Şimdi Ara

dell 2711 macbook pro bağlantı sorunu yardımmmm....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 39 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 20
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • grafiker (3 mesaj) psleda (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Tablet (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Harici Bileşenler >> Monitör >> dell 2711 macbook pro bağlantı sorunu yardımmmm....
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1964 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Selam herkeze macbook pro retina displayden dell in 2711 ultra sharp serisine native çözünürlük alamıyorum hangi kabloyu denediysem olmadı. Malum macbook prolarda HDMI ve thunderbolt çıkışları var. 1080P sorunsuz alıyorum ama 2540 alamıyorum. Netten biraz araştırdım lakin bir çözüm buamadım aranızda yardımcı olabilecek varmı acaba ???
    Şİmdiden teşekkürler.

|
    |
    Merhaba,
    Apple bilgisayarlarda 2560 x 1600 veya 2560 x 1440 çözünürlük alabilmeniz için thunderbolt veya mini displayporta a bağlanan linkteki adaptörden kullanmanız gerekiyor;

U.S.A Apple Store link

Bilkom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psleda -- 1 Şubat 2013; 21:46:30 >
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: psleda

Merhaba,
    Apple bilgisayarlarda 2560 x 1600 veya 2560 x 1440 çözünürlük alabilmeniz için thunderbolt veya mini displayporta a bağlanan linkteki adaptörden kullanmanız gerekiyor;

U.S.A Apple Store link

Bilkom

Minidisplayport display port iyi bir kablo bulsak olmazmı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1964 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: psleda

Merhaba,

U.S.A Apple Store link

Bilkom

Evet sorunumu çözdüm @Psleda o dediğin kabloya gerek yok birtane minidsiplay porttan display porta çevirici aldım 35 TL ye ve tataammm sorun çözüldü. benimgibi sorunu olan var ise nereden aldığımı özelden PM atabilirim gidipte apple a 240 TL ye bayılmaya gerek yok.
    Saygılar herkeze...
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Radyo Dinle
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.