Şimdi Ara

Dell 24 Monitor S2419H Alınırmı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir almak istediğim ve çok beğendiğin iş yerimde kullanmak için başlıkta belirtmiş olduğum monitör Dell 24 S2419H kodlu ürün çok hoşuma gitti dahili hoparlörü de mevcut fakat bu monitör mat ekrana sahip değil parlak ekrana sahip kesinlikle oyun vs oynamayacağım günlük internet kullanımı proğram vs bu monitörde premium hoparlör bulunuyor ödüllü Waves MaxxAudio ® ile profesyonelce ayarlanmış çift 5 W hoparlörler sipariş geçtim 1259 TL ye iptal edebilirim ama henüz kargoya verilmedi Ürün linki :https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/dell-s2419h-23-8-60-hz-5-ms-2xhdmi-full-hd-ips-monitor_pdp_546576108

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can_R6 -- 19 Mayıs 2020; 0:38:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Can_R6 kullanıcısına yanıt
    Oyun için kullanmayacaksanız bu kadar para vermenize gerek yok bence .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar bu monitörü bende merak ediyorum.göz yormama açısından nasıldır özelliklerinde 60 hz yazıyor oyun içinde kullanılmaz mı?
  • atabeyyy A kullanıcısına yanıt
    Dell monitörde arıza durumunda ertesi iş günü yeni ürün gönderiyor ve yerinde destek hizmeti var bütce konusunda sıkıntım yok 6 taksit ile aldım zaten henüz ulaşmadı elime sadece bu panelin mat değil de parlak olması kafamı karıştırdı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.