Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üstad kaplama kalitesi ayarı ultra geri kalan herşey high ayarlarda 34-45 arası değişkenlik gösteriyor
    akıcı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatughanHocaoglu

üstad kaplama kalitesi ayarı ultra geri kalan herşey high ayarlarda 34-45 arası değişkenlik gösteriyor
    akıcı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz

senin bf1 videon nerede aga sabah burdaydı
  • Asil Türk Kanı kullanıcısına yanıt
    hocam yukarılarda sanırım buyrun link https://www.youtube.com/watch?v=JQh5cvlLXLo
  • quote:

Orijinalden alıntı: onbindolar

arkadaşlar mesajda anlatıldığı gibi uefi win10 flash bellek oluşturdum ama boot menüsünde flash bellek gözükmüyor yardımcı olur musunuz?

laptop acılırken f12 tusuna basın ardı ardına sonra orda flash belleği göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asusm51va -- 22 Ekim 2016; 17:36:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Great.Wave

quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Bilgisayarımda video izlerken veya müzik dinlerken bi kaç dakika sonra böyle dıt diye ses geliyor.Sebebni ne olabilir ? Noise kontrol kapalı

Aynısı bana da dün oldu baya. Daha önce bu yüzden bir kere bilgisayar dondu mavi ekran verdi dıt sesini kesmeden. Kaldırdığım programlar sırasıyla Geforce Experience ve McAfee Antivirus (En çok şüphe duyduğum buydu. Gördüğüm en kötü Antivirus zaten.) ardından maxx audio yu kapattım. Şu ana kadar hiç sıkıntı yok. Bakalım ne olacak.

programları kaldırmayla alakası yok bios güncellemesini ve dell sitesindeki güncellemeleri yapın bir sıkıntı olmaz.

•  -Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ
    Arkadaşlar , benim adaptörün laptoba takılan ucunda mavi ışıktan itibaren bi açılma var. Resimde ki kırmızı okla işaret ettiğim kısımdan 3-4 tırtığa kadar açılma olduğunu gördüm ve yavaş yavaş çevirerek resimdeki haline getirdim, ancak yerinden bir kere çıkmış, ne zaman nerede çıktı oraya yapışık mıydı hiç haberim yok. Acaba bu kablo üretimden mi böyle geliyor, benim gibi bu sorunu yaşayanınız var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TeslanınKablosuzElektriği

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ
    Arkadaşlar , benim adaptörün laptoba takılan ucunda mavi ışıktan itibaren bi açılma var. Resimde ki kırmızı okla işaret ettiğim kısımdan 3-4 tırtığa kadar açılma olduğunu gördüm ve yavaş yavaş çevirerek resimdeki haline getirdim, ancak yerinden bir kere çıkmış, ne zaman nerede çıktı oraya yapışık mıydı hiç haberim yok. Acaba bu kablo üretimden mi böyle geliyor, benim gibi bu sorunu yaşayanınız var mı ?

Benimki tamamen ayrıldı. Bence üretimsel bir hata var orada. Ayrıca 5 yıllık laptopun etiketi bile hala aynen dururken bunun etiketi 2 haftada soyuldu ayna gibi oldu orası.

• Bendeki kablo 3 aydır hala aynı şekilde duruyor

Acaba kabloyu cihazdan çekerken mavi ışığın sol tarafında kalan kablo kısmından mı çekiyorsunuz, yoksa mavi ışığın sağında kalan sert plastik yerden mi çekiyorsunuz?

Bir de etiket derken hangi etiketi kastettiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 22 Ekim 2016; 18:43:08 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

Bendeki kablo 3 aydır hala aynı şekilde duruyor

Acaba kabloyu cihazdan çekerken mavi ışığın sol tarafında kalan kablo kısmından mı çekiyorsunuz, yoksa mavi ışığın sağında kalan sert plastik yerden mi çekiyorsunuz?

Aynen çektikleri fotograf bildiğin fren hortumuna benziyor

• asusm51va kullanıcısına yanıt
    Doğru mesaja cevap verdiğinize emin misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Bendeki kablo 3 aydır hala aynı şekilde duruyor

Genelde çekmem hep takılıdır. Laptopun kendi hareketi dolayısıyla ayrıldı benimki bence. Sol taraftaki dell vs yazan parlak büyük etiket tamamen silindi.

• quote:

Doğru mesaja cevap verdiğinize emin misiniz?

Evet yorum dogruda cekilen fotograf aslına hiç benzemiyor gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezar61

Hocam akşam 1 saatin üzerinde oynadım oyunu kasma donma takılma olmadı ama tabi ilerleyen zamanda değişiklik olur mu bilemem oynadıköa görecez ayarlar high bu arada

benim oyunda problem var o zaman . CPY sürümünü indirdiydim 50 gb
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nulla Poena Sine Lege

quote:

Orijinalden alıntı: TeslanınKablosuzElektriği

Benimki tamamen ayrıldı. Bence üretimsel bir hata var orada. Ayrıca 5 yıllık laptopun etiketi bile hala aynen dururken bunun etiketi 2 haftada soyuldu ayna gibi oldu orası.

Ben 1 ay 20 küsür gündür kullanıyorum ve benim de o etkiet kısmı soyuldu, ama onun sebebinin etiketin boyasından olduğunu düşünüyorum. Bendeki GTX ve İNTEL etiketleri sağlıklı duruyor onlarda sıkıntı yok.

@asusm51va
    Düzelttikten sonra bu şekilde çektiğimde görünmediği için yakın çekim yaptım, isteseydim şöyle de atabilirdim;

• quote:

Orijinalden alıntı: BatughanHocaoglu

hocam yukarılarda sanırım buyrun link https://www.youtube.com/watch?v=JQh5cvlLXLo

başka bf1 videoları da bekliyoruz dostum

ben de almayı düşünüyorum nasıl güzel mi oyun
    benim indirdiğim Batman Arkham Knight-CorePack sürümü 25GB
  • battlefield 1 performansı hakkında ufak bir video msi after burner değerleri video içinde mevcuttur

https://www.youtube.com/watch?v=tkkO3yGVpYw&feature=youtu.be
    bir üstteki mesajda yeni video paylaştım hocam
    oyunu tavsiye ederim görseller sesler ortam harika dell 7559 oyunun hakkından geliyor
  • herkesi iyi forumlar. dell inspiron 15 7559 i hb den 3600 e almayı düşünüyorum. klavye göçmesi oluyo mu? ekran paneli çok mu esnek? kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
  • Arkadaşlar bu ışık sızması zamanla artan bisey mi ? Sanki benim ki zamanla daha fazla oldu iade etsem mi alalı 1 ay filan oldu değişim yapabilirim değil mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.