Şimdi Ara

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.581
Cevap
120
Favori
260.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Bios Güncellemeyi yaptıktan sonra fanlarınızda biraz daha ses artması oldumu ara sıra bunu farkediyor musunuz yoksa sadece bende mi var ? Belli bir süre sonra tekrar sessizliğini alıyor tabi.Sanırım bu olay anakartın ömrünü daha uzun tutmak içindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asusm51va -- 19 Ekim 2016; 19:51:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer_Faruk.

Dün dell support üstünden bios güncelledim ve dünden beri fanlarım dengesiz çalışmaya başladı.Bu sorunu yaşayan varmı ?

bende de fan sesi biraz eskisine nazaran fazla fakat 8g ram takviyesi yaptım sanırım birazda bununla alakalı.Ram takviyesi yapanlarda biraz fan da artış varmı ?
  • asusm51va kullanıcısına yanıt
    O durumun RAM takviyesiyle alakası yok bildiğim kadarıyla.

Muhtemelen yeni BIOS'ta fanın devrini/çalışma süresini arttırmışlardır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

Hayırlı olsun
    Zaten bu SSD'ye geçişte format atmak, klonlamaktan daha mantıklı bir yöntem genel olarak...

aynen migration programı teorideki gibi sonuçlanmıyor herzaman bu arada bi audio uptade yaptı bilgisayar ses daha iyi oldu.Şu fn fonksiyonu kullanarak seçebiliyormuyum f leri acaba autocad de F serisi lazım bana karıştırmaya vaktim olmadı varmıdır kısa yolu bunun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametykcll

O durumun RAM takviyesiyle alakası yok bildiğim kadarıyla.

Muhtemelen yeni BIOS'ta fanın devrini/çalışma süresini arttırmışlardır.

benimde tahminim bu yönde dediğiniz gibi yeni bios güncelleme ile fanın devrini ve çalışma süresini artırmışlar.
  • a|i kullanıcısına yanıt
    Eğer cihaza format attıktan sonra Dell Destek'ten Dell Quickset uygulamasını yüklediyseniz FN + ESC kombinasyonuyla FN tuşları üzerindeki parlaklığı arttırma/azaltma gibi işlevleri kapatıp o tuşları sadece F işleviyle kullanabilirsiniz

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Geldimi senin Dell'i

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyro61 kullanıcısına yanıt
    Gelmedi daha ama yurtiçi kargo dağıtımd şu anda gelir bugün içinde giresuna gelmiş şükür

• Sorunsuz gelir merak etme, yaz buraya:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gelsin yazacam bi gelsinde aldık 25 gün oldu kullanamadık böyle işin içine

• sametykcll kullanıcısına yanıt
    Hocam birşey farkettim hepsiburadadan almıştımya 150tl hediye çeki şimdi girip bakıyorum hediye çeklerime 300tl alışveriş yapınca 75tl indirim yapıyormuş :( çok acı :D
    Geldi hocam çok şükür şu anlık bi sıkıntı göremedim varsa da ciddi değilse kullanıcam böyle şimdi win10 redstone güncellemesini yüklüyorum

Hayırlı olsun güle güle kullan.

Eyvallah saol keyfini çıkaralım biraz :-)

Genel itibari ile alt kısım kapak tarafı hariç tüm alan el izi kalıyor, özellikle hafif yağlı eller mesele bebek eli gibi
    DÜn eve gittiğimde bi baktım kapalı sekilde masanın üzerinde duruyor benim Delli üstünün bir tarafı hep el parmak izi meğer benim prenses onu almaya bayağa uğraşmış

En azından üst tarafa bir sticker düşünüyorum belki daha da cezbedici hal alır.

http://www.hepsiburada.com/dekorjinal-laptop-stickerle048-p-DKORJLE48 gibi pek çok model var.

-Dell 15 7559 Kullanıcılar Klübü - Gtx960(4gb) i7 6700HQ

• Klavye aydınlatmalı olsa keşke :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orjinal 128 gb SSD li model alan varsa SSD lerinden memnun mu yazma okuma test sonuclarını yazabilirlermi

yoksa 8 gb model alıp değiştirmek mi mantıklı olur

cevaplarınız icin teşekkür ederim
  • emre46 E kullanıcısına yanıt
    Yeni geldi şu win10 redstone güncellemesini yapayom paylaşırım genelde normal hdd de Windows için 100 120 gb ayırırım ondan 128gb ssd bana yeterli geliyor

• Arkadaşlar yarın bu ürünü satın alacağım, genel olarak okudum forumu ancak hepsini okumak mümkün değil. Bu model için kullananlar yorum yapabilir mi. Günde 14 saat gibi bir süre açık kalacak ve World of warcraft haricinde chrome ve excel dosyası açık olacak. Isınma vs problemi ne durumdadır. Fiyat 3599 şu an da. Daha düşük olduğu oldu mu ?
  • erthuu E kullanıcısına yanıt
    Cihazı Temmuz başı/Haziran sonundan beri kullanıyorum.
    Isınma problemi yok denilebilir, sıcaklık değerleri bu sınıfa göre normal. Geri kalan şeyleri konuyu okuduysanız zaten biliyorsunuzdur.

3599 TL acaba hangi konfigürasyondaki modeli? Fiyatı ona göre değerlendirmek gerek.
    Bu cihazın en base modeli (8 GB RAM + Full HD ekran + Windows 10 + 1 TB SSHD) ilk çıktığında 3100 TL'den çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Şu anda o en base model 3300 TL'ye satılıyor.
    Ben de cihazın 16 GB RAM + Full HD ekran + Ubuntu + 1 TB SSHD modelini 3450 TL gibi bir fiyata almıştım sanırım. Şu anda da o model 3500 TL'ye satılıyor.

Ayrıca (bildiğim kadarıyla - şu an için) HB'ye özel B6700W161C modeli de hemen hemen her ay 1 günlüğüne %10 indirime girmişti. Ama artık yaparlar mı bilemiyorum...
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.