Şimdi Ara

DELL 7567 VS MONSTER ABRA A5 V9.2.2 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
3
Favori
3.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ebrar Bilgisayar hakkında biraz şikayet okudum ve şüphelendim. Fakat büyük ihtimal oradan alıcam gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkPowerKing -- 3 Ağustos 2017; 22:9:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkPowerKing

Ebrar Bilgisayar hakkında biraz şikayet okudum ve şüphelendim. Fakat büyük ihtimal oradan alıcam gibi.

bende alıcam 1 2 haftaya eğer benden önce alırsanız bilgilendirirmisiniz
  • Bende sinerjiden veya hepsiburadadan almayı düşünüyorum fakat ebrar n11 sitesinde ips demelereine raümen tn gönderiyolarmış. Eğer hepsiburada ips gönderirse ondan alacağım. Eğer olmazsa sinerjiden veya ebrarın kendi sitesinden alırım. Sinerji güvenilirmiş büyük ihtimal ordan alacağım. Ayın 10 unda inş
  • Bu ikisi güzel deniliyor ben de alacağım alan arkadaşlar buradan bizi bilgilendirseler çok iyi olur ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an gerçekten kararsızım.MONSTER'a daha yakınım gibi.

• alperklnc A kullanıcısına yanıt
    2x8 GB Ram 1x16 GB dan daha verimlidir dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackeros

ASUS FX553VD-DM160

Bu modelede bak derim, Asusun yeni serisi , fiyatı çok iddalı ;

http://www.ebrarbilgisayar.com/asus-fx553vd-dm160-i7-7700hq-8gb-128gb-ssd-1tb-4gb-gtx1050m-156-freedos-pmu358137

Bu urunu yeni gordum yenimi cikti iyi gibi duruyor kullaniyormusun

• Bazıları 1050 bazıları 1050 m diyor farkı ne bunların?
  • Jokzillap4 kullanıcısına yanıt
    hocam muhtemelen yanlış yazmışlar . m ibaresi mobil demek laptop için üretilenlerde olur ama gtx1000 serisinin mobiline rastlamadım . yeni nesil laptoplarda mobil ekran kartları artık kullanılmıyor. güncel olarak gt serisi ekran kartlarının mobilleri var oda mx şeklinde örn:gt1030--->mx150

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnexpectedJihad -- 5 Ağustos 2017; 13:19:49 >
  • O zaman herhalde yanlış yazmışlar benimde kafam karıştıgörünce
  • Acer vx alın.

• Nacizane fikrimi belirteyim ilk olarak t5 v13.1.1 olan gtx 1060 bilgisayarı aldım memnun kalmadım ve geri verip 9.2.2 olanı aldım ve kat kat daha iyi performans alıyorum bu iki bilgisayar arasından kullandığım için ve çok memnun olduğum için monsteri tavsiye ediyorum kesinlikle memnun kalacağınızı düşünüyorum .Oyunlarla alakalı fps ve ısınma konularına gelirsek bf1 de ultrada en düşük 44 en yüksek 70 ortalama 55 FPS de dolanıyor ısınma 82-83 derece oluyor turbo fanı açarsanız 70 dereceye kadar düşüyor. GTA 5 de MSAA kapalı diğer ayarların hepsi very high da en düşük 55 en yüksek 88 ortalama 70 fps lerde dolanıyor ısınmada en fazla 80 dereceyi gördüm. PUGB gelirsek tüm ayarlar yüksekte doku ve yeşillik ortada en düşük 50 en yüksek 85 ortalama 70 fps lerde dolanıyor ısınma en fazla 85 dereceyi gördüm turbo fanda 75 dereceye geriliyor. rainbow siege de ise ultra da en düşük 44 (sadece brezilya haritasında bu kadar düşüyor) en yüksek 80 fps ortalama 65-70 fps arasında dolanıyor ısınma en fazla 80 dereceyi gördüm ve oyunların hiç birinde drop yaşamadım. Sıkıntı yaşayacağınızı düşündüğüm tek şey hoparlör çok iyi değil çok kötü de değil ama oyun için bir laptop alıyorsanız bence hoparlörün hiçbir önemi yok çünkü kulaklık kullanacağınızı düşünüyorum. Dell 7567'yi gittim vatan da inceledim ben de bir ara bu pc düşünüyordum ama gerek ışıklandırması gerek klavye oluşumu hiç hoşuma gitmedi monster bence kat kat daha iyi bir iş çıkarmış dış dizayna gelirsek de kesinlikle yine monster derim . Bana sorucak olursanız bu iki bilgisayar arasında kalan arkadaşlar kesinlikle monster 9.2.2 tercih etmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

Nacizane fikrimi belirteyim ilk olarak t5 v13.1.1 olan gtx 1060 bilgisayarı aldım memnun kalmadım ve geri verip 9.2.2 olanı aldım ve kat kat daha iyi performans alıyorum bu iki bilgisayar arasından kullandığım için ve çok memnun olduğum için monsteri tavsiye ediyorum kesinlikle memnun kalacağınızı düşünüyorum .Oyunlarla alakalı fps ve ısınma konularına gelirsek bf1 de ultrada en düşük 44 en yüksek 70 ortalama 55 FPS de dolanıyor ısınma 82-83 derece oluyor turbo fanı açarsanız 70 dereceye kadar düşüyor. GTA 5 de MSAA kapalı diğer ayarların hepsi very high da en düşük 55 en yüksek 88 ortalama 70 fps lerde dolanıyor ısınmada en fazla 80 dereceyi gördüm. PUGB gelirsek tüm ayarlar yüksekte doku ve yeşillik ortada en düşük 50 en yüksek 85 ortalama 70 fps lerde dolanıyor ısınma en fazla 85 dereceyi gördüm turbo fanda 75 dereceye geriliyor. rainbow siege de ise ultra da en düşük 44 (sadece brezilya haritasında bu kadar düşüyor) en yüksek 80 fps ortalama 65-70 fps arasında dolanıyor ısınma en fazla 80 dereceyi gördüm ve oyunların hiç birinde drop yaşamadım. Sıkıntı yaşayacağınızı düşündüğüm tek şey hoparlör çok iyi değil çok kötü de değil ama oyun için bir laptop alıyorsanız bence hoparlörün hiçbir önemi yok çünkü kulaklık kullanacağınızı düşünüyorum. Dell 7567'yi gittim vatan da inceledim ben de bir ara bu pc düşünüyordum ama gerek ışıklandırması gerek klavye oluşumu hiç hoşuma gitmedi monster bence kat kat daha iyi bir iş çıkarmış dış dizayna gelirsek de kesinlikle yine monster derim . Bana sorucak olursanız bu iki bilgisayar arasında kalan arkadaşlar kesinlikle monster 9.2.2 tercih etmeli.

monsterde hdd ekleyince 4500 fiyat oluyor birde sitesinden kredi kartı taksitle alınca 4800 e denk geliyor aynı özellikteki dell 4,300 arada 500tl fark var

• mustafa1235 M kullanıcısına yanıt
    O kadarını bilemem hocam ama 9.2.2 gayet iyi bir bilgisayar ama aradaki 500 TL'ye değer mi onun hakkında bir şey diyemeyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bigbang61

O kadarını bilemem hocam ama 9.2.2 gayet iyi bir bilgisayar ama aradaki 500 TL'ye değer mi onun hakkında bir şey diyemeyeceğim.

en azından taksite bukadar fiyat koymasalar düşünülebilir ama okadar fark vericegime dell alır belki bir derece daha kalitesiz olur ama olsun suan aklıma en cok yatan dell özelliklere göre fiyat bakımından.
  • mustafa1235 M kullanıcısına yanıt
    Fiyat bakımından alınabilecek en iyi bilgisayar dell evet ama üzerine koyabilirseniz monsteri tavsiye ederim
  • Ya evet taksit sorunu var monsterda çok yükseliyor fiayt. o aradaki farka istediğin klavye+mouse +kulaklık+oyun alırsın ya abartmıyorum. Ben tabii zara zora bu fiyata alacağım için benim için tasarruf olacak bu. Ama eğer 1tb ekletip aynı fiyat olsaydı kesin monster alırdım ama fiyatta neredeyse uçurum oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokzillap4

Ya evet taksit sorunu var monsterda çok yükseliyor fiayt. o aradaki farka istediğin klavye+mouse +kulaklık+oyun alırsın ya abartmıyorum. Ben tabii zara zora bu fiyata alacağım için benim için tasarruf olacak bu. Ama eğer 1tb ekletip aynı fiyat olsaydı kesin monster alırdım ama fiyatta neredeyse uçurum oluyor

Seninle ayni fikirdeyim bu yuzden suan dell e kaydim

• Bigbang61 kullanıcısına yanıt
    1050ti nasıl 1060dan daha iyi performans verebiliyor ?

bu arada dell 7567 bu fiyat aralığında alınabilcek en iyi laptop

yerinizde olsam 4480 lira verip Amazondan Acer Helios 300 modelini getirtirdim 1060 ekran kartı
  • __SnakeEyes__ _ kullanıcısına yanıt
    Beni de şaşırtan o oldu hocam :) nasıl daha iyi performans alırım ama alıyorum bilgisayar da sorun vardı desem yok test soktular serviste sıkıntı yok dendi acer konusunda ben de onu düşündüm ama gümrükte sıkıntı çıkma ihtimali vardı ve sitede türkiye satış yok deniyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbang61 -- 5 Ağustos 2017; 23:8:11 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.