Şimdi Ara

Dell 7567 (CES 2017 en iyi gaming laptop ödülü)TR ye gelir mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
8.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ABD sitesinde gördüm yeni çıkmış 799 dolardan.

http://www.dell.com/en-us/shop/productdetails/inspiron-15-7567-laptop

• gelir mi, acaba gelirse ne zaman gelir?
  • ne zaman çıktıda en iyi ödülü kaptı hemen
  • Nisan başında geliyormuş arkadaşlar dell in resmi sitesinden cevap geldi.
  • Türkiye fiyatı kaç olur acaba 😕

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Resmi sitesinden nasıl öğrendiniz? Ben de yeni 15 inç xps ler ne zman gelecwk onu öğrenmek istiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: amon26

Resmi sitesinden nasıl öğrendiniz? Ben de yeni 15 inç xps ler ne zman gelecwk onu öğrenmek istiyorum

Facebook'ta dell resmi Türkiye sayfasına mesaj attım 3 gün sonra geri döndüler.Arama kutusuna dell Türkiye diye yazarsan çıkması lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda satışı yok mu ben mi bulamıyorum.

• Maalesef ekranı çok kötü. Ekranı için ne yapılabilir ki acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Maalesef ekranı çok kötü. Ekranı için ne yapılabilir ki acaba?

neyin ekranı kötü hocam anlamadım
  • TN panel ondan bahsediyor sanırım.

7567 serisi bir kaç model notebookla geliyor.
    100 dolar arttırdıkça performans artıyor. 800-1200 arası fiyatlandırma.

1200 dolarlık olanında 4k ips panel mevcut. Diğerleri TN panel.
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaşın dediği gibi.

İstiyorsanız incelemelere bakabilirsiniz hocam çoğu kişi ekranın kötülüğünden şikayetçi. Keşke biraz daha iyi ekran olsaymış.

4K dışında bulaşacağımı düşünmüyorum.
  • Bazı ekranların iyiliği kötülüğü göreceli olabiliyor. Ama çok farkeden bir kötülük varsa ekranında, o zaman yazık olur bu donanıma. Zaten 1050 Ti olarak alınabilecek en iyi fiyatlı laptoplardan bir tanesi bu, bir tanesi de Monster şu ana kadar. MSI ve Asus çok pahalı. İnşallah biraz da dolar düşer de, çok para bağlamayız.
  • Arkadaşlar Tn panel Abartılcak kadar da kötü değil bence. Evde 2 tane leptop var biri sony 2011 de alınma IPS ekran full hd (ozmn pıyasada azdı fhd) Biri lenovo tn panel 1366 ya 768 2012 de alınma leptop. Sony nın Ips panelınde sızma felan yok. Ekran biraz daha canlı gibi. Açı konusunda sağdan soldan açısı iyi ama ekranı yukarı aşağı kaldırınca bu da berbat oluyor. Açıkcası ben Tn panel olan Lenovoda film izlemeyi daha cok sevıyorum karanlık sahneler felan daha net gibi geliyordu. Bu eskıden berı aynıydı: bırının IPS birinin Tn olduğunu bu yıl ögrendım Yani bilmeden tn yi secmişim. Ips ekran daha canlı Tn ye göre ama Tn ile oyun oynamayı da daha cok sevıyorum.

yani abartılcak kadar fark hissetmek zor. Sureklı IPS kullanan ve Tn ye gecen biri farkı anlar tabi. Ama su anda IPS lerdeki Işık sızması yuzunden TN de iyi bir seçim olabilir.

Açı konusu çok da onemlı degıl bence hepımız ekranı düz ayarlarız Laptobu onumuze aldığımızda ılk ısımız ekranı duzeltmektır. Ips olsa da olmasada. Çamur gibi felan bunlara takılmayın arkadaşlar.

Bakın Oled ekran Tv reklamlarını görürsünüz hep Siyahlardan bahsederler. Gerçek siyahlar onemlıdır. özellikle film ve karanlık sahnesı bol oyunlarda. Ips siyah konusunda kötü bana göre ben çok ınceledım Tv alırken bu konuları 6 ay kadar önce. Biliyorlar siyah kotu Ips de Oled de ozellıkle Onu övüyorlar bence :)

Ips tek bir + sı var bana Göre Canlı ve beyazları daha iyi ama - yönleri daha çok. Daha Laptop elimize gelmeden acaba Işık sızması olacakmı dıye dert et dur. Sonra gelsın Işık sızmalı SIfır makınayı gonder servise yada O ışık sızmasıyla sevmeye sevmeye kullan. Her gordugunde Gıcık ol dur :) Bakın ben Ips ekranlı Tv aldım Philips marka 4k iade ettim Samsung aldım Va panel Işık sızması testinde siyah ekran gelince ekran bildiğin kapalı gibi simsiyah. Ips de hic alakası yok sıyahla :)

Bide millet benimkinde az sızma var diye benımkınde cok var diye avunuyor. O ekranı gordugum anda benım o cıhazı elıme alasım gelmez vallahi bildin bu bir kusurdur. Bende sony laptop 2010 da cıkmıs pıyasaya ben 2011 de aldım. Sıfır sızma ozmn yapılan panel de hata yok. Sımdıkıler hep var nedense. bu bir kusurdur arkadaşlar
    Gelsin su dell ler ekran ne kadar kotu olursa olsun alacam vallahı Ips o stresinden bin kat iyi You tubeden Inceleme vıdeolarına bakın Ces 2017 vıdeoları var baya. Abartılcak kadar kotu deildir TN paneller. Bazı güçlü oyun sıstemlerı bıle hala Tn panel kullanıyorlar tabi geliştirip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maresal52 -- 2 Şubat 2017; 0:59:4 >

• Hocam şimdi dell in yeni bilgisayarları arasında işlemcileri i5 ve i7 olanlar var. Bu oyun fps performansında çok fark eder mi ? yani i5-7300HQ işlemcili ve gtx1050ti'lı dell laptopu darboğaz yapar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah kuğu

Hocam şimdi dell in yeni bilgisayarları arasında işlemcileri i5 ve i7 olanlar var. Bu oyun fps performansında çok fark eder mi ? yani i5-7300HQ işlemcili ve gtx1050ti'lı dell laptopu darboğaz yapar mı?

Render yapmayacaksan farkını hissetmezsin bile .Oyunlarda iki işlemci de aynı performansı sunar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu Dell 7567 gelsin, ekranı kötü falan diyorlar, görüş açısı falan iyi değil diye, ona rağmen alacağım çünkü alınacak başka laptop yok bu fiyata.
  • İnşallah Nisan'a kadar biraz dolar da düşer diyeceğim ama biraz zor bu ülkedeki karışıklıkla
  • up'lanması gereken bir konu olduğunu düşünüyorum...
  • Mart sonu gelecek daha, inşallah fiyatı uygun olur
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.