Şimdi Ara

delete (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DesTRuctionS

Asansöre gitmeni tavsiye etmem bu kadar pahalı bir yer yoktur.. Sahiden boşuna pahalılık.. Ama akşam çok güzel bir manzarası var.. İzmir ayakların altında.. Sana tavsiyem Efes swiss otel'in ön tarafında Tike Restaurant var. Gerçekten özel olduğunuza hissediyorsunuz.. Rezarvasyon yaparsın.. Kapıda hoş bir bayan karşılar isminiz ile hitap edip ve masanızı gösterir falan filan.. Anlatmakla bitmez.. =) Ama daha rahat uygun bir yer istiyorsan.. Kordon Otel var, onun altında bonjour var.. Güzel bir akşam yemeği yiyebilirsin orda da.. =)
     delete

Hocam verdiğiniz mekan gerçekten çok hoşuma gitti.Yardımcı olmaya çalıştığınız için çok çok teşekkür ederim.

Bu Tike Restaurant'a gittiğimizde iki ikişi ortalama kaç lirayla kalkarız?
    Eğlence aktivitesi varmı?(Canlı müzik,bar bölümü vs)
    Otopark Olayı nasıl oluyor?
  • Yahu topçu mopçu geçin kardeşim. Kendini bişey sanan zengin parası olan herkesin gittiği anlamsız bir yerden ibaret. Asansor guzel yer. Konak pıerdekı restourant olabılır arkadasın tavsıye ettıgı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grimmjow JeagerJaques

Bu konuyu google da "izmir de restaurant tavsiyesi donanimhaber" şeklinde arat.Daha önce yazmıştım birkaç tane de...

Ama son olarak Bornova Homeros Vadisi yolunda(arabayla gitmen şart) Serena diye bir restaurant var,fiyatları fena değil.Manzara,servis ve kafa dinleme açısından mükemmel diyebilirim

Cunba yı yazmışsın biliyorum orayı okuyunca aklıma geldi güzel bir alternatif.Çok teşekkür ederim biraderim.

Günde 2 kere manisa-izmir yapan birisi olarak bilmemem imkansız zaten:D
  • Rıhtım-Cumba ve tike arasında kaldım.En masraflısı tike galiba diğer ikisi arasında seçim yapıcam.

Ama en çokda tike hoşuma gitti:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaizmir

quote:

Asansöre gitmeni tavsiye etmem bu kadar pahalı bir yer yoktur.. Sahiden boşuna pahalılık.. Ama akşam çok güzel bir manzarası var.. İzmir ayakların altında.. Sana tavsiyem Efes swiss otel'in ön tarafında Tike Restaurant var. Gerçekten özel olduğunuza hissediyorsunuz.. Rezarvasyon yaparsın.. Kapıda hoş bir bayan karşılar isminiz ile hitap edip ve masanızı gösterir falan filan.. Anlatmakla bitmez.. =) Ama daha rahat uygun bir yer istiyorsan.. Kordon Otel var, onun altında bonjour var.. Güzel bir akşam yemeği yiyebilirsin orda da.. =)
     delete

Hocam verdiğiniz mekan gerçekten çok hoşuma gitti.Yardımcı olmaya çalıştığınız için çok çok teşekkür ederim.

Dostum tam hatırlamıyorum ama 80 civarı bişey ödemiştim herhalde.. Öyle içerde abartıya kaçmamıştık.. Ama her şey yemiştik.. Başlangıçlardan şarabına kadar ve tatlısı bile içinde.. hmm nolmuştu tatlı yemiştik ama 1 tane almıştık beraber yemiştik.. o kadar çok fazla doyuyor ki midesinde yer kalmıyor =) zaten rezarvasyon yaptırma gibi bir şey olursa menüyü istersin fiyatlarına bakarsın.. Yanlış hatırlamıyorsam 80 civarı ona vermiştim 30 civarı taksiye gitmişti.. 40 da hemen köşede bir çiçekci var.. Masayı hazırlattırmıştım çok güzel olmuştu güller filan ve de biz yemek yerken çok güzel bir çiçekle gelmişti=) Şayet böyle bir şey istiyorsan çiçek olayı filan söylersin hatırlıcaktır beni.. ama ilk önce restaurant ile konuş, menüye bak rezarvasyonunu yaptır.. sonrada ekstradan çiçek masa süslemesi gibi bir şey istiyorsan o köşedeki çiçekçi ile konuşabilirsin..

Canlı müzik yoktu.. Ama altta hoş bir müzik oluyor her zaman.. Üst katta bir bar gibi bir kısım hatırlıyor gibiyim.. Normal yürüyerek gitmiştik.. Otopark olayını bilmiyorum.. Çiçek olayına girersen otobüste gitmek çok abest kaçar.. Herkesin görüşü farklıdır ama ben hoşlanmam yani.. Çiçek hiç katmazsan olaya taksi ile dönmek zorunda kalmazsın.. 1,5 sene oldu unutuluyor işte=)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesTRuctionS -- 17 Mart 2010; 13:07:47 >
  • quote:

quote:

quote:

delete

Dostum tam hatırlamıyorum ama 80 civarı bişey ödemiştim herhalde.. Öyle içerde abartıya kaçmamıştık.. Ama her şey yemiştik.. Başlangıçlardan şarabına kadar ve tatlısı bile içinde.. hmm nolmuştu tatlı yemiştik ama 1 tane almıştık beraber yemiştik.. o kadar çok fazla doyuyor ki midesinde yer kalmıyor =) zaten rezarvasyon yaptırma gibi bir şey olursa menüyü istersin fiyatlarına bakarsın.. Yanlış hatırlamıyorsam 80 civarı ona vermiştim 30 civarı taksiye gitmişti.. 40 da hemen köşede bir çiçekci var.. Masayı hazırlattırmıştım çok güzel olmuştu güller filan ve de biz yemek yerken çok güzel bir çiçekle gelmişti=) Şayet böyle bir şey istiyorsan çiçek olayı filan söylersin hatırlıcaktır beni.. ama ilk önce restaurant ile konuş, menüye bak rezarvasyonunu yaptır.. sonrada ekstradan çiçek masa süslemesi gibi bir şey istiyorsan o köşedeki çiçekçi ile konuşabilirsin..

Canlı müzik yoktu.. Ama altta hoş bir müzik oluyor her zaman.. Üst katta bir bar gibi bir kısım hatırlıyor gibiyim.. Normal yürüyerek gitmiştik.. Otopark olayını bilmiyorum.. Çiçek olayına girersen otobüste gitmek çok abest kaçar.. Herkesin görüşü farklıdır ama ben hoşlanmam yani.. Çiçek hiç katmazsan olaya taksi ile dönmek zorunda kalmazsın.. 1,5 sene oldu unutuluyor işte=)

Çok teşekkür ederim hocam.Zahmet edip uzun uzun yazmışsınız.Geerçekten çok teşekkür ederim.

Bu işte anladığın direk belli oluyor yanlız Güzel taktikler var sende:D

Aklımda olmaya devam ediyor.Burası hoşuma gitti ama tek problem ücret konusunda. Zaten otobüs düşünmüyorum araba ile gidip gelicez.

Hafta içinde bir gün gidip inceliym öyle karar veriyim ben.Tekrar çok teşekkür ederim çok zahmet oldu :)
  • quote:

quote:

quote:

delete

arkadaşa ve arkadaşlara katılıyorum fakat çok pahalıya kaçıypr sanırım o paraya daha iyi şeyler yapabilecegine inanıyorum yani yemek dışında bilmiyorum serviste o kadar şey söyledim sana :D elektrık potansiyele kadar bu arada
  • sana tavsiyem tanıdık arkadaslarında varsa bi projeksyon alteti al Müzik tıkla bu linki resmi duvara yansıt iki mum yak alltan bu müzikler çalsın güzel bi masa hazırla yemekten sonrada güzel bi film seyredin sonra evli evine köylü köyüne
  • Kırmızıhan var balçovada , dürüm 4 lira.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

Kırmızıhan var balçovada , dürüm 4 lira.

• quote:

delete

Ne kadar güzelmiş tike ya istanbuldaki şubeleri bu kadar güzel değil, izmirde ki çok şıkmış
  • Karşıyaka'da ;Boğaziçi,Deniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janders

Karşıyaka'da ;Boğaziçi,Deniz

Karşıyaka uzak kalıyor hocam.Gaziemirden gidicez.

Karşıyaka yollarınada o kadar hakim değilim.
  • Git inciraltina , urlaya , guzelbahceye al biranı balık ekmek midye kalamar falan ne varsa yersin max50tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan1989

Git inciraltina , urlaya , guzelbahceye al biranı balık ekmek midye kalamar falan ne varsa yersin max50tl

TAvsiye için teşekkürler,fakat daha oturaklı bir akşam yemeği istiyorum.
  • Bende Tike'yi önerecektim, arladaş önermiş ve anlatmış. Tike'ye gidersen araba hiç problem olmaz vale hizmeti var, kapıda alıp parkediyorlar. Fiyatlar gayet güzel, ortam gayet güzel. Tike doğru seçim olur bence de
  • hocam bizim okulun kantini ucuz ordan yiyebilirsin yada varsa yemek fişin ordada güzel yemekler çıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: opps35

hocam bizim okulun kantini ucuz ordan yiyebilirsin yada varsa yemek fişin ordada güzel yemekler çıkıyor

Zahmet edip düşünmüşsün sağol ama özel birşeyler olsun istedim.
  • Arkadaşım ben sana gerçekten nezih, samimi ve memnun kalabileceğin bir mekan önereyim. Makine Mühendisleri Odasının Kongre Merkezi 'nin teras ve çatı katlarındaki salonlar başka bir firma tarafından işletiliyor. O yüzden çoğu kişi burada ilk bakışta böyle kaliteli bir mekanın olduğunu tahmin edemez haliyle. Ancak firma gerçekten oldukça güzel organizasyonlar yapıyor. Özel günlerde olsun , yılbaşında olsun. Yeri Bayraklı'da Altınyol'un bir iç caddesi. Hatta o cadde de Tekmar/Libra/Spectrum gibi mağazalar vardı. Gidiş sorun olabilir ama değer merak etme. Sitesinin linki aşağıda telefon edip fiyat alabilirsin. Arayınca Ebru hanımı isteyebilirsin bizimle kendisi ilgilenmişti. Ordaki tüm organizasyonlara o ve bir bey bakıyor. Biz oradaki Kordelya Salonunda düğünümüzü yapmıştık. İsmim Yiğit. Belki yardımcı olur referans olarak. Belki de unutmuştur :)

Manzara gerçekten müthiş. Müzik ve yemeklerde bir harika. Hem de kız arkaşın kendini gerçekten özel hissedecektir. Arabayla gidersen kendi kapalı otoparkı var.

19 yaşındayım demişsin imkanlar kısıtlıdır anlıyorum ancak ben yine de değerlendir derim. Fiyatlarını sor en azından.

Bu linkteki karşına çıkan 2 salona da bakabilirsin. ( Özel Günler Salonu ve A7 Şehir Klübü)

http://www.tepekuleizmir.com
  • Konuyu unutmuşum özür dilerim.... Valla pahalılıktan kastın nedir na göre değişşir fiyatlar rıhtımda, ama 20-25 liracivarlarında yemekler, içkilerde içeceğine göre değişir. Mesela ben favorimi söyliyim ; köri soslu tavuk + duble yeni rakı 34 lira, kafamı dinlemeye gittiğim oluyor bazen manzaraya karşı böle 1-2 arkadaşımla güzel oluyor :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.