Şimdi Ara

Delete

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DesertEagle67 -- 8 Nisan 2016; 21:26:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Niye öpmeye çalışıyon hem ayrılmışsınız Allahın abazası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum madem pişman olucaksınız sevmeyin.Kendi arkadaşlarımda sizin gibi hem biliyolar sevince üzüleceklerini seviyolar sonra ayrılıyolar gelip bana ağlıyolar.Sevmeyin olum karı kızı aşık filan olmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Acun_Ilıcalı

Niye öpmeye çalışıyon hem ayrılmışsınız Allahın abazası

Hiç sorma istemsiz oldu kıza beni hala seviyor musun dedim kız cevap vermiyecem dedi ama bana sen bana aşık değildin zaten dedi bende bunu kanıtlamak için böyle birşey yapayım dedim olmadı durum berbat

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_23

Olum madem pişman olucaksınız sevmeyin.Kendi arkadaşlarımda sizin gibi hem biliyolar sevince üzüleceklerini seviyolar sonra ayrılıyolar gelip bana ağlıyolar.Sevmeyin olum karı kızı aşık filan olmayın.

Kıza bir kolye almıştım onu çıkarıp verdi bu olaydan sonra ne yapayım kafam durdu kızı seviyorum bir türlü kabullenemiyorum

• Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BayJupiter

Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok. Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok.

Hocam perişan haldeyim başıma bela gelseydide böyle birşey yapmasaydim

• Hocam sıkma canını kız zaten beni sevmiyorsun diyerek bu işin yeniden olabileceğini kanıtlamış. Sadece sana kırgın ondan dolayı öpmek istemen ters gelmiş. Önce gönlünü alman lazım. Gönlünü aldıktan sonra da yavaş yavaş durumu eski haline doğru ilerlet. Pat diye samimi olma samimiyeti kademe kademe ve soğukluk olmayacak şekilde hızlıca artır. Böylece o da kırgınlığı, tribi bir kenara bırakıp seninle olan eski ilişkisini özlemeye vakit bulacaktır. Kızlar duygusal hallerden bazen hemen kurtulamazlar, bazen de hayret verici bir hızla kurtulurlar. Ama bu hız lehinize olmuyor çoğu zaman :D

Sert konuşan arkadaşları kafana takma, zaten yeterince pişmansın. Ama madem pişmansın gerekeni de yapman gerekiyor. Bir ilişkinin gidişatını erkek belirler, öyle olmalı. Kendini hiçbir şekilde geri çekme hocam. Bu senin ilişkin. Kızın gönlünü almaya çalış biraz trip çekeceksin malesef :D Yaptığın hataları telafi etmeye çalış. Ama kesinlikle aşırıya kaçma. Samimi, dürüst, sana yakışan gibi delikanlı DHli olarak bu işin üstesinden gelebilirsin :D

Kız senin gerçekten üzülüp pişman olduğuna, ve senin onu sevdiğine inanırsa bu iş olacaktır. Ama haklı olarak neden onu bıraktığının açıklamasını da ister. Kafana göre güzel bir açıklama oluştur. Senden soğumamış, sadece ona olan sevgine güveni kalmamış. İçi rahatlarsa işler rayına girer. Vahim derecesinde bir şey yok bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Hocam sıkma canını kız zaten beni sevmiyorsun diyerek bu işin yeniden olabileceğini kanıtlamış. Sadece sana kırgın ondan dolayı öpmek istemen ters gelmiş. Önce gönlünü alman lazım. Gönlünü aldıktan sonra da yavaş yavaş durumu eski haline doğru ilerlet. Pat diye samimi olma samimiyeti kademe kademe ve soğukluk olmayacak şekilde hızlıca artır. Böylece o da kırgınlığı, tribi bir kenara bırakıp seninle olan eski ilişkisini özlemeye vakit bulacaktır. Kızlar duygusal hallerden bazen hemen kurtulamazlar, bazen de hayret verici bir hızla kurtulurlar. Ama bu hız lehinize olmuyor çoğu zaman :D

Sert konuşan arkadaşları kafana takma, zaten yeterince pişmansın. Ama madem pişmansın gerekeni de yapman gerekiyor. Bir ilişkinin gidişatını erkek belirler, öyle olmalı. Kendini hiçbir şekilde geri çekme hocam. Bu senin ilişkin. Kızın gönlünü almaya çalış biraz trip çekeceksin malesef :D Yaptığın hataları telafi etmeye çalış. Ama kesinlikle aşırıya kaçma. Samimi, dürüst, sana yakışan gibi delikanlı DHli olarak bu işin üstesinden gelebilirsin :D

Kız senin gerçekten üzülüp pişman olduğuna, ve senin onu sevdiğine inanırsa bu iş olacaktır. Ama haklı olarak neden onu bıraktığının açıklamasını da ister. Kafana göre güzel bir açıklama oluştur. Senden soğumamış, sadece ona olan sevgine güveni kalmamış. İçi rahatlarsa işler rayına girer. Vahim derecesinde bir şey yok bence

Hocam elinize ağzınıza sağlık içimi rahatlattiniz ben ne kadar cesur olduğumu göstermek için öpmeye çalıştım ama durum daha da kötü oldu roman gibi özür mesaji attım sonra da dediginiz gibi yavas yavas gönlünü alayım çok teşekkürler iyi forumlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.