Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    soğutucunun işe yaradığını hiç görmedim güzel bir temizlik yapın termal macunu sıradan bişey yaptıysanız işe yaramaz kaliteli bir termal macun alıp sürün bende yeni temizlik yaptım baya farketti
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

soğutucunun işe yaradığını hiç görmedim güzel bir temizlik yapın termal macunu sıradan bişey yaptıysanız işe yaramaz kaliteli bir termal macun alıp sürün bende yeni temizlik yaptım baya farketti
    Tamamdır hocam, macun öneriniz var mı fiyatı aşırıya kaçmadan

Bir de bakım sonrası laptop nasıl kullanılmalı, soğutma sağlığı açısından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, aynı sizin gibi bu leptobu kullanıyorum, bios versiyonum 1.2.9 . Yeniden başlata tıklarken shifte basılı tutup UEFI modundan biosa giriş yapabiliyorum fakat; klasik yol olan leptobu açarken DELL logosu çıkmıyor ve F2 ye basıp biosa giriş yapamıyorum yardımcı olabilecek biri var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Makrosoft -- 13 Mayıs 2020; 5:11:58 >
  • merhabalar, 7559 laptopum ile 5. seneme girmiş bulunmaktayım ama büyük bir sorunum var ekran ile alakalı temassızlık tarzında ileri geri hareket ettirince gidip gelen titreşen screen flicker de denilen bir sorun. Bu sorunun kaynağı ekrandan mı kaynaklanıyor yoksa lcd kablodan mı tam emin olamadım ama maliyet açısından az olsun diye kablo siparişi vermiştim aliexpress'ten o da elime ulaşmadı. Şu an cihazı verimli bir şekilde kullanamıyorum bu kabloyu yerel olarak temin edebilir miyim malum karantina dönemindeyiz yurtdışı hem sıkıntılı hem uzun sürüyor
  • Makrosoft kullanıcısına yanıt
    pm den belirttim ama burayı okumamıştım uefi boot üzerinden biosa girebiliyorsan bios ayarlarını default yapmayı dene birde hdd yi sök öyle aç cihazı o şekilde biosa girmeyi dene eğer giriyorsa hdd den kaynaklıdır hdd yi taşınabilir hdd kutusu varsa başka pc ye bağla önemli dosyalarını al ve biçimlendir geri takıp sistem yüklemeyi dene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    ben bundan kullanıyorum 1 yıl falan oldu alalı küçük ama en az 10 kez kullanırsın
    https://www.vatanbilgisayar.com/xigmatek-powerful-thermal-macun.html
  • Merhabalar laptopa ssd takviyesi yapmak istiyorum ikinci bir ssd portu var mı acaba eğer yoksa hdd değişmeyi düşünüyorum hangi hdd almalıyım 2tb olacak şekilde

• ismai.l İ kullanıcısına yanıt
    2. SSD portu yok en basit şekilde cihazın arka kapağını söküp bakabilirsiniz
  • Merhaba 2 senedir bluetooh bağlantı sorunu var bilgisayarda ne yaptıysam bağlanamıyorum(hoparlörü hiç görmüyor, tv'yi görüyor onada bağlanmıyor) kronik sorunlumu acaba en guncel yada kullandıgınız bluetooth sürücüsü hangisidir.
  • orphaned_land kullanıcısına yanıt
    kronik olduğunu sanmıyorum ben telefon farklı modeller ve ps4 gamepadini bağlıyorum hemde 2 adet hiç sorun olmadı şimdiye kadar extra sürücü kurmadım windows 10 kendi ne kurduysa o kurulu

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 17 Mayıs 2020; 22:42:56 >
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler sürücüyü bulamadım kaldiki,Intel sürücülerini yüklememe rağmen ve Bluesoleil'i kaldırmama rağmen yine aynı sorunla karşılaşıyorum.  -Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

• orphaned_land kullanıcısına yanıt
    tüm bluetooth sürücülerini silin sonra windows update ile aratın kendi bulsun yüklesin
  • Fanları üstten temizledim, şu an temiz görünüyor ama yük altında cpu 100 dereceleri gördü.
    Şu sıralar havalar 40 dereceye ulaşıyor ama ondan olacağını sanmıyorum, yazılımsal olabilir mi acaba yoksa macun gereksiniminden mi

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    anormal bişey yok boşta 40 larda geziyorsa sorun yoktur yükte 100 e çıkması normal bende yaptım şimdi testi aynı sizin gibi çıktı macundan önce boşta iken 60 larda geziyordu ayrıca AIDA64 baya zorluyor PC'yi oyunlar vs onun kadar zorlamaz
  • sezar61 kullanıcısına yanıt
    Hatam sürücüleri sildikten sonra PC yi yeniden başlatmakmış, teşekkürler.

• Merhabalar, bilgisayarın ekranını ileri geri oynatınca ekranda ince çizgiler oluyor, bazen ekran tamamen siyahlaşıyor. Ekranı tekrar eski haline getirince görüntü akışı devam ediyor. Bunun sebebi ne olabilir? Ekrana görüntü aktaran kablo ile alakalı olabilir mi? Not:Bilgisayar 4.senesindedir.
  • mustafa2936 kullanıcısına yanıt
    hocam aynı sorun bende de vardı. aliexpress den yaklasık 2 ay önce fan siparişi verdim. çift fan 75 tl ye geldi. Şuan ptt şube de bayramdan sonra alıp takıcam inşallah

• ismai.l İ kullanıcısına yanıt
    1 tb HDD haricinde bir adet m2 SSD slot u var. Samsung 860 evo m2 sata ssd almanı tavsiye ederim. Boyut olarak da uyumlu ben aldım memnunum.

• sir-newton S kullanıcısına yanıt
    pc nin alt kapağını açın üstteki vidaları sıkıştırın gevşemiş olabilir birçok kişi bu yüzden ya menteşeleri kırdı ya da ekrana görüntü kablosuna zarar verdi genelde fabrikasyon vidaların sonrada gevşemesinden oluyor iyice sıkın sonrasında gevşeme olmuyor ilk aylarda farkedip sıktım o gün bugündür sorun yok çok şükür
  • xb455 X kullanıcısına yanıt
    Fan değişimi yapmak için sırayla neleri çıkarmamız gerekiyor yardımcı olur musunuz? (hdd batarya klavye wifi kartı gibi..)

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.