Şimdi Ara

Dell Core İ7 2670QM 1650 tl 12 taksit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.230
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sanalmarketim.com/firsatlar/?utm_source=dh&utm_medium=forum&utm_campaign=13aralik

arkadaşlar burda sıcak fırsatlar sayfasında reklam bölümünde var 1650 tl 12 taksit sizce uygunmudur.

yorumları alabilirmiyim. herkes bekliyor i7 li loptop ekran kartıda gf 525m class 2 de yer alıyor fena değil.

• fiyat fena değil ama çokta sıcak diyemeyiz..
  • HB de 1790 tl 2630qm işlemcilisi
  • O işlemciye o ekran kartı takılıp satılır mı yahu, yaptılarsa tam yapsınlar bari
  • En az gt540m takilmaliydi bu laptop a.sunuda hep duyuyorum dell in satis sonrasi destegi cok iyiymis.keske ekran karti yuksek olsaydi alirdik bir tane.
  • arkadaşlar bende b63P45 modeli var, aynı özelliklere sahip. ekran kartı öyle söylendiği kadar kötü değil bf3,crysis 2,dirt 3,mw3 gibi oyunları tık demeden full ayarda oynatiyor.tek sorunu bence ekranı,çözünürlük ve kaliteli goruntuye sahip olsa tadından yenmez.
    fiyatı uzun zamandır böyle, ben dartyden gecen ay 1520 tlye satın aldım win7 premium artı olarak vardı.hatta konusunuda acmistim ekran kartı yüzünden tartışma çıkmıştı:)ama inanın sıkıntı çekmezsiniz 525m fena bir kart değil sıralamada ve pratiktede böyle.
    ekstradan bir ssd ve 4 gb ram takarpsanız ucak olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • abd ve avrupada gt555 kartlar standart olmaya başlamışken bunlar ellerinde kalanları bizim ki gibi pazarlara satıyorlar. almayın ellerinde kalsın.
  • Herşeyin en yenisini almak zorunda mısınız? Herkes ihtiyacına göre alır. Yok elinde kalmış, ikinci eli kötüymüş, kasa eskiymiş, ekran yeniymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ps3xbox360

abd ve avrupada gt555 kartlar standart olmaya başlamışken bunlar ellerinde kalanları bizim ki gibi pazarlara satıyorlar. almayın ellerinde kalsın.

bilmiyorum hiç baktınız mı ama bırakın gt555i birsürü gt520 ekran kartlı laptop sürmüşler piyasaya ki çerçöp bir ekran kartı

standart olan birşey yok enazından ülkemiz için ha ben beklerim diyorsanız bunun gt560ı var 70i var bekleyin derim
  • öyle de günü kaçırıyoruz, beklemenin sonu yok arkadaşlar :)
    ama haklısınız, bence de 540'dan aşağı almamak lazım.

yeni yıla ne kaldı,
    şöyle güzel bir i7 kampanyası denk gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

arkadaşlar bende b63P45 modeli var, aynı özelliklere sahip. ekran kartı öyle söylendiği kadar kötü değil bf3,crysis 2,dirt 3,mw3 gibi oyunları tık demeden full ayarda oynatiyor.tek sorunu bence ekranı,çözünürlük ve kaliteli goruntuye sahip olsa tadından yenmez.
    fiyatı uzun zamandır böyle, ben dartyden gecen ay 1520 tlye satın aldım win7 premium artı olarak vardı.hatta konusunuda acmistim ekran kartı yüzünden tartışma çıkmıştı:)ama inanın sıkıntı çekmezsiniz 525m fena bir kart değil sıralamada ve pratiktede böyle.

Şu linkte ekran kartının oyun perforamsını detraylı görebilirsiniz:
    http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-525M.43889.0.html

Düşük detayda oyun oynamak sorun olmaz ise kullanılabilir. Ancak buna rağmen notebook fiyatı fazla.
    Ayrıca HDD sadece oyun içindeki loading sürelerini etkiler, oyun akışındaki performansı etkilemez.
    RAM performansı etkilidir ancak kritik olan miktar değil, cycle hızıdır. (demek istediğim 3-4 gb ram'den sonrası için)
    İşlemci hızı belirli bir seviyeden sonra etkili değildir.
    Şöyleki ben P7350 işlemcili GTX260 ekran kartlı Asus kullanıyorum, arkadaşımda da I7 2600, GT540M ekran kartlı Hp var. ben SC2'yi Full HD monitörde full detay oynayabilirken, arkadaş 1600-900 çözünürlikte ayarları kısmak zorunda kalıyor.

Sözün özü, Oyun oynamak istiyorum diyen bu notebooku almasın. Gt555 ekran kartlı bir notebook arasın. Bu fiyata indirimlerde bulunabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xao -- 22 Aralık 2011; 10:55:00 >

• quote:

arkadaşlar bende b63P45 modeli var, aynı özelliklere sahip. ekran kartı öyle söylendiği kadar kötü değil bf3,crysis 2,dirt 3,mw3 gibi oyunları tık demeden full ayarda oynatiyor.tek sorunu bence ekranı,çözünürlük ve kaliteli goruntuye sahip olsa tadından yenmez.

Arkadaşlar bu tip yorumları dikkate almayın ya arkadaş full ayarın ne demek olduğunu bilmiyor ya da bi yerde hata yapıyor. Bu tip yorumlar insanları yanıltmaktan başka bir şey yapmıyor. GT525m o oyunların hepsini açar ama BF3 gibi bi oyunu 1366x768 çözünürlükte 8xAA + 16xAF ile kesinlikle oynanabilir kılamaz. Daha bunun ultra ayarı vs'si var. Ki bu bahsettiğim şeyi GT540'lı bir cihaz bile yapamaz. İ72630 + 8GB Ram + 2 GB ATI 6770 ekran kartlı DV6-6b06st bir sistemde saints row the third gibi bi oyunu bile full ayarlarda oynatamıyor. Bu oyun grafik teknolojisi olarak da BF3 oyununun yanına yaklaşamaz. Siz bu skorları nasıl alıyorsunuz hayret ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: xao

quote:

Şu linkte ekran kartının oyun perforamsını detraylı görebilirsiniz:
    http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GT-525M.43889.0.html

Düşük detayda oyun oynamak sorun olmaz ise kullanılabilir. Ancak buna rağmen notebook fiyatı fazla.
    Ayrıca HDD sadece oyun içindeki loading sürelerini etkiler, oyun akışındaki performansı etkilemez.
    RAM performansı etkilidir ancak kritik olan miktar değil, cycle hızıdır. (demek istediğim 3-4 gb ram'den sonrası için)
    İşlemci hızı belirli bir seviyeden sonra etkili değildir.
    Şöyleki ben P7350 işlemcili GTX260 ekran kartlı Asus kullanıyorum, arkadaşımda da I7 2600, GT540M ekran kartlı Hp var. ben SC2'yi Full HD monitörde full detay oynayabilirken, arkadaş 1600-900 çözünürlikte ayarları kısmak zorunda kalıyor.

Sözün özü, Oyun oynamak istiyorum diyen bu notebooku almasın. Gt555 ekran kartlı bir notebook arasın. Bu fiyata indirimlerde bulunabilir.

540m ile shader ve gpu clock hızı farkından başka hiç bişi yokki 75 mhz bir fark var gpu da shader de ise 125mhz . gpu overclock ile kapatilabilir bir hız miktarı. hatta sağlam bir programcı gpu yu romlayabilir bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: psychomantis

quote:

Arkadaşlar bu tip yorumları dikkate almayın ya arkadaş full ayarın ne demek olduğunu bilmiyor ya da bi yerde hata yapıyor. Bu tip yorumlar insanları yanıltmaktan başka bir şey yapmıyor. GT525m o oyunların hepsini açar ama BF3 gibi bi oyunu 1366x768 çözünürlükte 8xAA + 16xAF ile kesinlikle oynanabilir kılamaz. Daha bunun ultra ayarı vs'si var. Ki bu bahsettiğim şeyi GT540'lı bir cihaz bile yapamaz. İ72630 + 8GB Ram + 2 GB ATI 6770 ekran kartlı DV6-6b06st bir sistemde saints row the third gibi bi oyunu bile full ayarlarda oynatamıyor. Bu oyun grafik teknolojisi olarak da BF3 oyununun yanına yaklaşamaz. Siz bu skorları nasıl alıyorsunuz hayret ediyorum.

kardeş niye yalan söyleyeyim satan yer babamın mağazasımı.geçen indirimden aldım denedim oynuyor hepsini.evet hepsini full ayarda oynadım.full ayarın ne demek olduğunuda gayet iyi biliyorum.2005 ten beri çıkan kaydadeğer bütün oyunların arşivi var elimde.
    sen oynatamıyor diyorsun ama ben oynadım.bende şaşırdım ama sonuç bu.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: psychomantis

quote:

kardeş niye yalan söyleyeyim satan yer babamın mağazasımı.geçen indirimden aldım denedim oynuyor hepsini.evet hepsini full ayarda oynadım.full ayarın ne demek olduğunuda gayet iyi biliyorum.2005 ten beri çıkan kaydadeğer bütün oyunların arşivi var elimde.
    sen oynatamıyor diyorsun ama ben oynadım.bende şaşırdım ama sonuç bu.

Kardeşim ben yalan söylüyorsun demedim yanlış anlaşılmak istemem ama gelin görün ki bahsettiğiniz durum mümkün olan bir durum değil. Ben bilgisayar satışı yapıyorum zaten. Bahsettiğiniz sistem şu an elimin altında gerekirse oyunu yükler kendim de görürüm mesele değil. Belki şu olabilir: Oyunun sistemi cihazın özelliklerini otomatik olarak görüp ultra ayarların acılmasını engelleyebilir. Benim tek amacım şu: İnsanlar senin bu yazdığını görüp mağazaya gelince "ya birader sen bizi kafalıyosun gt 525 de son oyunları full açıyormuş" demesin. Ha gerekirse bana 2 gün verin sizin bahsettiğiniz sistemde de benim bahsettiğim sistemde de oyunun fps değerlerini full ayarlarda videolu olarak dahi buraya eklerim.

• tabi tüm bilgisayarlar gençler oyun oynasınlar diye üretiliyorlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Herşeyin en yenisini almak zorunda mısınız? Herkes ihtiyacına göre alır. Yok elinde kalmış, ikinci eli kötüymüş, kasa eskiymiş, ekran yeniymiş.

Siz almayın yenisini. Türkiye piyasasında tüketicilerin kaç tanesi elektonik ve bilgisayar anlamında bilgiye sahip. Oraya yazıyolar şusu var busu var diye, millette kanıp alıyor. İnsanlar ihtiyacını biliyorda alıyorlar sanki. Bu kafayla daha çok çürük mal satılır. Millet zengin oldu zaten sayemizde.

Oldu olacak kimse yorum yapmasın. Forum kapansın
  • quote:

Orijinalden alıntı: britony

quote:

Herşeyin en yenisini almak zorunda mısınız? Herkes ihtiyacına göre alır. Yok elinde kalmış, ikinci eli kötüymüş, kasa eskiymiş, ekran yeniymiş.

Siz almayın yenisini. Türkiye piyasasında tüketicilerin kaç tanesi elektonik ve bilgisayar anlamında bilgiye sahip. Oraya yazıyolar şusu var busu var diye, millette kanıp alıyor. İnsanlar ihtiyacını biliyorda alıyorlar sanki. Bu kafayla daha çok çürük mal satılır. Millet zengin oldu zaten sayemizde.

Konu o değil. Benim anlatmak istediğimi "aktuz" zaten özetlemiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 22 Aralık 2011; 13:13:13 >

• quote:

quote:

quote:

Konu o değil. Benim anlatmak istediğimi "aktuz" zaten özetlemiş.

Konu çok açık. Baktığınız yerden bakmaya devam edin.

• quote:

quote:

Aynen öyle satıcı özellikle abi bak bunda i7 işlemci var sanki kabak çekirdeği adamı kafalayıp sonra kakalıyor.
    Tabi alıcı evde bir oyun deniyor takılıyor 1.650 verdim nasıl oyun oynayamam diyor kendince
    Kullanım amacına göre saygı duyarım ben oyun oynamam derseniz alın ama ihtiyaç yeğenin gelir eşin dostun akraban gelir bellimi olur canın ister sonra

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.