Şimdi Ara

Dell 7577 8GB 1TB GTX 1050 4GB 15.6 ips linux 3311 TL - 100 Chippara

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
9
Cevap
1
Favori
1.006
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Dell 7577 8GB 1TB GTX 1050 4GB 15.6 ips linux 3311 TL - 100 Chippara
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    10439 Mesaj

• Binbaşı
    1396 Mesaj
    Ips olmasına rağmen kalitesiz panel olduğu söyleniyor.

Gözünüzle görüp ondan sonra internetten almanızi tavsiye ederim.

Onun dışında alınabilir bir ürün. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Fascism

Ips olmasına rağmen kalitesiz panel olduğu söyleniyor.

Gözünüzle görüp ondan sonra internetten almanızi tavsiye ederim.

Onun dışında alınabilir bir ürün. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmam.

dell bilgisayarlarda genel bir ekran kalitesizliği var hocam,hele giriş seviyesi bir ürünü vardı vatan'da kapağı o kadar dandiklki istediğin gibi bükebilirsin,sonra ekran'a dokunayım dedim,dalgalanmalar oldu ekran'da yani dell muhakkak birşeyden çalıyor ürünlerinde..

http://www.vatanbilgisayar.com/dell-inspiron-15-5570-core-i5-8250u-1-6ghz-4gb-ram-1tb-hdd-2gb-15-6-w10.html
    |
    |

• Teğmen
    114 Mesaj
    Tam almayı düşünüyordum ama kafam karıştı şimdi IPS ise nasıl kalitesiz? Kasası da kalitesiz o zaman. Öyle değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Kéén

Tam almayı düşünüyordum ama kafam karıştı şimdi IPS ise nasıl kalitesiz? Kasası da kalitesiz o zaman. Öyle değil mi?

Bugun magazada inceleyecem.

Arkadaşa 7566 almıştik baya birlikte kullandik. Gayet memnun şuanda. Ips panel. Çok kaliteli diyemeyecem. Mac retina veya msi prestij serisi ips paneller daha kaliteli. Ama gel gelelim en çok rastladığım asus x serisinin leş tn paneline 10 basar.

Bu 7566 için. Ayni panel mi kullanılıyor hala araştırmadım. Bilen varsa yorum yaparsa iyi olur.

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Kéén

Hocam bende yaklaşık bir aydır bu laptobu takip ediyorum fakat cesaret edip alamadım,fiyatı muadillerine göre uygun olunca şüpheleniyor insan.
    Benim bildiğim kadarıyla kasa kalitesinde sıkıntı yok fakat ips kısmı biraz muallak.Yukarıda arkadaşında belirttiği gibi tn panelin iyi ve kötüsü olduğu gibi ips ekranlarında var ne yazık ki.Gidip görme şansım olmadığı için birisi incelesin de alayım diye bekliyorum.
    i7'li olan geçen haftasonu 3959tl'ye düşmüştü,şuan 4099tl.100 chippara ile şuan içi bile güzel fiyat fakat ekran?
    |
    |
    Ayrıca ekran kartına 1050 Tİ yazılmış, ram 2400mhz, ekran ips, bence İ5HQ serisi de iyi bir işlemci, ayrıca alüminyum kasa denmiş bunlar artıları eksi yani 5400 rpm disk ve ssd yok bu pc de m2 ssd girişi var ssd alınırsa performans gayet iyi olur ama kasa ve ekran kalitesi için görmeden bir şey diyemeyiz, ekran ve kasa kalitesi iyiyse bence güzel fırsat.
    |
    |

Kalitesiz ama ips ekranlar arasında kalitesiz kalıyor :). Normal bir tn panel kadar renk gamı var galiba (yüzde 45 ntsc yazıyor genelde tn panellerde). Bu ürünün abisinde (i7 ve 1050 ti li model) thunderbolt 3 var. Eğer bunda da varsa güzel bir cihaz olmuş olur. Aksi halde aşağıdaki hp ye de bakabilirsiniz.

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-gaming-nb-15-cb005nt-2cj23ea-i5-7300hq-8gb-ddr4-1tb-7200rpm-gtx1050-4gb-ddr5-15-6-fullhd-dos-308644192

|
    |
    serin_su842 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ayrıca 1060 ekran kartlı mıdelini alırsak i5 7300hq, i7 7700Hq'ya göre performans açısından ne kadar fark eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert6385 -- 2 Ocak 2018; 20:34:6 >
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.