Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (418. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sametykcll

Cihazınız hayırlı olsun
    Bence onun yerine 3600 TL'ye GTX 1050 ekran kartlı, İntel i7-7700HQ işlemcili bir Monster Abra A5 V11.1 de alınabilirdi (Windows 10 lisansı olmamasına ve 8 GB daha az RAM'li olmasına rağmen). Fakat 7559 da kötü bir seçenek değil.

Gerçi Abra A5 V11.1 daha yeni olduğu için onu şu sıralarda almak biraz daha riskli, sonuçta 7559, hata güncellemeleri yapılmış, çok fazla kullanıcı değerlendirmesi yapılmış bir cihaz.

Cevap icin tesekkurler . Bende pc yi aldiktan sonra monsterin sitesinde o pc nin fiyatini gordum sonradan biraz pismanlik oldu acikcasi ama 3600 degil 3800 lira sanirim fiyat olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sametykcll kullanıcısına yanıt
    Hocam arka kapagı açmakta bi problem felan olmaz dimi garanti bozulmaz diye biliyorum ama emin olmak için gine soriyim dedim :)
  • pc yi alalı 4-5 ay oldu. video izlerken, nette gezinirken saniyelik takılmalar olmaya başladı. daha önce başına gelen oldu mu? format işe yarar mı acaba
  • Beyler GeForce Experience güncellemesi mevcuttu. Güncelleme yaparken eski sürüm kaldırılıyordu ama o sırada hata verdi. GeForce Experience hem silindi hemde güncel sürümü yüklenmedi. Manuel olarak GeForce Experience yükleyebiliyoruz değil mi?
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt
    Evet yüklersin
  • Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt
    Takılıncada anlık ses geliyor büyük ihtimalle. Dell ürünlerinin bir kısmında olan bir durum en çok da bu cihazda oluyor sanırım. Dell Support Assist'i kaldırın sorun çok büyük ihtimalle düzelecektir.
  • Great.Wave kullanıcısına yanıt
    Evet ses de çıkıyor. Dell Support Assist'i kaldırıp yeniden başlattım ama durum hala aynı. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhabalar.

Bugün nette gezerken önce klavye tepki vermemeye başladı sadece mouse çalışıyordu. Daha sonra da mouse ile bilgisayarı kapattım fakat şimdi bilgisayar ekranı kapalı olmasına rağmen power düğmesi açık ve işlemci çalışıyor. Bilgisayar kapanmıyor anlayacağınız. Ne yapmalıyım arkadaşlar öneriniz ne olur? Dell'i ve koçsistemi aradım fakat cevap alamadım.

• bakone B kullanıcısına yanıt
    Güç tuşuna basılı tutarak kapatmayı deneyin.
    Bendede olmustu 2-3 sefer
    Güç tusuna basılı tutarak kapattım geri açtım sıkıntı olmadı.
    Buga giriyor herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakan0725

Güç tuşuna basılı tutarak kapatmayı deneyin.
    Bendede olmustu 2-3 sefer
    Güç tusuna basılı tutarak kapattım geri açtım sıkıntı olmadı.
    Buga giriyor herhalde.

Hocam baya basılı tuttum denedim ama tepki vermiyor anlamadım. Kaldı gitti bilgisayar. Şarjının bitmesini bekliyorum oturdum.

• bakone B kullanıcısına yanıt
    Cozum cok ya arka kapagi ac zaten garintiyi bozmuyo

Sök batarya kablosunu bekle 10sn sonra geri tak.

• suleymanbegic kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.
    Monster'ın sitesinde 3900 TL fakat N11'de 31 Mart'a kadar kampanyada 3600 TL'ye satılıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar forza horizon 3 oyununda 30 dkda bir oyundan atiyor basina gelen oldu mu hic. sistem mi yetmiyor acaba

• Arkadaşlar ekranda böyle bir sorun oluştu, başına gelen var mı?

Bembeyaz bir arkaplan açınca bu kadar bariz belli, siyah arkaplanlarda pek belli değil.

• arkadaşlar video izlerken anlık takılmalar oluyor sürekli ses falan gelmiyor eskiden yoktu yeni yeni olmaya basladı. Sesli donma değill !! ayrıca tam ekran olduğunda donma yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdmert11 -- 16 Mart 2017; 1:47:47 >
  • Merhaba arkadaşlar bende son zamanlarda youtube videolarında tam ekrandayken seste kesinti olmadan görüntüde donmalar yaşıyorum sebebi ne olabilir.?
    Birde cihazıma ssd ve ram güçlendirmesi yapmak istiyorum yaptığı takviyeleri sorunsuz çalışan arkadaşlar hangi modelleri kullandıklarını paylaşabilirmi?
  • Arkadaşlar windows 10 daki kamera uygulamasını açınca simsiyah ekran geliyor, kamera çalışmıyor. Nedenini bilen var mı? Sİtede kamera driver ı da yok
  • geri verdim kurtuldum agalar,bir daha tövbe laptoba çok para vermem oyun amaçlı ,oyunu da ps4 ten oynarım. Laptop stabil bir alet değil zaman geçtikçe saçma sapan arızalar çıkıyor ,servisti oydu buydu uğraşıyorsun,paranla rezil oluyorsun.
  • miyawex M kullanıcısına yanıt
    Hocam bu konuda size katılmıyorum kullanıcı da biter iş, eğer donanımsal arıza vs yoksa en büyük arıza kullanan kişidir. Çok tecrübelerim vardır. Çok şükür donanımsal arızalar hariç herhengi bir cihazımda sorun yaşamadım
  • miyawex M kullanıcısına yanıt
    hocam sizin düşünceniz doğru olsaydı şuan laptop piyasası diye bir şey olmazdı .:)
    adamlar 20-30 bine laptop satıyor .

biz türk milleti olarak hatayı maalesef kendimizde bulamıyoruz yada en ufak bir olumsuzlukta bütüne genelleme yapıyoruz.
  • 
Sayfa: önceki 416417418419420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.