Şimdi Ara

[Deleted] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.140
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kampanya şartlarında bu karta ParaMara içerisine eklediği başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden veya Migros, PTT ve diğer yüklemeye yetkili noktalardan bakiye yüklemesi gerçekleştirmelidir. Kullanıcı, yarattığı ve bakiye yüklemesi yaptığı ininal Kart’ını kullanarak internet alışverişi gerçekleştirdiğinde 30 TL ödüle hak kazanmış olacaktır.

başka bankadan eft yapılması ödül kazandırmıyor demekki
  • quote:

Orijinalden alıntı: sword88

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

quote:

quote:

http://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_term=paramara&utm_campaign=BR_ParaMara&gclid=CjwKEAiAodOlBRDCjr-UlJDjtVUSJABR7fxywgWJrlpXqHRC6ukNXcPjmp8OP5rNQ-kVLGLgcIo1jBoCprDw_wcB

kampanya koşullarında en az 5 tl yükleme koşulu YOK.

Dün gece bu kadar ayrıntı yoktu. Joygame de yazanın aksine yükleme ve harcamada alt/üst sınır yoktur diyor. Ancak para yüklemeyle ilgili maddede para yüklenmesi gereken alanlar yazılmış. Üzgünüm ama diğer bankalardan eft yapan arkadaşlara para yatmayacak gibi. 30 tl ler 1 Şubat ta yatacakmış.

kampanya koşullarında 3 madde var.gerisi bizi bağlamaz :) ben işlemimim gerçekleştirdim.ilk defa üye oldum sanal kartımı yarattım ,para yükledim,alışverişimi yaptım

-23 Ocak’a kadar ParaMara yükleyerek yeni ininal kart yaratan ve bu kartla alışveriş yapan kullanıcılara 30 TL hediye!
    -Kampanyadan her T.C. Kimlik Numarası bir defa yararlanabilecektir.
    --18 yaş altı yararlanamamaktadır

Hocam kampanya ilk çıktığında o şekildeydi. Şu anda maddeler artmış durumda.

Yapıkrediden 10 tl eft yaptım sanal ininal karta.1 lira kart ücreti kesti ,ardından appstoreden 5 liralık alışveriş yaptım.şu an ininal karta 4 liram bulunuyor.

• Arkadaş başta kurallarını düzgün koysana,enparadan eft yaparak yüklemeyi gerçekleştirdik ve harcama koşulunu yerine getirdik.Şimdimi yeni kurallar koymak akıllarına geldi. Sildim uygulamayı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_term=paramara&utm_campaign=BR_ParaMara&gclid=CjwKEAiAodOlBRDCjr-UlJDjtVUSJABR7fxywgWJrlpXqHRC6ukNXcPjmp8OP5rNQ-kVLGLgcIo1jBoCprDw_wcB

Dün gece bu kadar ayrıntı yoktu. Joygame de yazanın aksine yükleme ve harcamada alt/üst sınır yoktur diyor. Ancak para yüklemeyle ilgili maddede para yüklenmesi gereken alanlar yazılmış. Üzgünüm ama diğer bankalardan eft yapan arkadaşlara para yatmayacak gibi. 30 tl ler 1 Şubat ta yatacakmış.

kampanya koşullarında 3 madde var.gerisi bizi bağlamaz :) ben işlemimim gerçekleştirdim.ilk defa üye oldum sanal kartımı yarattım ,para yükledim,alışverişimi yaptım

-23 Ocak’a kadar ParaMara yükleyerek yeni ininal kart yaratan ve bu kartla alışveriş yapan kullanıcılara 30 TL hediye!

Yapıkrediden 10 tl eft yaptım sanal ininal karta.1 lira kart ücreti kesti ,ardından appstoreden 5 liralık alışveriş yaptım.şu an ininal karta 4 liram bulunuyor.

hocam bende eft yapacaktım teb den ama iban istiyor, y.kredi istemiyor mu? ininal in ibanı yokmuş

• İNG Bank ParaMara Uygulama Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Kampanya 13 Ocak 2015 – 23 Ocak 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
    • Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcı ParaMara uygulaması içerisinde “ininal Kart Yarat” menüsünden herhangi bir ininal Kart yaratıp, bu karta ParaMara içerisine eklediği başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden veya Migros, PTT ve diğer yüklemeye yetkili noktalardan bakiye yüklemesi gerçekleştirmelidir. Kullanıcı, yarattığı ve bakiye yüklemesi yaptığı ininal Kart’ını kullanarak internet alışverişi gerçekleştirdiğinde 30 TL ödüle hak kazanmış olacaktır.
    • Kampanyada ödülün kazanılabilmesi için yapılacak bakiye yükleme ve harcama miktarlarında bir alt/üst sınır bulunmamaktadır.
    • 30 TL ödül, hak kazanan kullanıcılara 1 Şubat itibari ile, yaratmış ve alışverişte kullanmış oldukları ininal Kart’larına artı bakiye olarak yansıtılacaktır.
    • Kampanyadan her T.C. Kimlik Numarası bir defa faydalanabilecektir.
    • 18 yaş altı yararlanamamaktadır.
    • Fiziksel ininal kartını ParaMara’ya ekleyenler ve bu kartı kullanarak kampanya katılımı deneyenler kampanyaya katılmazlar.
    • Daha önceden ininal kart yaratmış ve yükleme yapmış kullanıcılar kampanyaya katılamaz.
    • ING Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bende eft yapacaktım teb den ama iban istiyor, y.kredi istemiyor mu? ininal in ibanı yokmuş

eft yapma.şartları tekrar oku

• arkadaşlar bende hali hazırda ininal kart var fiziksel yani sanal değil, bu kampanyaya bende katılabiliyor muyum?
  • enparadan eft yaptık, oyun devam ederken yeni kurallar koyuyor herifler!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kauseg

arkadaşlar bende hali hazırda ininal kart var fiziksel yani sanal değil, bu kampanyaya bende katılabiliyor muyum?

• Fiziksel ininal kartını ParaMara’ya ekleyenler ve bu kartı kullanarak kampanya katılımı deneyenler kampanyaya katılmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: Kauseg

arkadaşlar bende hali hazırda ininal kart var fiziksel yani sanal değil, bu kampanyaya bende katılabiliyor muyum?

Su şekilde anlıyorum: Fiziksel kartını ekleyerek kampanyaya katılamazsin, uygulama ile yeni kart yaratarak katılabilirsin.
    Umarim bu şekildedir :)
  • Sonradan madde eklemek ne demektir ya? Ben daha kampanyaya katılmış değilim ama ben katıldıktan sonra yeni maddeler eklenmeyeceği ne malum? Bunlar bu paraları da yatırmazlar gibi geliyor bana.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

eft yapma.şartları tekrar oku

doğru dikkat etmemişim. teb in kredi kartını ekleyince oldu, ininal e transfer yaptım.

• Benim 3 tane ininal kartım vardı 2014 ten kalma. Her takvim yılında 3 kart alma hakkı var diyordu Mh. Şimdi sanal ininal kart oluşturamıyorum. Gitti bizim 30 tl.

• İNG pegasus kartımdan yollayabiliyormuyum.en az 10 lira ekle diyor ama 0.24 kuruş işlem ücreti kesiyor.doğrumu yapıyorum yoksa belli yerlerden alıp yüklesek daha mı iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Benim daha önce innial kart vardi direk o gözüküyor hatta 2 tl attım ona tam geldi.şimdi onla alışveriş yapsam olurmu yoksa ordan kart olusurtrp onlami alişveriş yapmam gerekiyor

Bide üzerine tikla aktifleşsin dio tikliom bişey olmuo

aynı durum bende de oldu eski kartımı görüp oraya getirdi. ama sanal oluşturdum yine de sanırım oradan harcayınca verir iade. Aktifleşmesi için başka kart eklemek gerekli diyorlar üst mesajlarda.
  • Şimdi uygulamayı kurup ininal kart oluşturdum. Yükleme sınırını 10 lira yapmışlar, aşağısını yükleyemiyorsunuz.
  • Uygulamayı aktifleştiremiyorum bir türlü, sürekli aile no cilt no falan istiyor, elimde nüfus kağıdımla bilgileri giriyorum, nüfus idaresindeki adres bilgilerle uyuşmazlık var deyip kabul etmiyor.

Şaka gibi. Adres ne alaka onu anlamadım. Adres bilgisi vermiyorum ki kayıt aşamasında. Acil durumda müdahale istediğiniz şubeyi seçin diyor sadece, bunun adresle bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.

Başına böyle bir sorun gelen var mı benden başka?
  • ing bankta bir hesabım, mevcutta bir ininal kartım varken bir de sanalda oluşturup deneyeyim dedim ve paramara üzerinden bir sanal ininal kart oluşturdum. bu karta lcw da kullanacam diye 30 tl yükledim. lcw da debit kart geçmiyormuş. hepsiburadadan sipariş geçecektim orada da kaç kere denememe rağmen 3d sayfası banka onay vermiyor, bilgilerde bir hata var diyor.

var mı daha önce karşılaşan?
  • samet.ozel kullanıcısına yanıt
    hocam büyük ihtimal sıfırsız girilecek, ben de hata verdi. Sonra baba adı istedi sorun çözüldü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 14 Ocak 2015; 21:19:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.