Şimdi Ara

[Deleted] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.140
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Olusturdugum karti "karti ekle" den eklemeye calisinca sorun bizde degil sizde diyo ayar oldum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşalr hesabı aktif olmayan varmı benim 1 gundur aktif edildi mesajı gelmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Hahu bi kiside cevap vermedi

Olusturdugum karti "karti ekle" den eklemeye calisinca sorun bizde degil sizde diyo ayar oldum

Oluşturduğun kartı tekrar eklemeyeceksin hocam . Öyle bişeye gerek yok o kısım başka kredi kartı eklemek için

• quote:

Orijinalden alıntı: kacanga

quote:

Orijinalden alıntı: AlphaScramble

Hahu bi kiside cevap vermedi

Oluşturduğun kartı tekrar eklemeyeceksin hocam . Öyle bişeye gerek yok o kısım başka kredi kartı eklemek için

Para yukle deyince karti ekle diyo ama hocam

• AlphaScramble kullanıcısına yanıt
    Uygulama üzerinden ininal kart oluşturduysanız hesabınıza tanımlanmış oluyor. Ekstradan bişi yapmak gerekmiyor ininal için. Para yükle dediğinde kart ekle diye verdiği hata kredi kartı için geçerli. Yani siz ininal a kredi kartı ile uygulama üzerinden bakiye yüklemesi yapmak istiyorsanız o kısma herhangi bir kredi kartınızı ekleyeceksiniz. Farklı kanallarla yükleme yapıcam diyorsanız sıkıntı yok ininal kart nosuna gönderim gerçekleştirirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byrmbrk -- 15 Ocak 2015; 20:07:39 >
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Şimdi zaten benim ininal kart vardı. Uygulamaya kayıt olduktan sonra otomatik olarak gördü resmi geldi ana ekrana üzerinde kilit işareti vardı dokundum kilidi kalktı uygulamaya dahil oldu, hesaba tanımlandı yani.

Şimdi bu 30tl yi alabilmek için ne yapmam lazım? Kartta zaten 10 küsür lira birşey var gene para yatırmama gerek varmı? Bide uygulama üzerinden nasıl alışveriş yapıcam biri anlatırsa sevinirim. Öğrenci adamım valla 30 lira falan süper olur benim için fırsatı kaçırmak istemiyorum.

• Enparadan sonra nuvo ya laf atıyorduk daha da beteri çıkmış.
  • arkadaşlar benim innial karta 1 tl gönderecek kimse varmı acaba
  • Eflatunkar kullanıcısına yanıt
    n11 üye işyerlerine dahil değil.
  • Fiziksel kartı almaya gerek var mı ? Yoksa sadece uygulamadan sanal kart oluşturmak yeterli mi ?
  • AXWQA kullanıcısına yanıt
    Üye iş yeri şartı nerede yaziyor?

• ysfmar kullanıcısına yanıt
    benim 3 gündür olmadı umudumu kestim bende
  • Arkadaslar ne alalim bildiginiz aklinizda bise var mi

• tl yükleme nereden geçerli oluyor son olarak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 15 Ocak 2015; 22:43:26 >
  • arkadaşlar harcamayı nerelerde yapmamız gerekiyor sadece telefon üzerinden mi yapmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akademisyennn042

Üye iş yeri şartı nerede yaziyor?

Uye is yeri sartmi bilmiyorum ama

İninal sitesinden baktim uye is herlerine google playde var. Google play kitaplikta 1 liralik kitaplar var bence daha mantikli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlphaScramble -- 15 Ocak 2015; 23:11:55 >
  • 1 liraya harcama da yaptım. Bekleyelim bakalım (Minimum 1 lira olmasına özen gösterin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AXWQA

1 liraya harcama da yaptım. Bekleyelim bakalım (Minimum 1 lira olmasına özen gösterin)

Alt limtte, üye işyeri şartı'da yok

https://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara

• quote:

Orijinalden alıntı: orhunn

Hocam ing sectiyseniz ve enpara da onaylandiysa karta geçmiştir para ama 1 tl hemen kesinti yapıyorlar, ininal kart işlemleri ayrıntılı hesap özeti gösteriyor.

Eft ile yükleme yapıldığında mı
    1 TL kesiyor sadece
    Atm'den 2 karta para yüklettim alışverişleri'de yaptım kesinti falan yok

Ek; n11'den 3d ile ödeme hata verir, 3d olmadan mobil uygulamadan'da alışveriş yapılabiliyor

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.