Şimdi Ara

Dell 7566

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/dell-gaming-firelord-7566-intel-core-i7-6700hq-2-6ghz-3-5ghz-16gb-1tb-128gb-ssd-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-b70d128w161nc-p-HBV0000030EHP
    Nasıl bilirsiniz ?
    i5 olanında aydınlatmalı klavye var yazarken i7 olanda sadece wasd ışıklandırmalı yazıyor ama hepsi ışıklandırmalı diye duyumlar almıştım doğruluğu nedir ?
    Bu fiyata alınır mı biraz daha kovalamak mı gerek ?
    (Çok fazla oyun oynamıyorum sağlam uzun ömürlü cihaz lazım) kasa kalitesi çok iyi diye baktım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu ürünü alacaksanız bence indirim kovalayın;
    GittiGidiyor %5 + Axess 100 Tl Chippuan +6 Taksit gibi;

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dell-gaming-7566-b70d128w161nc-core-i7-6700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-gtx960-win10-270546309
  • Sağolun hocam daha uygun burda

• Klavye ve ürün hakkında bilgisi olan upppp

• Ne kadar ürünü beğensemde o fiyata şimdi 1050 almak mümkün hocam.Bence yeni cikicak dell modellerini bekleyin i5 7300+ 1050 ti gelicek diyorlar nisanda.en fazla bu fiyat cıvarında olur daha fazla olmaz.Belkli bu ürünün fiyatı düşer.
  • Pweck5 kullanıcısına yanıt
    Hocam 1050 ile işim yok inan oynadığım oyunlar csgo ve lol. Benim istediğim şey uzun ömürlü sağlam bi notebook olsun beni uzun süre idare etsin. Çok sık model değişmiyorum elimdr 5 senelik laptop var bu ikinci olcak işte. Uzun gitmesini istediğim için i7 düşünüyorum ama dediğim gibi kasa kalitesi önemli ve bu cihaz sağlamlık yönünden iyi gibi

Ama nisanı beklemek mantıklı dediğiniz gibi

Bende yeni cikacak dell modellerini bekliyorum ancak fiyatlari yuksek olacak gibi his var icimde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cok guzel bir laptop ama ekran kalitesi cok kotu

• http://www.sinerji.gen.tr/dell-7566-b70d128w161nc-i7-6700hq-16g-1tb-4gb-vga-156-w10-pmu403028

Bu sitede daha uygun hocam alacaksanız

• arnold34 kullanıcısına yanıt
    Hocam satıcı iyiyse güvenilirse fiyat çok iyi

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Hocam i5 olan modelin ekranı ips değildi ve kötüydü bu cihazda ips ekran var fark etmez mi

• quote:

Orijinalden alıntı: simsekmakkuin

Hocam 1050 ile işim yok inan oynadığım oyunlar csgo ve lol. Benim istediğim şey uzun ömürlü sağlam bi notebook olsun beni uzun süre idare etsin. Çok sık model değişmiyorum elimdr 5 senelik laptop var bu ikinci olcak işte. Uzun gitmesini istediğim için i7 düşünüyorum ama dediğim gibi kasa kalitesi önemli ve bu cihaz sağlamlık yönünden iyi gibi

aynı fiyata 1050 almanız daha uzun idare etmesini saglar hocam .

edit:ayrıca i5 ya da i7 olsun ikiside bu ekran kartını rahatlıkla besleyebilecek işlemciler o yüzden bir sıkıntısını yaşamazsınız.Tam aksine i5 6300 + 1050 i7 6700+gtx960 dan daha fazla performaans verir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pweck5 -- 24 Mart 2017; 13:14:3 >
  • Bence o oyunlar için 2000 tl bile max yeter laptoplar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: simsekmakkuin

Hocam i5 olan modelin ekranı ips değildi ve kötüydü bu cihazda ips ekran var fark etmez mi

Eğer bu modelde ips ekran ve gtx 1050 ti ile gelirse bende alacağım direk, bildiğim kadarıyla tn panelle geliyor.
  • i5'li modelini hepsiburada'dan kdv indirimi ile 3100 civarına aldım. 330 liraya da samsung 850evo m2 120gb ssd taktırdım. İleri de ram takviyesi yaparım. Cihazdan memnunum ama 4bin civarlarına gtx1050'li modeller var.

Cihazın malzemesi plastik ama kalitesi bayağı iyi. Klavyesi de 2 kademeli beyaz aydınlatmalı. Tüm tuşları aydınlatıyor. Boştayken fanları çalışmıyor, sessiz. Ekran görüş açıları çok iyi değil. Ama direkt bakan için hiçbir sorun teşkil etmiyor. Görüş açıları x-ekseni boyunca bakınca gayet yeterli aslında. Ama tepeden ve alttan bakınca birkaç derece sonra hemen bozuluyor renkler. Umarım anlatabilmişimdir.
  • neksusb N kullanıcısına yanıt
    İllaki yeter kardeş ama bilgisayar mühendisliği okuyorum diğer yandan. Yukarda dedim zaten oyun için bakmıyorum

• Ras0 R kullanıcısına yanıt
    Hocam biyerlerde gördüm i7 modelde ips ekran vardı galiba iyi bi araştırmak lazım

• Saab9000 kullanıcısına yanıt
    i5 li model ssdsiz çok zorlar zaten hocam 5400rpm yavaş kalır. Kasa kalitesi iyiymiş dediğiniz gibi. 4 bin bütçeye uzun ömürlü olmak kaydıyla sağlam notebook önerilerine açığım , oyun önceliğim değil o yüzden çok yüksek ekran kartı aramıyorum

• simsekmakkuin kullanıcısına yanıt
    Birazcık daha beklerseniz dell 7567 modeli gelecek yakında. Henüz hangi versiyonlarının geleceği belli değil ama görmekte fayda var bence. En azından rakiplerinin fiyatını düşürtür.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.