Şimdi Ara

Dell 7567 i5 7300hq

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    n11 de 3099 a bunuhttps://m.n11.com/dell-inspiron-7567-4b30f81c-i5-7300hq-8gb-1tb-4gb-gtx1050-156-P207603260 almayı düşünüyorum.
    Yalnız daha önce hiç dell kullanmadım. Benden önceki yorumlara az çok göz attım. Yine de sormak istedim.
    1- Bu modeli alan arkadaşlar varsa ısınma,kasma benzeri bir sorun yaşadılar mı? Genel olarak memnunlar mı?
    2- Dell servisi iyi mi? Tavsiye eder misiniz markayı?
    3- Ebrar bilgisayar güvenilir mi?
    4- Bunun yerine başka bilgisayar öneriniz var mı?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1-Bende 1050ti lı modeli mevcut soğutma performansı mükemmel.Genel olarak 10/8 diyebilirim
    2-Servise işimiz düştüğünde göreceğiz :) umarım düşmeyiz tabiki
    3-Güvenilir , sorularımı 10 dk sonra cevapladılar baya soru sormuştum , kargo 1 günde geldi ama kargonun paketi sadece baloncuklu muşambaydı daha iyi olabilirdi.

ve bu arada ,çoğu gtx 1050 li model 2 gb oluyordu , buna 4 gb koymuşlar şanslısın.
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Cevaplarınız için teşekkürler.
    Şimdi hp iade kampanyasını gördüm. Yarın arayacam. Eğer olursa hp omen i5 7300hq 12gbram gtx 1050 4gb 128gbssd 1tbhdd almayı düşünüyorum. 480 iade verilirse yaklaşık aynı fiyata geliyor. Bu bilgisayarı da tavsiye eder misiniz?
  • Krnlk-Mkn K kullanıcısına yanıt
    dell alalı 2 gün oluyor ondan önceki bilgisayarım hp pavilion 15 ti , 2014 martta aldım ve hala sorunsuz , kısacası HP de güzel marka , 3 senedir tek bir sorunu olmadı , özellikle yeni kasaları çok iyi artık hp nin. İkilimde kaldığınız her iki notebookta sizi üzmez.
  • Hocam i7 serisinde klavye aydınlatması kırmızı/beyaz olarak geçiyo.i5 serisinde de aynı şekilde mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özcann. kullanıcısına yanıt
    Chiclet arkadan aydınlatmalı klavye (kırmızı/beyaz)
    Linkteki dell i soruyorsan böyle yazıyor bilgilerinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.