Şimdi Ara

[Deleted] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.140
Cevap
83
Favori
96.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Şimdi uygulamayı kurup ininal kart oluşturdum. Yükleme sınırını 10 lira yapmışlar, aşağısını yükleyemiyorsunuz.

Ya beyler su sartlarda yukleme ve harcama icin alt limit bulunmamamtadir diyor.
    Su bahsettiginiz 10 tl limit nerde var bilmiyorum.

Yanlismi dusunuyorum bilmiyorum ama ben Migrostan veya atmden 2 tl yukleme yapip (1tlsi kesilecek) kalan 1 tl ile n11den alisveris yapmak. OLMAZMI?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • komikadam kullanıcısına yanıt
    Uygulama içindeki kartlardan yükleme yapmak isteyince en az 10 lira yüklenebiliyor. Migrostan veya PTT den yüklemelerde masraf alıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

quote:

Orijinalden alıntı: osmanyasar

Şimdi uygulamayı kurup ininal kart oluşturdum. Yükleme sınırını 10 lira yapmışlar, aşağısını yükleyemiyorsunuz.

Ya beyler su sartlarda yukleme ve harcama icin alt limit bulunmamamtadir diyor.
    Su bahsettiginiz 10 tl limit nerde var bilmiyorum.

Yanlismi dusunuyorum bilmiyorum ama ben Migrostan veya atmden 2 tl yukleme yapip (1tlsi kesilecek) kalan 1 tl ile n11den alisveris yapmak. OLMAZMI?

ing bank ın kartından sanırım en az 10tl şartı var, ben teb kartımı ekledim tutar girişi yaparak 10tl yükledim ininal e (düşük tutar denemedim) belki kabul etmeyecekti

edit: uygulama içinde ki kartlar da 10tl limiti varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 14 Ocak 2015; 22:03:26 >
  • Sonradan kampanya sartlari degistiriliyor.ebaska bankadan eft yaparak yukleme yapanlarin durumu ne olacak .ING ATM den bi kez daha yukleme yapip harcama yapsak kabul olur mu acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • historical2012 H kullanıcısına yanıt
    Benimde cvv 2 haneli oluştu ING yi aradım basına 0 koyun dediler. Sorun düzelicekmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozelfen

http://www.n11.com/500-ml-sizdirmaz-toner-murekkep-sisesi-bos-P39236744

BU ÜRÜNÜ ALDIM N11 GECİYOR

saatlerce arasam bulamazdım şunu, teşekkürler.
  • Daha önce paramara yüklemiş olanlar bu kampanyada yararlanır mı?
  • Ing atm sinden yükleyebiliyormuşuz. Kampanya dahilinde.

• bende ininal kart 3 aydır var. paramarayi hiç yüklemedim. 3 aylık kartı ekletip 1 tllik alışveriş yapsam yinede 30 tl kazanırım dimi ?

edit : Daha önceden ininal kart yaratmış ve yükleme yapmış kullanıcılar kampanyaya katılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EciVeci -- 14 Ocak 2015; 22:57:05 >
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    dikkat edin kargosu ücretli olmasın bazen satıcılar yanlış veriyorlar ilanı . bence satıcıya bir sorun derim .
  • Daha önce ininal kartlardan toplamda 3 tanesini kendi adlarına kayıt ettirenler, yeni yıla girmiş olsak dahi; yeni bir fiziki ya da sanal kart ekleyemeyecek ve kullanamayacaklarmış. BİR TC NUMARASINA KAYITLI ÖMRÜ BİLLAH MAKSİMUM 3 ADET KART OLABİLİRMİŞ. Aradan 10 yıllarda geçse şu anki bu kurala göre yeni bir kart kullanıma açılamıyormuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Daha önce ininal kartlardan toplamda 3 tanesini kendi adlarına kayıt ettirenler, yeni yıla girmiş olsak dahi; yeni bir fiziki ya da sanal kart ekleyemeyecek ve kullanamayacaklarmış. BİR TC NUMARASINA KAYITLI ÖMRÜ BİLLAH MAKSİMUM 3 ADET KART OLABİLİRMİŞ. Aradan 10 yıllarda geçse şu anki bu kurala göre yeni bir kart kullanıma açılamıyormuş.

Essah mı diyon Hocam? !#@%€€€#@
    (İlk 2'yi iptal etsek de kural aynı mı?)
    (Öyle bir yasal kural da yok, oturma organı ile yaratıcılık deniyorlar).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi plumbium1 -- 14 Ocak 2015; 23:12:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertbenzerli

dikkat edin kargosu ücretli olmasın bazen satıcılar yanlış veriyorlar ilanı . bence satıcıya bir sorun derim .

haklısınız, n11 den çok şikayet var bu konuda.
  • Kredi kartı ekledim fakat inİnal karta yükleme yapamıyorum belli bi bi onay süresi mi var ya da sorun ne olabilir

• Paypal nakit kartımı uygulamaya eklemeye çalıştım para aktarımı için ama kabul etmedi. "Çok yakında banka kartını da ParaMara'ya ekleyebileceksin" hatası verdi. Para aktarımı için uygulamaya hangi kartları ekleyebildiniz?

Edit: ING'nin açıklamalarında "bu karta ParaMara içerisine eklediği başka banka kartlarından" yazıyor ama anladığım kadarıyla banka kartı uygulamaya eklenmiyor. Encard da eklenmedi. Sanırım sadece kredi kartı eklenip para yüklenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 14 Ocak 2015; 23:24:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Paypal nakit kartımı uygulamaya eklemeye çalıştım para aktarımı için ama kabul etmedi. "Çok yakında banka kartını da ParaMara'ya ekleyebileceksin" hatası verdi. Para aktarımı için uygulamaya hangi kartları ekleyebildiniz?

Edit: ING'nin açıklamalarında "bu karta ParaMara içerisine eklediği başka banka kartlarından" yazıyor ama anladığım kadarıyla banka kartı uygulamaya eklenmiyor. Encard da eklenmedi. Sanırım sadece kredi kartı eklenip para yüklenebiliyor.

bende de aynı hata verdi, kredi kartını kabul etti. o ibarede banka kartı derken acaba normal hesap kartını mı kast ediyor ben de şüpheye düştüm.

sormak lazım.
  • Ben zaten kullanıyordum uygulamayı, ben de kazanabilir miyim?

İlk defa kullanacaklara özel bir durum mu?
  • uygulamaya giriş yapmaya çalışırken sim kartınız değiştiği için vs vs diyor.musteri hizmetlerini aradım ing hesabiniz olmadiğı için subeye gitmeniz gerekiyor diyor.ohooo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Daha önce ininal kartlardan toplamda 3 tanesini kendi adlarına kayıt ettirenler, yeni yıla girmiş olsak dahi; yeni bir fiziki ya da sanal kart ekleyemeyecek ve kullanamayacaklarmış. BİR TC NUMARASINA KAYITLI ÖMRÜ BİLLAH MAKSİMUM 3 ADET KART OLABİLİRMİŞ. Aradan 10 yıllarda geçse şu anki bu kurala göre yeni bir kart kullanıma açılamıyormuş.

Essah mı diyon Hocam? !#@%€€€#@
    (İlk 2'yi iptal etsek de kural aynı mı?)
    (Öyle bir yasal kural da yok, oturma organı ile yaratıcılık deniyorlar).

MH nin bana aktardığı bu, artık neresinden geldiyse bu bilgi bilemem. Ama gerçek şu ki; ben 3 kart ekleyip kullandıktan sonra şu an hesabıma boşta duran kartı ekleyemedim. Eğer mevcut kartları kullandıktan sonra sistemden silmek ve ya sildirmek mümkü
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.