Şimdi Ara

[Deleted] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yoksa Paradox is back mi?
  • evet :))
  • Çaktırma real bizde biliyoruzda anlamamış gibi yapıyoruz
    ROMANART çım hoşgeldin ne kadar güzel bi forum dimi renkleri falan..
    Senin de kankan var mı hani evleriniz birbirine çok yakın olmasına rağmen ikinci el bölümünde de habire birbirinize parça sattığınız gibi biri?
  • [Deleted by Admins]
  • [Deleted by Admins]
  • sk7+tmd yi kullan bende v-81 var onu kullananıda biliyorum.adam gibi uygulamışsan termal grase i falan dediğin kadar fak olmaması lazım.
    esas fark kasa içindeki sıcaklık çok artınca ortaya çıkıyo.sk7 ısıyı daha çabuk emip dağıttığı için sıkak ortamlarda tamamen bakır olan sk7 aliminyum-bakır olan v-81 den daha ii perf veriyo..
  • dolunay falan var heralde.dısarı bakmadım ama:)))
    abi ben hac mac bilmemne tmd falan anlamam.
    hacv81 in fanı cok gurultuluydu.en dusuk devirde bile.cıkardım,normal kasa fanı taktım.artık sineklerin vızıltısını bile duyuyorum.baslarım tmdsine hacv81 ine yaw...
    ha performans mı?hacv81 ile hemen hemen aynı.aynı degerleri olcuyorum nerdeyse.en fazla 1-2 derece fazla.ama geceleri artık huzur icinde geciyorum bilgisayarın karsısına.
    aslında artık o salman aganın cift bilyalı kasa fanlarından alıp,ondan takmayı bile dusunuyorum.1 dolarlık fanla rahat ediyorsam,10 dolarlık fanla herhalde ihya olurum:))))
    hatta bu vantec in titresim onleyici zımbırtısını bile dusunuyorum...
    yaw gecemedik bi turlu şu su sogutma muhabbetine...
  • [Deleted by Admins]
  • Heatsinki hafifçe oynatsan bile performans hemen düşüyor (başıma geldi, hatta o beyaz renkli macunlardan kullandıysan hafifçe oynat, sıcaklık nasıl yükseliyor). Bence heatsink'i ciddi biçimde sarmışsan filan, heatsink'i söküp macunu temizleyip AS Seramique ya da AS III sür, onlar çok iyi. Ama senin sorunun dediğim gibi heatsink'in oynaması yüzünden olabilir.
  • valal onu bunu bilmem ama tmd fan ile idle load değerleri arasındaki fark 4-5 dereceyi geçmiyor bende.
    kullanıyoruz biliyoruz.

al işte 1.82 v ta işlemciyi 47 derece idle 52 derece lodda tutuyor.
    ki bu değrler 8rda+ 2.1 değerleridir, sallama değil, soketin içine yerleştirilen ısı sensörünün sonuçları
    hadi bakalım bu değerlere kötü diyenin alnını karışlarım
    :)

neyse ben memnunum yani
  • allahtan fan bunu yapan bide ekran kartı falan böyle umuldugu gibi çıkmasaydı kimbilir kaç kişi ölürdü.Allah muhafaz!!!
  • Burda fanı satanları degil birbirinizi yıpratıyosunuz kolay gelsin.
  • Ne demek çıkarın var benim aynı zamanda tam bir Zalman ZM-F1 ve NB-47J hatta ZM-80A HP hastası olduğumu bilmiyormusun ?

Onlardan sanki para alıyorum yarabbim istersen git HAC-V81 kullan ama bende o fanı kullandım (masa başı editörüymüş) hemde TMD ile beraber test ederek. O normal fanlarda bir ses var tırrr diye beni acaip rahatsız ediyor. Senin ekran kartı fanın olabilir başka bişi olabilir o sesi fark etmeni engelliyor olabilir.

Normal fanlardaki tırrr sesini duymamak için bile TMD sırf alınır. TMD'de daha önceden dediğim gibi sadece hava akımı sesi geliyor oda rüzgarlı bir vadidekine benzetilebilir. Ama son hızda dönen hangi başka fandan hava sesi duyuyorsun ? hepsinden motor sesi geliyor. Benim ve diğer insanların rahatsız olduğu şeyde bu.

Rüzgar sesi daha az rahatsız edici. Ayrıca böyle suçlamalarda bulunman çok çok ayıp bu forumda dediğim gibi yapıcı insanları tutuyoruz bir daha ama bir daha böyle seviyesizlik yaparsan acımam ona göre.

Tüm diğer insanlara karşı bir sen varsın arkadaşlarda mı TMD daha sessiz diyenler para alıyorlar saçmalamayı kes.

Ayrıca tüm dünyada devrim yaratan bir teknoloji Japon manyetik trenlerindeki olan teknolojiyi bilgisayarında kullanabiliyorsun daha ne ? Sırf bu fan yüzünden ünlü üreticiler buna özel soğutucu çıkardılar Vantec Aeroflow ve Thermalright SLK-700 ve bu modeller müthiş beğeni topladılar bunlarda mı boşa ?

• [Deleted by Admins]
  • Bende Vantec Aeroflow var uzerinde TMD var gayet memnunum istedigim kadar yükleneyim sapıtmıyor baya stabil bi fan 5000 küsür devirdeki diger fanlara gore sessiz bence
  • @sadlover; kesinlikle ben de kullanıyorum vantec aeroflow ve çok memnunum

hem ben daha tmd fan türkiyeye gelmeden önce almıştım bu HSF yi. performansını bilen biliyor.

neyse fazla yoruma gerek yok!
  • [Deleted by Admins]
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ROMANART</i>
    <br />birkere sk7 vantec aeroflow dan kat kat iyi soğutuyor bizde kullandık vantec vantec yaramaz at çöpe
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ehuehu o yaramaz dediğin fanla (vantec aeroflow )hemde 3000 devirde yaz boyu 2000-2200 gibi değerlerde kullandım ben hemde kasada herhangi başka ekstra bir tek fan bile olmadan :P
  • arkadaşım ben sana değerleri verdim

1700+@2400mhz@1.82v idle:47 load:53 derece ki bunlar gerçek değerler
    yani 8-10 derece düşük okuyan boarlardan değil.

hadi bakalım senin sk7 ne yapmış?

işe yaramaz mış sen anlamıyosan ben ne yapayım
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.