Şimdi Ara

delete

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
4.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaizmir -- 9 Haziran 2015; 14:05:53 >

• yangın merdiveni..
    başlık ve içerik değişik..
  • Baslik ne ya actigin konuyla alakasiz
  • Konak pier de rıhtım restaurant var orası tam aradığın gbi bir yer olacak tahminimce ;)
  • Topçu restaurant yada Deniz restaurant var.
  • Yukarı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nightmare_2

Konak pier de rıhtım restaurant var orası tam aradığın gbi bir yer olacak tahminimce ;)

Biliyordum ama aklıma gelmemişti.Teşekkürler hocam güzel bir alternatif oldu kafamda.

Ücretler nasıl bir fikrin varmı?2kişi ortalama kaç liraya kalkarız.
  • Yaşını söylememişsin;ama güzel bir yer arıyorsan -ki öyle görünüyor- Mercan Restaurant'ı önerebilirim.Mekanın yaş ortalaması biraz yüksek oluyor tabi fiyatlardan ötürü.Fiyatlar ucuz değil tabi ki.
  • BAlık restaurantı istemiyorum.Teşekkür ederim yarımlar için:)

19 yaşındayım.
  • Yarım değil yardım olucaktı.
  • bi arkadaş rıhtım demiş bence de gidiliebilecek en iyi yerlerden yanlız arabayla falan gidin gece dönmesi tehlikeli yerler konak pierin oralar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

bi arkadaş rıhtım demiş bence de gidiliebilecek en iyi yerlerden yanlız arabayla falan gidin gece dönmesi tehlikeli yerler konak pierin oralar.

ne var canm oralarda zaten 10 11 e kadar herkes diaşrlarda hicbi sorun olmaz 2 3 günde 1 oralardayim ben bişe olursa bagirirsin
  • en son 2sene önce bir günde 2-3 kere geçtim ordan 3 kez tinerciler sardı yahu nasıl birşey olmaz
  • ala ala 10 11 e kadar herkes dişarlarda zaten full oaralar geziyor yuruyor millet sen daha gec saatlerden bahsediyosun heralde yemek icinde 12 1 e kadar durmazlar heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: alicho

bi arkadaş rıhtım demiş bence de gidiliebilecek en iyi yerlerden yanlız arabayla falan gidin gece dönmesi tehlikeli yerler konak pierin oralar.

Bu alicho unifeb alicho mu yoksa:D

Zaten arabayla gidicemde oralarda park sorunu da var.

Tinerciler problem olmaz kapışırız
  • Kordonboyu balık pişiricisi
    gümüş
    topçu
  • Asansöre gitmeni tavsiye etmem bu kadar pahalı bir yer yoktur.. Sahiden boşuna pahalılık.. Ama akşam çok güzel bir manzarası var.. İzmir ayakların altında.. Sana tavsiyem Efes swiss otel'in ön tarafında Tike Restaurant var. Gerçekten özel olduğunuza hissediyorsunuz.. Rezarvasyon yaparsın.. Kapıda hoş bir bayan karşılar isminiz ile hitap edip ve masanızı gösterir falan filan.. Anlatmakla bitmez.. =) Ama daha rahat uygun bir yer istiyorsan.. Kordon Otel var, onun altında bonjour var.. Güzel bir akşam yemeği yiyebilirsin orda da.. =)
     delete

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesTRuctionS -- 17 Mart 2010; 2:06:09 >
  • Bu konuyu google da "izmir de restaurant tavsiyesi donanimhaber" şeklinde arat.Daha önce yazmıştım birkaç tane de...

Ama son olarak Bornova Homeros Vadisi yolunda(arabayla gitmen şart) Serena diye bir restaurant var,fiyatları fena değil.Manzara,servis ve kafa dinleme açısından mükemmel diyebilirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.