Şimdi Ara

Dell akıllı telefon pazarından ve Android dünyasından çekiliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yakında ülker marka tableti çıkarırsa hiç şaşmayın arkadaşlar:) Dell masaustu pc yapsın yeter androidin b..nu cıkarttılar....

• quote:

Orijinalden alıntı: OverClocK1ng

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_gus benim de dell streak 5 im var evet yazılım desteğini çekilmiş ama ben ufak müdahalelerle cihaz gayet güzel kullanılıyor örneğini benim cihazımı dahilli hafıza 2gb iken içersindeki gömüllü (gizli) hafıza kartı 8gb class10 değiştirdim gayet hızlı ve stabil çalışyor ayrıca costum rom ile OTG desteğini açtım ebay dan 6 dolara OTG kablo aldım usb klavye,mause, flash filan da bağlıyorum yani cihazı kullanana göre tepki verir birde dell firmasını geçmişden günümüze windows mobile, windows phone ve android de az ama öz cihazları vardır birkaç örnek verirsek dell axim x51,x51v..... dell venue (Android).... dell venue pro(wp).... dell streak pro (Android)..... yani akıllı telefon geçmişi sizden bizden eski dir
    Aman dikkat et düşürme. Bunun ekranları ilk çıktığında ebayda falan 90 lira mıydı neyd. Sonra öyle çok kırılan oldu ki fiyatı da 90 Dolara çıktı. Ben de baktım kargo falan 200 liraya yakın geliyor. 236 lira verip taktırdım. Sakın düşüreyim deme. LCD içerden çatlıyor. Bu arada servise götürürsen de haberin olsun, pilinin seri numarasını falan al. Zira orada çalışanlar da aynı cihazdan kullanıyorlar. Şeytan dürter falan. Bilgin olsun.O gizli kart olayını ben de yapacaktım. Sonra dedim boşver. Adamlar resmen 2Gb kart koyup üzerini plastikle kaplamışlar.

wow, bu telefon bir yarış otomobili, çocuğum için iyi bir Noel hediyesi gibi görünüyor. hızlı teslimat + ücretsiz sevkıyat + düşük fiyatı 20,86 $. iyi bir seçim: http://ym6.com/29o bu yüzden, iyi bir çöp

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.