Şimdi Ara

silinebilir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 17 Nisan 2022; 1:15:46 >

• ben kullanmadim ama genelde herkes kingston diyor, online satis yapan hepsiburada gibi yerlerde arattir yorumlara bak yine sen : )
  • Kingston
  • Anladım.Herhangi bir uyum problemmi v.s. olmaz değil mi herhangi bir markanın 1gb 667mhz notebook ram'ini kullanabilirim yani...???
  • Kingston almanı tavsiye ederim en nihayetinde bilindik bi marka.Dell 1520 lerde arkada bir tane ram slotu bir de klavyenin altında var senin makinanın rami 2*512 ise birini iptal edip 1,5gb yaparsın diğer rami değiştirmek için servise göndermeni tavsiye ederim elin çok yatkın değilse biraz riskli olur açmak
  • ne yani 2x512mb mı ram'ler.
    ben tek 1gb zannediyorum
  • dostum o belli olmuyo kestirmeden aç bak neymiş... genelde türkiyedeki distribütörler 2x olarak koyuyor ... ama 1 x 1gb de olabilir tabiki seninki... esasında aç markasına da bak aynı markadan almaya çalış çakışma yapar falan allah korusun :)
  • peki arkadaşlar kalvyenin ordaki ram slotuna nasıl ulaşıyoruz bu konuda elinizde kaynak var mı, yada bilginiz var mı nasıl yapıldığı konusunda...
  • Cihazı açmadan bakmanın kısa yolu CPU-z programı ile "SPD" sekmesinde slot 1 ve slot2 2sindede ram gözüküyorsa 2x512 dir. tek slot ta 1024 gözüküyorsa tektir.Takılı ramle ilgili diğer bilgileride görebilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.