Şimdi Ara

DELL 5521 Fan hızı Düzeltme !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
4.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5521 kullanıyorsanız ve i5 işlemcili bir model ise biliyorsunuz ki bilgisayar açılır açılmaz fan maximum hızda çalışıyor.Yeni çıkan BIOS update ile sorun tamemn çözülmüştür.Fan hızı artık sessiz seviyede çalışmaktadır.Çalıştırıldı ve denendi.Gönül rahatlığı ile A06 model BIOS update yapabilirsiniz.

Sitesinden daima bu tip güncellemeleri tavsiye ederim.

5521 BIOS A06 04.03.2013

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gatetrans

Arkadaşlar 5521 kullanıyorsanız ve i5 işlemcili bir model ise biliyorsunuz ki bilgisayar açılır açılmaz fan maximum hızda çalışıyor.Yeni çıkan BIOS update ile sorun tamemn çözülmüştür.Fan hızı artık sessiz seviyede çalışmaktadır.Çalıştırıldı ve denendi.Gönül rahatlığı ile A06 model BIOS update yapabilirsiniz.

5521 BIOS A06 04.03.2013

Saygılar...

Benim cihaz geçen hafta servisteydi ama düzeltemeden geri yolladılar. Daha dün gönderdikleri cihaza bios güncellemesi
    yapmamaları ya da yaptılarsa bile bir işe yaramaması tuhaf değil mi sence?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreoven

quote:

Arkadaşlar 5521 kullanıyorsanız ve i5 işlemcili bir model ise biliyorsunuz ki bilgisayar açılır açılmaz fan maximum hızda çalışıyor.Yeni çıkan BIOS update ile sorun tamemn çözülmüştür.Fan hızı artık sessiz seviyede çalışmaktadır.Çalıştırıldı ve denendi.Gönül rahatlığı ile A06 model BIOS update yapabilirsiniz.

5521 BIOS A06 04.03.2013

Saygılar...

Benim cihaz geçen hafta servisteydi ama düzeltemeden geri yolladılar. Daha dün gönderdikleri cihaza bios güncellemesi

Update daha yeni çıktığı için bir önceki versiyonda fan hızı düzeltmesi yoktu.Şimdi sen yaparsan düzelmiş olması gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emreoven

quote:

5521 BIOS A06 04.03.2013

Saygılar...

Update daha yeni çıktığı için bir önceki versiyonda fan hızı düzeltmesi yoktu.Şimdi sen yaparsan düzelmiş olması gerek.

evet düzeldi gerçekten sağolun ama bunu yetkili servisin akıl edememiş olması çok garip çünkü güncellemenin çıktığı tarihte cihaz hala servisteydi.

• servis hiç bakmamış bile olabilir, bios update çoğu sorunları çözebiliyor, bir arkadaşımın fanı hiç çalışmazken bios update yaparak çözmüştük..
  • HARİKASINNNNN :D bunun için pc değiştirmiştim :D
  • bios uptade nası yapılacak. birde 8730 ekran kartı driverini sonradanmı yükledeniz . alet ilk açılışda bole bir hata verdide.
  • ekran kartı hatasını banada verdi. son sürümü yüklee gayet guzel çalışır. bios guncelleme için:

http://forum.donanimhaber.com/m_72508294/mpage_1/f_/key_//tm.htm#72508294

Tıkla!!!

• Herkeste var bende yok bu sorun
  • bugün aldım bu pc den fan sesi baya canımı sıkmıştı Allah razı olsun düzeldi şimdi
  • A14 bios guncellemesi gelmis. O yuklu ama pc ilk gunlerine döndü. Traktor misali. Biosda fan hizi ayar yerinide bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.