

@crazyhgost Siz takmıştınız sanırım ssd.Benim bilgim yok ssd ile ilgili :)
  • Kardeşim Samsung 250GB 850 Evo M.2 ler var iyi diye duydum, normal SSD de düşünmeden Samsung alınır m.2 de de aynımı perfprmans bilmiyorum. Boyut vs olarakta PC kasasını açıp slotun girişine bakmak gerekecektir..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.