Şimdi Ara

Dell G3 15 [ ANA KONU ] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
13
Favori
26.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: II. Ceki

Anladım son bir soru olarak, serviste sadece SSD ye mi format atılıyor yoksa HDD ye de atiyolwr mi? HDD nin 700 GB ı dolu ve aktarabilecegim bir depolama yerim yok.
    bilemiyorum, sormak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler selam Dell g315 FB75F1612C modelini almayı dusunuyorum az para degil 8400 tl ama muadillerine göre özellik olarak uygun sizin görüsleriniz neler alayımmı bulasmamıyımmı ? acer ve monsterden kalitelilidir diye dudsunuyorum sonucda dunyann ılk laptop ureten fırmasıymıs
    https://www.hepsiburada.com/dell-g315-intel-core-i7-9750h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1660ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb75f1612c-pm-HB00000PI86Y
  • yunusx1903 Y kullanıcısına yanıt
    o paraya rtx 'li laptoplar geliyor artık.
    sıcak fırsatlar forumu 'nu takip edin.

• Link atarmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yunusx1903 Y kullanıcısına yanıt
    Link atarmısın

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Lğmk atarmısınn dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusx1903

Lğmk atarmısınn dostum
    sıcak fırsatlar forumu 'nu takip edin.

şu anlık.link yok

• Sıcak fırsatlar bilgisayar dimi dostum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: yunusx1903

Sıcak fırsatlar bilgisayar dimi dostum ?
    evet

https://forum.donanimhaber.com/8649-tl-msi-gf65-thin-9sexr-232xtr-i5-9300h-8gb-ram-512gb-ssd-6gb-rtx2060-15-6-fhd-120hz-1-86kg--142685200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 3 Nisan 2020; 16:6:16 >
  • Arkadaşlar merhaba geçen hafta 2.ci Dell bilgisayarımı aldım.Modeli tam olarak;

Dell G3 15 3590 3B75D256W81C modeli. Ama aklımda bir soru oluştu. İnternette çok fazla zaman harcayıpta almadım. İhtiyacım vardı hemen aldım kısa bir süre araştırdıktan sonra.

Sorum şu bunun 4B ile başlayan modelinde 4GB ekran kartı ve gtx1650 var. 3B olan model de ise 3GB ekran kartı ve gtx1050 var. Sizce aralarında çok fark olur mu? Üstüne biraz daha koyup bir üst modelini mi alsaydım? İnternette gtx 1050 ile 1650 arasındaki farkı görünce biraz moralim bozuldu. Bazı oyunlarda nerdeyse 2 kat FPS farkı oluyor. Hata mı ettim acaba?

• cem_23 C kullanıcısına yanıt
    evet.

• merhaba arkadaşlar
    2 aydır bu pc yi kullanıyorum ve gayet memnunum

şimdi dell resmi sayfasına bakarken şöyle bir yazı gördüm

Nabızları yükselten aksiyonu serbest bırakın
    Oyunda kritik öneme sahip anlara gelindiğinde sisteminize anında turbo hız kazandırabilirsiniz. Dell G3 15’in klavyesindeki G tuşlarına (veya İngilizce olmayan klavyelerde F7) basarak kolayca etkinleştirebilirsiniz: Game Shift, Alienware Command Center üzerinden, oyundan çıkmanıza gerek olmadan dinamik bir performans modu çalıştırır. Bu mod, sisteminizin serinliğini korumak için fanların çalışma hızını en üst seviyeye çıkarırken işlemcilerin de daha çok çalışmasını sağlar. Görevinizde ilerlemeye hazır olduğunuzda G-Key’e (veya F7) bir kez daha basarak sisteminizi varsayılan durumuna döndürebilirsiniz.

laptop videosunda 10. saniyede f7 tuşu üzerinde bir g harfi var. benim klavyemde bu harf yok ama sanırım f7 bu işi görüyor
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=ohl5lFVU1Sg&feature=emb_title

sadece f7 ye bastığımda mod değişikliği ile ilgili bir etkileşim olmuyor sanırım hissetmedim birşey bilgisi olan var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paysage -- 8 Nisan 2020; 18:44:5 >

• Paysage kullanıcısına yanıt
    Fn tuşu ile birlikte F7 tuşuna basmanız gerekir.

Ayrıca çalışması için Alienware Command Center programı yüklü olmalıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHAN SOYLU

Alienware Command Center yüklü değildi sanırım o yüzden bir icraat olmadı. 3dmax kullanıyorum render alırken bassam etkili olur diye düşünüyorum
  • şimdi yükledim Alienware Command Center ı
    3dmax i oyun olarak gösterdim
    ama yine fn f7 yapınca bir etkileşim olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: GÖKHAN SOYLU

şimdi yükledim Alienware Command Center ı
    3dmax i oyun olarak gösterdim
    ama yine fn f7 yapınca bir etkileşim olmadı
  • https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g315-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb75d128f8128c-p-HBV00000GNIQK

cihazım bu dediğiniz programı Alienware command center yükledim fakat bir değişiklik yapamıyorum başlangıçta alienfx gibi bir uyarı verdi laptop gaming olmasına rağmen fan hızını ayarlayamamak çok saçma toplama pc yapan monster bile uygulama yazmış bunun için dell bunu nasıl yapamıyor aklım almadı bu konuda bir çözüme ulamış birisi varsa buraya da bilgilendirme amaçlı yazarsa sevinirim.Dell G3 15 [ ANA KONU ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vegatablo -- 11 Nisan 2020; 17:19:9 >

• https://www.vatanbilgisayar.com/dell-g315-core-i7-9750h-2-6ghz-16gb-1tb-256-ssd-gtx1650-4gb-15-6-w10.html

Bunu bir tanıdığım almayı düşünüyor ama sizce iyi midir yoksa daha uygun fiyatlı bir öneriniz var mı

• mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Ama ram 16gb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.