Şimdi Ara

Dell 7559 vs HP Pavilion 15-BC004NT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
601
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Uzun araştırmalarım sonucu en son olarak bu iki laptop arasında kaldım siz hangisini önerirsiniz ?

• ben de bu ikisi arasında kaldım.. geçenlerde vatan bilgisayarda hp nin bu modeli 3000 tl'ye satılıyordu. onun üzerine yoğunlaştım.
    ama şimdi 3600'e satılıyor. 3600 bence o bilgisayar için çok fazla.

hp'de 2 gb ekran kartı var ama dell'de 4 gb. hem de dell 3350 tl..
    hp'nin bu modeline 3600 vereceğime gider 3350'ye dell alırım.

ama şunu söylemek gerekir, hp gayet şık bir dizayna sahip. ışıklı klavyesi var. yani pc'yi başkalarının yanında kullanınca göz alıcı olsun istiyorsanız hp alınabilir.
    ayrıca hp dvd writer da sağlıyor ilaveten.
    dell'e gelince oldukça sade bir dizayna sahip bir de siyahın içine kırmızı renk koymuşlar. göze pek hitap etmiyor bence. ayrıca klavyesi ışıklı değil.
    ama dell'de hem 4 gb ekran kartı var hem de subwoofer var pc'nin altında.

tamamen sizin pc'den beklentinize kalmış bir durum. tasarıma önem veriyorsanız hp bilgisayarlar oldukça şık. ama fiyat / performans olsun, biçimi çok önemli değil diyorsanız dell tavsiye ediyoum. ayrıca biçimi hiç önemli değil diyorsanız monster abra bilgisayarlar da yakın fiyat aralığında güzel özelliklere sahip.

araştırmalarımda ulaştığım sonuç bunlar.. başka arkadaşlardan da fikirlerini bekliyoruz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeni-hesap -- 24 Ağustos 2016; 11:39:41 >

• 7559 bakabilirsin veya alabilirsin
  • Kesinlikle Dell almanı tavsiye ederim HP GTX960M koymuş ama hiç gaming yazısı göremessin bu konuda bir iddiaları bile yok.Ayrıca internette araştır en çok arıza veren laptop markalarına HP zirvede.

Dell ise öyle değil oyun için olduğunu iddia ediyor ve kasa kalitesi HP den daha iyi olduğunu duydum.

Laptop için soğutma çok önemlidir ve ben yine HP için olumlu bir yorum görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PisPiyon -- 24 Ağustos 2016; 11:46:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PisPiyon

Kesinlikle Dell almanı tavsiye ederim HP GTX960M koymuş ama hiç gaming yazısı göremessin bu konuda bir iddiaları bile yok.Ayrıca internette araştır en çok arıza veren laptop markalarına HP zirvede.

Dell ise öyle değil oyun için olduğunu iddia ediyor ve kasa kalitesi HP den daha iyi olduğunu duydum.

Laptop için soğutma çok önemlidir ve ben yine HP için olumlu bir yorum görmedim.

Hp bugün elime geçti. Rise of the tomb raider, Evil Within, AC Syndicate ve Dying Light oyunlarını denedim, hiçbirinde ne işlemci ne de ekran kartı 71 dereceyi geçmedi. Soğutması gayet başarılı ancak fanlar haliyle sesli çalışıyor.
  • Blackdanger_99 B kullanıcısına yanıt
    Fan sesi o kadar önemli degil hocam sogutsun oyunları rahat açsın yeter
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Dediğim gibi soğutması gayet başarılı. Ama fan sesi fazla, oyunlarda kulaklık takmanız gerekebilir. Oyunun sesini bastırabiliyor.
  • Hocam kararımı kesin verdim gibi %90 bütçem artarsa dell 7559 artmassa hp alıcam
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Ebrarbilgisayar'da dell 7559 128 gb ssd'li ürün 3250 lira gibi bir fiyat. HP gibi sorunlu bir marka yerine Dell öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ebrardan alıcam zate ama ssdli almıyacagım harddiskli alıcam 128 gb ssd yetmez ve ssd ye o kadar pek ihtiyacım yok. Bide illa ebrarı aramam mı lazım legen panel mi diye ? yoksa modelinden felan anlaşılabiliyormu ?
  • PisPiyon kullanıcısına yanıt
    Gördüm görmedimle olmuyor o işler kardeşim.Saçma sapan yorum yapıyorsun.Laptop gaming laptop.Her yerine gaming gaming gaming mi yazsın adam.Ve ısınmıyor dell ise binlerce sorunla yaşıyor
  • en son yorum 1 yıl önce yazılmış ama hp 15bc004nt alan arkadaşlar şu anda memnun mu? özellikle ısınma açısından soruyorum. ve mümkünse speedfan ile fan hızlarını çekip gönderebilirler mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.