Şimdi Ara

Dell 27' S2721DGFA 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 Nano IPS QHD 5.999,00 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
11.214
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Güzel ekran ama fiyatı benim için çok :)

• geek90 kullanıcısına yanıt
    Indirime girerse almak lazim cidden iyi birseye benziyor. Xbox series x + bu ile rahatca pc gibi kullanilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski fiyatına geri döndü...

• magi34 kullanıcısına yanıt

Okula dönüş kampanyası ile tekrar indirime geçecektir.

Gerçekten çok iyi bir monitör. Bunu almadan önce 4 adet monitör denedim, LG, Gigabyte viewsonic etc. Ama hiçbiri Dell in verdiği görüntü netliği ve text kalitesini vermedi.

23.08.2021 tarihinde itopyadan evdeki PC için almıştım 2999 TL ye. Çok beğendiğimden aynı modeli ofis için de aldım.

Yalnız tek fark, evdeki model: S2721DGF ofisteki model: S2721DGFA . Tam olarak ne fark var bilmiyorum. Sanki yazılım güncellemesi.

Aslında bütçem elverseydi, 32" modelini alacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geek90 -- 15 Ağustos 2022; 16:19:6 >

Hocam aradaki fark "A" Avrupa enerji standartlarına göre yapılıyor, watt ı biraz daha düşürülüyor. Aynı ürünler performansta fark yok.

hocam ne zaman indirime girecek biliyor musunuz?

• Sheva24 kullanıcısına yanıt
    Ps5 2k güncellemesi gelecek hocam beta olarak güncelleme sunuldu , sorun çözülür 2k kullanılır ps5 ilede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenzeL_28 -- 15 Ağustos 2022; 18:11:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • murattekno kullanıcısına yanıt
    Ben iki hafta önceki gece indiriminden 5999 TL ye almıştım ve geçen perşembe günü tekrar indirime geçti aynı fiyattan. Tahminim ay sonu ve Eylül başı okula dönüş indiriminde tekrar olacaktır.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

hocam hayırlı olsun, sizce sorun çıkartır mı ütopya burdaki arkadaşlar beni biraz korkuttu da birde size bir bir soru sorayım;

benim gaming laptop var, bunu monitöre bağlasam 2k görüntü de monitör de ki kaliteyi mi alırım yoksa benim laptop ekranında ki kaliteyi mi? benim laptop biraz vasatta ekranı :(

Ben iade ettiğim Gigabyte monitörü İtopya'dan almıştım herhangi bir sorun yaşamadan iade aldı, itopya. İtopyadan satın aldığım her iki Dell monitörde de herhangi bir sorunla karşılaşmadım, ölü pixel IPS glow vs. Kargolama da gayet başarılı idi. (İtopya kargo departmanı monitör kutusunu birkaç kat pata pat naylona sarıp kargoya vermişler, kutuda herhangi bir deforme falan da yoktu)

Dell monitörlerde kolay kolay sorun yaşamazsınız. Oğlumun kullandığı çift monitörlerden biri 27" diğer 25" Dell ikiside (Her iki monitörü 4 yıldır kullanıyor). Yani evimize giren 4 Dell monitörde çok şükür hiçbir sorun yaşamadık.

Gelelim laptop işine. Eğer laptop'ın ekran kartı iyi ise, bence pek de sorun olmaz. Oğlum iş laptobını bazen Dell monitöre bağlıyor, görüntü olarak bir kayıp yaşamadığını söylüyor. Dediğim gibi bu ekran kartınıza çok bağlı.

Kolay gelsin.

Denediğiniz Gigabyte monitor G27Q modeli miydi acaba? G27Q ile Dell'in bu modeli arasında kaldım da, siz 2'sini de kullandıysanız yorumlarınız çok faydalı olur.

• S2721DGF monitörü 25.09.2021 tarihinden itibaren sistemimde kullanıyorum. Ben de itopya'dan almıştım, o zamanki fiyatı 2.899₺ idi. Keşke şu özelliği de olsaydı diyebileceğim bir yanı yok, süper bir monitor. renkleri canlı, ışık süzmesi ve ölü piksel de çıkmadı. hardware unboxed inceleme videosu da var kesinlikle öneririm. şimdi 6bin tl ye satılıyor olması üzdü ama aradan geçen 1 yılda fiyatı 2 veya 3 katına çıkmamış ne var hayatımızda diyerek yorumumu sonlandırıyorum.

• Aravil A kullanıcısına yanıt

İade ettiğim monötör bu ---> GIGABYTE 27" M27Q 170Hz 0.5ms 2xHDMI DP HDR USB-C USB IPS QHD KVM Freesync Premium Gaming Monitör

Text inanılmaz kötüydü. Renk hız falan fena değildi ama text Denemediğim ayar kalmadı. İnternet forumlarında benzer sorunu yaşayanlar olmuş. Fiyatı ara sıra 4900 TL falan düşüyor.

İkinci Dell i almadan önce amazon dan 31 Mayıs 2022 tarihinde LG UltraGear Ergo 27GN88A 27 inch Gaming Monitor - QHD 2560x1440, Nano IPS, 144Hz aldım, 5399 TL ye. Gerçi biraz IPS glow vardı ama, ergo ayak ksımı çok hoşuma gitmişti. Ancak monitör 40 gün sonra kapandı bir daha da açılmadı. Amazon servis raporu falan istemeden ve herhangi bir sorun yaşatmadan iade aldı. İstersem değişim yapabileceklerini söylediler. Ama monitörden soğudum bir defa.

1 Ağustos da İtopyada bunu indirimde görünce tekrar sipariş verdim.

Kesinlikle tavsiye ederim. Şu an bu satırları Dell 27" S2721DGF kullanarak yazıyorum.

Not: Dell 27" S2721DGFA 3 yıl garantili.

Hocam, Dell gerçekten text konusunda çok başarılı ben bu kadar fark olacağını düşünmüyordum.

çok teşekkür ederim cevabınız için, en yakın zaman da alacağım.

Monitör tekrar indirimde. Bilginize.

www.itopya.com
    Dell 27" S2721DGFA 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 Nano IPS QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör | ITOPYA
    https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgfa-165hz-1ms-2xhdmi-dp-hdr400-nano-ips-qhd-freesync-premium-pro-pivot-gaming-monitor_u19989
  • Arkadaşlar merhaba, monitörü geçen yıl 3000 TL ye alanlardan biri de benim. O zamanın parasıyla 300 Euro'ya yakın bir para yapıyordu. Aşağı yukarı fiyat yine aynı yerde. Monitörde siyahlar bazen can sıkıcı olabiliyor fakat bu para ile alacağınız her monitörde bazı kırpılmalar söz konusu olduğunu bilmelisiniz. Bu para için alınabilecek (hatta 500 Euro'ya kadar) en iyi monitör s2721dgfa'dır. Ütopya üzerinden aldığınız monitörü Dell servisinde ölü piksel olması durumunda değiştirebilirsiniz(yukarıda da bir arkadaşımız bahsetmiş). Monitörü aldığımda ibare kısmında dgf yazıyordu, fakat kutusunda dgfa olduğu belirtilmektedir. Yani alacağınız monitör Avrupa pazarına sunulan monitör. Monitör İstanbul'daki aileme postalanıp, ardından 700 km ile otobüs ile İstanbul'dan bulunduğum yurt dışı şehrine getirildi. Hala sapa sağlam :)
    Herkese iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnsanlara boşuna önermedik değil mi dell alın diye diğerlerinde çok sorun çıkarken bu monitörlerde çok ama çok nadir çıkar ölü piksel ışık sızması sorunu ghaosting sorunu vs karşılaşmazsınız

Web Klasöryoutube
    DELL 27" S2721DGF 165Hz 1ms 2xHDMI DP QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör Artıları 1.lg nin kullandığı hızlı 1ms tepki süreli Ips 27 inç panel 2.Geniş renk gamutu dci p3 %98 parlak ekran 3.2k çözünürlük 165 hz tazeleme oranı 4.Amd fresync premimum pro ve Nvida gysnc desteği akıcı ve ekran yırtılmaları olmadan oyun deneyemi 5.HDR 400 desteği çok iyi olmasada iş görüyor 6.Arka panel aydınlatmalı 7.Muhteşem sade ince tasarım çerçevesiz ekran vidasız Kolay kurulum tak çıkar 8.geniş arayüz Tuşlu basit kullanım Eksileri 1.Hdr 600 veya 1000 olabilirdi ama hdr 400 girişin üstü olduğu için yeterli 2.Türkçe dil desteği olmaması 3.240 hz olsaydı çok daha hızlı bir monitör olurdu 4.Monitör Tepki hızını extreme alınca ghosting hayaletlenme oluyor ki bu sorun neredeyse tüm monitörlerde var ● EN ÖNEMLİSİ : Monitörde kesinlikle ne ıps glow ışık sızması sorunu ne de ölü piksel sorunu var ne de flicker sorunu çok memnun kaldım.Panel kalitesi tartışmasız en iyilerinden Monitörü kesinlikle tavsiye ederim. Puanım ☆☆☆☆▪︎9▪︎☆☆☆☆
    https://www.youtube.com/watch?v=mTaLt2zHArk&t=695s
  • quote:

Orijinalden alıntı: geek90

Monitör tekrar indirimde. Bilginize.

www.itopya.com
    Dell 27" S2721DGFA 165Hz 1ms 2xHDMI DP HDR400 Nano IPS QHD FreeSync Premium Pro Pivot Gaming Monitör | ITOPYA
    https://www.itopya.com/dell-27-s2721dgfa-165hz-1ms-2xhdmi-dp-hdr400-nano-ips-qhd-freesync-premium-pro-pivot-gaming-monitor_u19989
    Hocam teşekkür ederim, geçen sefer ki gibi 5999 degil 6999 benim de bütçe malesef eskisine göreydi, beklesem sizce aynı fiyata düşer mi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.