Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (458. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.333
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu içi arama var ışıklı klavye yazın linkli olan çıkar aramalar içinde ben pc de favori eklemiştim lazım olur diye ama işteyim şu an gönderme şansım yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben de 2 sene önce klavyemi bozup yeni klavye almak için n11, gg gibi sitelerden bakmıştım, kalitesiz olacağını düşünüp servisten 425 lira gibi bi ücrete satın almıştım, şimdiki aklım olsa kesinlikle o kadar para vermem. AliExpress'den ışıklı klavye bakın isterseniz
    Edit: şimdi klavyeyi satın aldığım linke baktım da 55$ + kdv olmuş, şu fiyata bakar mısınız.
    https://www.dparca.com/kybd-102-turk-m14nxc

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.hüseyin -- 2 Eylül 2019; 12:51:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m.hüseyin kullanıcısına yanıt
    bunu alacağıma 5 tane çakma eskitirim daha iyi. teşekkürler hocam

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam zahmet oldu

• Anakart satan var mı? Özelden ulaşın lütfen.

• Arkadaşlar 128 lik ssd yetmiyor da 240 a yükselteyim dedim. Linkini vereceğim ssd bizim cihaza uygun mudur? Daha önce kullanan varsa yorumlarını almak isterim.

https://urun.n11.com/hard-disk/ocz-toshiba-rc100-240gb-nvme-m2-ssd-1600-1100ms-thn-rc10z2400g8-P138202580

• kartalemin3456 kullanıcısına yanıt
    bizim ssd ler m2 olduğu için uyumlu ancak videosunu inceledim bizdeki ssd ye göre kısa geldi bana ürün yorumlarını da okuyunca kısa olduğu kesinleşmiş oldu yani alır takarsınız ancak vidalama yapamayabilirsiniz boyutlarını araştırıp öyle alın
    Hocam boyut bilgileri şu şekilde.

https://hizliresim.com/P7zkZb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartalemin3456 -- 15 Eylül 2019; 23:39:55 >
  • kartalemin3456 kullanıcısına yanıt
    hocam en iyi bu resim açıklıyor bizdeki ssd 2280 formunda ona göre bir fikir edinebilirsin

Anladım hocam sadece 2280 olanlar uyumlu o zaman.

• Çinden almistim ben 53tlye led klavye 3 yıl olacak hic bir sorunu yok. Orjinalide duruyo kutusunda.

• Hocam ne yaptınız acaba, çözebildiniz mi sorunu? Benim de W tuşu yerinden çıkıp duruyor. Çok basmaktan sanırım, metal dişler plastik menteşeyi aşındırmış.

• rdmbkmzc kullanıcısına yanıt
    klavye alacağım ama 1 tuş için para vermek istemiyorum. harici klavye ile devam ediyorum şuanlık.

• Arkadaşlar bu adaptörün laptopa girdiği kısımdaki mavi ledin olduğu yerdeki kablo gevşemeye başladı.Forumda bununla ilgili mesaj vardı ama bir türlü bulamadım yardımcı olur musunuz?
  • onbindolar kullanıcısına yanıt
    kablo dışındaki kısa koruma ise hiçbir zararı yok
  • Selamlar

LCD kasasını, menteşeleri ve alt kasayı komple değiştirdim. Merak edenler için paylaşmak istedim. Üst kasa ve menteşeyi aliexpressten aldım en geç gelen 25 günde geldi her parça için 11 TL vergi ödedim. Alt kasayı sahibindeni takip ederek aldım. İlk günkü gibi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 7 Ekim 2019; 1:52:46 >
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun iyi iş çıkarmışsınız

Diğer arkadaşlar için söylüyorum menteşeler ile ilgili en ufak bir çatırtı patırdı duyduğunuzda arka kapağı sökün ve fanların üzerindeki vidaları iyice sıkıştırın sorun düzelecektir

• Merhaba, laptopun performans gerektiren işlerde çok ısındığını, fan sesinin arttığını ve oyunlarda bariz performans kaybı yaşadığımı farkettim. Geçen sene aynı sorundan garantiye vermiştim ve bakımlarını yapmışlardı, şu an garantisi yok, ne yapmamı önerirsiniz?
  • Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    temizlik ve macun yenilemesi için güvendiğiniz bir bilgisayarcı varsa ya da yetkili servisten ücreti mukabilinde bakımını yaptırabilirsiniz. tabi bu dediklerinizin toz ve macunun kaybolmasından kaynaklandığını varsayıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.