Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

[Deleted]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
60
Cevap
0
Favori
703
Tıklama
Giriş
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]

|
    |
  • Yarbay
    2185 Mesaj
    bende memnun değilim zira 5200 rpm gibi değerde çıkardığı ses rahatsız ediyor, sessiz etkin soğutma bu ise e yani volcano 11 3500 rpm de böyle ses çıkarıyordu ve soğutma performansı ise 2-3 derece kötü idi.şaşırdım kaldım hata mı yaptık yanlışmı monte ettik yaw[bwlng]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    geçmiş olsun. Herhalde Gün bu konuda size yardımcı olacaktır.
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Binbaşı
    1508 Mesaj
    yanlış yerleştirmişsindir kesin bir sorun vardır.TMD fan ses ve soğutma açısından dünyadaki en iyi fanlardan biri.V81 fanıyla kıyaslanmaz bile.
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    sadece burda değil diğer yabancı sitelerde de önerilen bir fandır tmd.
    ayrıca örneğin cp5 den sonra tmd taktığınızda 8-10 derecelik farklılıklar olabilir ama daha iyi bir fandan sonra arada 3-5 derecelik sıcaklıklar olması normaldir diye düşünüyorum...
    tmd ile birlikte hs değiştirdinizmi as3 gibi iyi bir termal macun kullanıyormusunuz hs bakır yüzeylimi yada bakırmı ? bunlar sıcaklığı etkileyen faktörler olabilir...
    ayrıca hacv81 4800 devirde 62 cfm hava üflerken 46db ses çıkarıyor
    TMD 5600 devirde 35 cfm hava üflerken 38db ses çıkarıyor

gördüğünüz gibi bu iki fan arasıbda öyle süper denebilecek farklar yok
    TMD daha hızlı dönüp 8 db daha az ses çıkarıyor vede size 4 derecede olsa daha iyi soğutma sağlıyor daha ne yani
    |
    |

• Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    ya 4 derece daha kötü soğutuyor demişsiniz ben yanlış okumuşum neyse dediklerim hala geçerli sayılabilir

bu arada çok mu agresifsiniz bana mı öyle geliyor,başlık bile düzeysiz bence biraz daha dikkat[dont]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    hacv-81 eğer son hızda çalışıyorsa herzaman tmd den daha iyi soğutur. Başınız şişer ancak. TMD iyi bir fan bence bu sese bu soğutma çok iyi bence.
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Teğmen
    127 Mesaj
    neyse beğenmediyseniz satın hatta 3600 devirde hacv81 daha az sesle daha iyi soğutuyorsa kesin satın fanı, ikinci elde alıcısı çok olur
    |
    |
  • Yüzbaşı
    263 Mesaj
    5400 devir dönen hac v81 en uygun seçim
    parası çok olan gitsin kazıklansın
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    Tamamda neden bu kadar sorun yapıyosun kötüyse kötü sat fanı başka bişe al [dont] kavga edercesibe forumdakileri suçlamana gerek yok
    |
    |
  • Soğutma Uzmanı
    4041 Mesaj
    ya arkadaşlar forumda eğer romanart tavsiye üzerine aldı ise vede fanı çok fazla şişirdilerse arkadaş da ne umdum ne buldum edası ile daldı foruma tabi kendince haklı ama giriş uslubu biraz kaba oldu sanırım sorgular gibi olayı açsa idi daha iyi olurdu
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • General
    7196 Mesaj
    TMD tabii ki daha iyi soğutur diyemeyiz ki daha verimlidir deriz. Şahsen ben ikisinide kullandım TMD'nin verimi daha iyi ama doğal olarak 62 CFM üfleyen ile 35 CFM üfleyen arasında fark olsun o kadar 4 C. Ama diğer 35 Cfm'i tak kesinlikle daha kötü soğutacaktır.

Eğer sese aldırmıyorsan yada HAC-V81'in fanının seni normal geliyorsa sana o zaman hiç bir şey diyemem. O zaman git kendine bir Delta fan al o da normal gelir artık. Delta 80x38 ve 84 CFM. TMD'yide geri iade et aldığın firmaya sanki tapulu malın senin.

Son olarak topiğin başlığını hemen değiştir yoksa forumun düzeyini düşürdüğün için başına yine belalar açarım kim olduğunu daha geçen gün öğrendim seni burda tuttuğumuza dua et. Burdaki herkes sana yardımcı olmaya çalışıyor kimseye gelip böyle dalamazsın.
    [:(!]
    |
    |
  • Yarbay
    14858 Mesaj
    [Deleted by Admins]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    311 Mesaj
    noluyoz ya savaş alanına dönmüş [vkng] burası ne biçim forum bu edası var topik den başlayarak
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,686
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.